No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Raha, rikkuse ja õitsengu meelitamise ruunid

by - laupäev, mai 05, 2018Raha meelitamise ruunid on varustatud eriliste maagiliste omadustega. Tänu neile soodustab ruunide energia seda , et teie ellu hakkab tulema võimalusi, et saavutada rahalist heaolu. Loomulikult ei lange raha taevast, kuid võimalusi seda teenida tuleb palju rohkem, kui varem.
Kust leida raha ruune? Et kasutada ruunide maagiat oma eesmärkide saavutamisel on vaja teile ruune. Neid võib osta spetsiaalsetest poodidest, lasta valmistada professionaalsel meistril või teha ise.
Tähtis: raha ruunid, mis on oma kätega valmistatud, omavad palju suuremat efekti. Kuna töötades amulettide valmistamisel, täidate need oma isikliku energiaga justkui häälestades enesele.

 • Ruunide valmistamise meetodid võivad olla järgmised:
 • Sümbolite välja lõikamine puidu klotsile. 
 • Graveerimine vääris metallile või lihtsalt metallile. 
 • Nähtamatute sümbolite loomine eeterlike õlide abil. 
 • Värvidega joonistamine ( näiteks kividele või kangale). 
 • Väga võimsat mõju omavad ruunid, mis kantakse kehale tätoveeringuga. Kuid kõik ei riski seda teha – kuna sümboli energeetika jääb teiega kogu eluks. 
Selle asemel võib raha ruunide kujutised kanda riietele, rahakupüüridele, panga plastik kaartidele või rahakotile.

Rikkuse ja õitsengu ruun on kõige tähtsam rahaline ruun, rikkuse ja õitsengu sümboliks on FEHU ruun. Just seda kasutatakse raha meelitamiseks ja rahalise stabiilsuse kinnitamiseks.

FEHU raha ruuni omadused:
 • Suurendab juba olemasolevat vara. Teile võivad äkitselt tulle palju tasuvamad korteri üürilised, mida te rendite välja. Või saate vahetada olemasoleva auto parema vastu. Näiteid on palju. 
 • Suurendab inimese eluenergiat. Ta on võimeline palju enamaks, kergelt seab eesmärke ja täidab need, lõpetab raskuste ees peatumise. Rahaline edu tuleb kõige selle tagajärjena. 
 • Ruun Fehu –t võib kasutada üksikult, kuna ta on piisavalt tugev maagiline isend, võib ka kasutada ruunide reas – sümbolite kombinatsioonides, mis täiendavad ja suurendavad üksteise tegevust. 
 • Ruuni peamine tähendus on rikkus, rahalise heaolu ja raha meelitamine. See töötab sellisel moel: universum hakkab teile saatma palju võimalusi teenimiseks. Kuid kui te kohalt ei liigu ja ei kasuta ära neid võimalusi, edu ei tule. Ostke siis vähemalt loterii pilet. 
 • Samuti on Fehu inimese silmale nähtamatu materiaalse edu sümboliks. See on reaalne peenete maailmade kujutus. 
 • Ruuni jõud täidab inimest „ õigete“, soovide ja unistustega, aitab neid muuta kavatsusteks ja eesmärkideks, mille te hiljem teostate edukalt ja saate soovitu. 
 • Inimesed - saavutajad, on need kes on harjunud palju vaeva nägema ja saavutama kõike ükskõik mis viisil, märkavad ruuni maagilist tegevust peaaegu kohe. Kuna töö hakkab end ära tasuma palju suuremate dividendide näol, kui varem. Suureneb sissetulek ja töö kvaliteet.
Kuidas ära kasutada ruunide maagiat raha meelitamiseks?

Kõige lihtsam on kanda ruuni kujutis, mis on peamine raha sümbol – kupüürile või mündile. Me soovitame siiski võtta kupüür – mida suurem on selle väärtus, seda tugevam on ruuni maagia tegevus.

Kuidas seda teha?

Võtke kvaliteetne eeterlik õli. Eriti tugeva mõjuga raha meelitamiseks on patšuli lõhn, kuid võib ka võtta apelsini või kaneeli. Pidage meeles, et odavad õlid apteegist ei sobi – neis on eetrit nagu piisk meres, ostke ainult usaldusväärsetelt tootjatelt. Seejärel pange valmis sobiv kupüür. Pidage meeles, et seda ei tohi ära kulutada, seepärast planeerige oma eelarve varakult, et ei peaks hiljem seda hindamatut kupüüri kasutama. Võtke raha kätte ja sulgege silmad: mõttes kujutage endale ette seda mida te tahate osta raha eest, mida palute. Visualiseerige oma plaanid ja unistused nii, nagu need oleks juba täitunud. Seejärel kujutage ette, kuidas teid sõna otseses mõttes katab raha dušš. Tundke kui õnnelik te olete sel hetkel, millised tunded teid valdavad. Seejärel hakake eeterliku õliga ruun Fehu kujutist kupüürile kandma. Valmis!
Oluline: Te peate siiralt ja tingimusteta uskuma, et ruuni maagia töötab. Hoiduge rituaalist kui tunnetate energia vähesust, apaatiat – oodake palju paremat momenti.

On ka teisi raha ruune, peale Fehu, mis aitavad meelitada raha ja rahalisi võimalusi inimese ellu:

JERA – saagi sümbol, tasudes kohusetundliku töö eest. Sobib kasutamiseks töökatele inimestele, kes on valmis püüdma ja töötama, kuid siiani pole see väärikalt hinnatud olnud.

OTHILA – meelitab ellu võimalusi suurte omandite ja kinnisvarade omastamiseks. Abi tuleb võimukate inimeste toetusena või kaitse osas. Kui selliseid on teie tutvusringkonnas siis kasutage ruuni maagiat.

DAGAZ – väga positiivne sümbol, õnne ja õitsengu tagaja. Aitab toime tulla tundega „ kõik on halvasti“, muuta elu tume pool helgeks, leida väärikas töö ja oma kutsumus, teha meelepärast tööd.

Et ruunid töötaksid tuleb neid õigesti omavahel kombineerida.
Esimene ruun – teie eesmärgi sümbol, see on see mille poole püüdlete.
Teine ruun kombinatsioonis – on ressursside isikupärastamine, mida on vaja eesmärgi saavutamiseks.
Kolmas – tulemus, milleni on vaja jõuda.

Levinud kombinatsioonid: FEHU – FEHU – FEHU,
OTHAL – FEHU – JERA, BERKANA – OTHAL – FEHU. 

Ja pidage meeles – ainult siiras ja tingimusteta usk ruunide maagilisse jõusse toob edu ja õnne.


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate