No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Akne kaart ehk millistest probleemidest räägivad vistrikud õlgadel, puusadel või rindkerel?

by - kolmapäev, mai 16, 2018


Tahad teada miks teie kosmeetilised ravivahendid ei mõju! Akne on probleem, mida ei saa ravida vaid kosmeetiliste vahenditega, sest et põhjus on tavaliselt palju sügavamal. Eriti puudutab see vistrikuid kehal. Me otsustasime välja selgitada, mida tuleb muuta. Et takistada akne tekkimise põhjust.

Akne kaart:

1 - LÕUG JA KAEL: hormoonid on kõige levinumad põhjused mis tekitavad vistrikke lõual ja kaelal viidates neerupealsetes hormoonide rohkusele. Teine põhjus peitub stressis või suhkru liigtarbimises. Ja veel võib vistrikke esile kutsuda liiga kitsad riietuse ääred ja mustade juuste kontakt nahaga.

2 – 3 - ÕLAD: stress. Vistrikud selles piirkonnas näitavad, te tunnete end tihti tühjana, kaitsetuna ja haavatavana. Kui vistrikud on vaid ühel õlal on võimalik, et põhjus on liiga tugevas koti õlapaelas või tüdrukutel rinnahoidja liiga pingul õlapaelas.

4 – RINDKERE: Naiste suguelundid. Kas te kannate kunstmaterjalist riideid nagu polüester või nailon? Kas olete kindel, et teil pole seenhaigust (eriti kui vistrikud on pisikesed valgete peadega ja ei allu tavalisele akne ravile) või on allergia? Kui ükski neist punktidest teile ei sobi, siis võib olla tegu halvas või ebaõiges toitumises ja vinnid ei kao seni, kuni te oma menüüd ei muuda. See puudutab ka maitsestatud, kartulikrõpsude ja gaseeritud jookide tarbimist.

5 – 6 –KÄED. Vitamiinid. Vistrikud selles tsoonis on enamasti nahaalused, käe välimus on nagu hanenahk. Põhjus – halb vereringlus ja samuti suur hulk surnuid rakke ümber karvanääpsude. Raviks tasuks proovida süsteemset koorimist ja niisutavat kreemi mis sisaldab salitsüülhapet. Kui see ka ei aita, tähendab et teie organism ei tule toime vitamiinide töötlemisega, mis on toidus.

7 – KÕHT. Veresuhkru tase veres. Kõhu piirkonnas peaaegu polegi rasvanäärmeid, seepärast on vistrikud selles piirkonnas harv nähtus. Kui nad siiski on seal on põhjusi kaks – kas teil on veresuhkru tase kõrge, või kannate liiga kitsaid riideid.

8 – INTIIMPIIRKOND: halb hügieen või suguelundite haigused. Need on reeglina valulised vistrikud ning neid on väga raske eemaldada, kuna see piirkond on kõrgendatud niiskusega. Kõige rõõmsam uudis on see, et peate rohkem tähelepanu pöörama hügieenile. Kui peale 3 – 4 päeva möödumist aktiivsete protseduuride tegemist asi paremuse poole ei lähe – on kahju. Peate minema günekoloogi juurde.

9 – 10 – JALAD JA PUUSAD. Allergiad või tundlik nahk. Vistrikud ja akne selles piirkonnas on reeglina reaktsioon pesuvahendile, dušši geelile või siis pesupesemis vahendile. Ja veel võib põhjuseks olla sisse kasvanud karvanääpsud. Teid aitab kerge kooriv ja niisutav komedoonide vastane kreem.

11 – 12 – SELG; närvid ja naiste suguelundid. See on kõige levinum akne tüüp. Põhjusi on palju: liigne rasvanäärmete funktsioon, sünteetilisest materjalist riided, mis ei lase õhku läbi, stress, ebaõige toitumine ja kahjulikud harjumused. Suhtuge neisse tähelepanelikult ja muutke oma söömisharjumusi. Enamikel juhtudel see aitab.

13 – 14 – tuharad ja naiste suguelundid. Tavaliselt on selleks kolm peamist põhjust miks tekivad tuharatele vistrikud: must või kitsas aluspesu, väga kuiv nahk, ja ebaõige toitumine. Suitsetamine, rasvase, terava ja kahjuliku toidu tarbimine nagu krõpsud, koolad, hamburgerid ja teised kiirtoidud ning samuti alkohol tekitab šlakkide ja toksiinide tekkimist organismis mis hiljem viiakse naha pooride kaudu välja.You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate