No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Sidrunikoorega kannad korda!

by - reede, aprill 28, 2017


Kevad on käes ja kõik me tahame välja näha kevadiselt värsked ja kaunid, need puudutavad ka sinu jalgu. Talvega on su kannad ehk veidi korrast ära läinud ja isegi lõhed sisse tulnud.
Kui sa oled kannalõhedega kimpus siis soovitame kasutada seda tõhusat meetodit. Võta appi lihtne sidrunitrikk– see on soodne, lihtne ja mis peamine teeb jalad kiirelt ilusaks.


VAJAD:
· 1 sidrun (suurem)
· sokid
· Niisutavat kreemi või õli


Pigistada sidrunimahl sidrunist välja, kuna raviaine pole ainult koor siis jälgi, et mahla välja pigistades jääks veidi viljaliha ka koore külge.

 
 Siis pane pigistatud poolik sidrun kannale ning tõmba jalga sokk. Sokk hoiab sidrunipooliku kannal kindlalt paigal.
Hoia sidrunit kandadel vähemalt tund aega, kuid parema tulemuse saamiseks üle öö.

Sidruni poolik, selles leiduv sidrunimahl töötab nagu keemiline kooriminegi, pehmendab nahka ja eemaldab kannalt pragunenud ja kõik vanad naharakud eemaldatakse.

Võta sidrunipoolik ära ja kanna kandadele veidi niisutavat kreemi. Pärast sidruni ja kreemi koosmõju  tungib väga hästi  sügavamale nahakihtidesse.
Kui sa kasutad seda ravi regulaarselt on sul  ilusad, pehmed ja lõhedeta kannad!Kõik, kes on proovinud on väga rahule jäänud niiet sinagi võid jagada seda suurepärast tehnikat oma sõpradega!

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate