No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Rahamaagia : IIDNE KALENDER EDUKATEKS TEHINGUTEKS

by - esmaspäev, oktoober 26, 2015


Tahad teada millal on õige päev teha mingi suurem ost, või hea aeg edukaks äritehinguks? Millisel nädalapäeval võiksid üldse jätta mõne asja ostmata. Selles, võib sind aidata iidne astroloogide poolt koostatud kalender.

Juhtub, et ostetud uus asi rõõmustab meid kaua või muutub lausa talismaniks. Aga  võib juhtuda ka vastupidi – alles äsja ostsite asja, aga kodus ta teile enam ei meeldi. Või siis puruneb see asi järgmisel päeval. See on see, mida nimetatakse mitte edukaks ostuks.
Arvatakse, et asi on lihtsalt selles, et päev ei olnud selleks õige. Selleks, et mitte raha tuulde lasta, et ostud oleks edukad, võib kasutada iidset kalendrit, mis on koostatud astroloogide poolt vastavalt planeedi energiale, vastavalt päeva valitsevale taevakehale. Seda kalendrit on kasutatud juba üle mitutuhat aastat.


ESMASPÄEV - Kuu

Ärge kippuge pangast hunnikutes raha võtma. Unustage üldse suuremad ja tõsisemad ostud. Ei ole soovitav osta kinnisvara, kortereid, autosid, olmetehnikat. Soovitav on osta söögikraam terveks nädalaks. Võib osta kõike, mis on seotud argipäeva rutiiniga (viht, pesemisvahendid, prügikotid, nööbid, sööginõud).

TEISIPÄEV - Marss

Sel päeval valitseb aktiivne, lausa agressiivne mehelik energia. Võib osta "mänguasju" meestele ja ka metalli. Kõik ostud on selles vallas edukad. Näiteks sprodivarustus, relvad, kalapüügivahendid, noad ja teised metallesemed nagu ka pann, keedupott. Ei ole hea osta kosmeetikat, riideesemeid, jalanõusid.

KOLMAPÄEV - Merkuur

Hea päev igasugusteks äritehinguteks, suuurte rahasummadega seotud lepinguteks. Sobib suurte ja kalliste asjade ostmine ( mööbel, autod, korter, maa jne).

NELJAPÄEV - Jupiter

Neljapäev on intellektuaalse mõjuga. Edukad saavad olema järgmised ostud: raamatud, "targa tehnikaga" seotud asjade ost (arvuti, arvutiosad, plaadid, pesumasin jne). Ilusaid, aga mittepraktilisi oste ei ole soovitav teha.

REEDE - Veenus

Suurepärane päev osta naiselikke asju. Selleks võivad olla nii naiste, laste kui ka meeste riided ja jalanõud, aksessuaarid, kommid, lõhnad, kodutekstiil, padjad, teatripiletid, pilet reisile või kruiisile. Edukas saab olema iga ost, mida võib klassifitseerida naiselike nö rõõmude alla.

LAUPÄEV - Saturn

See on kauge, privaatsust ja üksiolekut vajav planeet. Sel päeval ei tasu üldse oste teha.

PÜHAPÄEV - Päike

Õnnelik päev. Edukad saavad olema kõik ostud, mis loovad hea meeleolu: ehted, kodu dekoratsiooniga seotud esemed ja kõik ilus, mis meid rõõmustab. Ka käsitööesemed, õmblustooted, kudumid, heegeldised, keraamika jne, mis otseselt kätega tehtud.

Head kalendri kasutamist!

Tõlkinud Ingrid Prass

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate