No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Kõige õnnelikumad tähemärgid

by - Neljapäev, juuni 29, 2017


 Iga tähemärk on omamoodi unikaalne ja sisaldab endas ainult talle omaseid erisusi ja iseloomuomadusi. On veel üks erinevus – tähtede heaolu suurus. Sellest horoskoobist saate te teada, kas te olete saatuse lemmikute kolmikus.

Ei tasu meelt heita, kui teid pole liidrite hulgas, keda soosib kapriisne fortuuna. Saatus testib sageli  meie tugevust, et raskuste lõppedes autasustada meid kuninglikult nähtud vaeva eest.

KAKSIKUD
Selle tähemärgi esindajaid võib tõesti nimetada õnnelikeks inimesteks, vaatamata nende emotsionaalsusele ja suurenenud vastuvõtlikkusele. Tänu nendele iseloomu võimetele saavad nad näha maailma kõikides toonides ja märgata asju, mis teistele inimestele näivad keskpärastena. Just kaksikutele on omane nautida pisiasju, näha ilu argipäevas ja otsida mõtet esmapilgul tühistest asjadest. Nad on siirad oma emotsioonide väljendamisel, neil on raske peita rõõmsat naeratust. Nad lubavad oma südamel laulda ja kasvatavad selles armastust ja rõõmu. Kaksikutele on omane tunda kõiki elu äärmusi, ühendada see rütmiga ja ületada eluraskused.

VEEVALAJA
Veevalajat eristab rikas sisemine maailm ja uudishimulik meel. Enamuses neist on haritud ja targad inimesed, kes on avatud uute teadmiste saamiseks, seepärast selle märgi esindajatel pole kunagi igav kui nad on üksinda oma mõtetes. Nad suudavad õigel ajal peast visata negatiivsed mõtted ja naudivad hetke. Nad võivad luua piduliku õhkkonna mõne minuti jooksul ja laadivad ümberkaudsed täis positiivset energiat.  Inimesed, kes on sündinud veevalaja tähemärgi all on pidevas täiuslikkuse otsingul, kuid ei kannata prefektsionismi all: nad püstitavad endale eesmärgi, aga kui saavutavad selle siis märkavad juba uut. Nad on suurepärased sõbrad ja ümbritsevad end suure hulga inimestega, keda ühendab üks idee ja positiivne ellu suhtumine.

LÕVI
Enesearmastajad ja ülbed lõvid, kellele on looduse poolt antud iseseisvus, on võimelised elust saama naudingut. Nende loomulikud anded lubavad neil minna teiste poolt kehtestatud põhimõtete ja arvamuste järgi. Selle tähemärgi inimesed on harjunud kõike saavutama omaenese jõududega ja tõeliselt oma saavutatut nautima. Nende käitumise erisused ei ole põhjustatud egoismist, nagu esmapilgul näib, vaid soovist omada isiklikku ruumi. Sõbrunedes lõviga, suudate te mõista tema mõtteid. Selle tähemärgi esindaja õpetab teid elu nautima ja sellest maksimumi võtma, tagasi vaatamata ja ei lase end häirida sellega mittenõustuvate inimeste arvamusest. Lõvid on enamasti esteedid ja gurmaanid, kuna nad maitsnuna elu mõnusid, ei suuda nad enam loobuda mugavast elust, saavutades oma heaolu töö ja visadusega.

Iga tähemärgi jaoks on ettemääratud unikaalne tee. Te võite täiustada oma iseloomu erisusi ja arendada endas kõige paremaid omadusi, suunates jõu ebatäiuslikkusega võitlusesse.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate