No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Kes meestest on tähtkujude järgi kõige suuremad petjad ja millise naisega ta kõige tõenäolisemalt teid petab

by - teisipäev, november 28, 2017


Mitte keegi pole kaitstud petmise eest. Vastavalt astroloogiale on mõned tähtkujumärgid rohkem altid petma, kui teised, just nemad on eriti haavatavad, kui asi puudutab romantilist kõrvalehüpet. Kui te kahtlustate, et teie mees teid petab, või teile on lihtsalt huvitav teada saada kellega ta teid kõige tõenäolisemalt petab, siis see ennustus on teile:

JÄÄR (21 märts – 19 aprill)

Jäär – on kergesti ülespoole minev mees, armastab teravaid elamusi. Talle meeldib lõbutseda, kuid on väga tõsine selle suhtes, mis on talle oluline – suhted perekonnaga, sõpradega ja lähedastega. Jäär ei armasta üksluisust, nii kui tal hakkab igav siis hakkab ta otsima seiklusi ja uusi emotsioone. Kui jäär petab otsib ta teravaid elamusi, mida ta ei leia praeguses suhtes. Ta saab aru, et petmine – pole õige, kuid janu uudsuse ja kire vastu kustutab mõistuse hääle.

SÕNN (20 aprill – 20 mai)

Ainus mis on sõnnile tähtsaim kui söök ja uni – on tõelised sõbrad. Ta peab looma sideme oma valituga, enne kui ta võib teda nimetada oma tüdrukuks. Tema poolne petmine võib olla seotud sügava sooviga kogeda uuesti kellegiga seotust. Sõnn võib otsida kedagi kõrvalt siis kui talle tundub, et on teiega sideme kaotanud. Enamasti võib ta teid petta kas uue või siis vana sõbrannaga. Nad võivad tihti kohtuda või siis kirjavahetust pidada, kuid esmapilgul toimub kõik see lubatud raamides. Ta võib ennast kaitsta ja öelda, et see on lihtsalt sõber, kuid tegelikult petab ta teid.

KAKSIKUD (21 mai – 20 juuni)

Üks kõige suurem "peab – olema" suhetes olevatest kaksikutest – see on tunnustus ja tänulikkus. Ta tahab, et tema tüdruk võtaks omaks tema selle külje ja toetaks teda kõiges. Sellest hoolimata ei vasta ta alati vastastikuselt. Kaksikud petavad tõenäoliselt sellega, kes võib talle anda vajalikku tunnustust. Tõenäoliselt langeb tema valik sellisele tüdrukule, kelle suhtes ta ei tunne tugevaid tundeid, vaid sellega, kes on temasse armunud.

VÄHK (21 juuni – 22 juuli)

Vähi jaoks on suhetes kõige tähtsam hoolitsus, toetus ja empaatia. Kuid siiski tunneb vähk alati palju emotsioone ja loodab, et tema tüdruk jätab alati kõik ja kiirustab talle appi. Kui ta mõistab, et see on võimatu siis sulgub ta kaitsvasse seisundisse ja hakkab teda süüdistama oma kõrgete ootuste pärast. Kui vähk petab, teeb ta seda sellega, kes vastab tema sõnumitele ja halale, kui ta ennast halvasti tunneb. See võib olla keegi, kes kuulab ta ära ja saab temaga lähedaseks.

LÕVI (23 juuli – 22 august)

Lõvi otsib inimest, kellel on omadused mida tal pole, sest ta vihkab konkurentsi sellega keda armastab. Talle meeldib olla spontaanne, mitte liiga tundliku partnerina, kes lubab tal näha maailma teistmoodi. Kuigi lõvi tähelepanu võib pöörduda kellelegi teisele. Kui tema suhe muutub igavaks. Kõige tõenäolisemalt petab lõvi selle tüdrukuga, kes paneb ta südamest naerma. Ta armastab olla nende inimeste läheduses kes võimaldavad tal end tunda lõõgastunult ja mugavalt.

NEITSI (23 august – 22 september)

Vahetevahel tunneb neitsi, et ta on ainus omasugune, kui jutt läheb sõprusele ja suhetele. Mees neitsil on vaja sügavalt tunda partneriga teineteist. Ta tahab veenduda, et te võtate teda sellisena milline ta ka poleks. Põhjus miks neitsi petab on selles, et teie tunnustus ja aktsepteerimine on lahtunud. Kui ta ei tunne sidet praeguse tüdrukuga hakkab ta seda mujalt otsima. Algul võib see paista nagu sõprus kuid lõpuks saab sellest midagi rohkemat.

KAALUD (23 september – 22 oktoober)

Kaalud tunnevad end hästi situatsioonides kui nad on ainsad, kes millegi pärast kannatavad. See meenutab neile, et nad ei ole üksikud. Kui kaaludest mees petab, siis teeb ta enamasti seda sellega kes petab samuti oma meest. Nende suhet seob ühine saladus.

SKORPION (23 oktoober – 21 november)

Skorpion arvab, et parim seks – on pikaajaliste suhete vundamendi tähtis osa. Seepärast, kui ta tunneb, et tal hakkab seksi ajal igav, leiab ta selle kes seksib võrratult. Tema petmise motiiviks on suurepärane seks kellegagi. Teiste sõnadega ei mõtle skorpion peaga, kui otsustab intriigi kasuks. Ent ta eelistab teid petta ühe ja sama partneriga keda ta saab usaldada. Ta teab mis on petmine, kuid kui tema vajadused ei ole rahuldatud, leiab ta lohutust kellegi teise voodis.

AMBUR (22 november – 19 detsember)

Ambur tunneb, et ta juba riskib, olles tõsises suhtes, seepärast on ta enamasti lühiajalistes suhetes. Seepärast kui ta tunneb, et tema suhe ei laabu või siis hakkab teda ahistama, teeb ta kõik selleks, et naasta tagasi selle elu juurde millega ta on harjunud. See tähendab, et kui ambur petab, ei saa ta peatuma, seksides paljude erinevate partneritega. Tema argumendiks on see, et tema suhe on juba hävinud ja ta on selles õnnetu, seega miks mitte nautida elu.

KALJUKITS (20 detsember – 19 jaanuar)

Kaljukits tahab olla tõsises ja pikaajalises suhtes rohkem kui ükski teine tähemärk, kuid see ei tähenda, et ta ei teeks vigu, kuni leiab selle ainuõige. Kaljukits võib olla üks kõige südametutest petjatest lihtsalt seepärast, et tal on ettekujutus sellest, keda ta tahab kohata ja kui teie – ei ole temake siis olete juhusuhe. Kõige tõenäolisemalt petab kaljukits teid palju küpsema naisega. Ta tahab, et keegi aitaks tal end tunda täiskasvanuna.

VEEVALAJA (20 jaanuar – 18 veebruar)

Veevalaja hindab suhteid nende inimestega, kes võtavad teda sellisena nagu ta on, lubavad tal tunda, et ta ei pea ennast muutma, et olla õnnelik. Inimesed, kes „ võtavad „ teda on tähtsad ja kui ta saab aru et ta ei ole ikkagi veel õnnelik, siis suundub te teiste partnerite otsingule, kes võivad rahuldada tema vajadusi. Kui veevalaja petab, teeb ta seda naisega, kes on võimeline andma talle emotsionaalset lähedust, mida ta hädasti vajab. See tähendab, et keegi peab ta ära kuulama, kaasa tundma ja rääkima temaga millest iganes. Kui ta petab, siis otsib ta oma hingesugulast, kuid ei mõtle alati tagajärgedele.

KALAD (19 veebruar – 20 märts)

Kalad idealiseerivad suhteid. Mees kala mõtleb alati, et leiab selle kes rahuldab kõik tema soovid. Kui ta saab aru, et seda ei juhtu siis ta pettub. Kalad peavad sõbrunema, enne kui nad mõtlevad temast kui potentsiaalsest tüdruksõbrast. Kalad võivad petta oma teisikuga naise kujul, kes on väga sarnane talle, kuni ühesuguste riieteni või siis naeru poolest. Kala mees võib olla valiv kuid kui ta leiab oma hingelise kaksiku, võib ta seniste suhete osas kahtlema hakata ja riskib kõige hävitamisega, et avastada uut sõbrannat.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate