No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Mida jutustab teie pulma kuupäev teie eelseisvast kooselust

by - reede, november 17, 2017Numeroloogia on alati valmis inimesele ennustama, millises suunas tuleks liikuda. Numeroloogia ennustab, millised päevad on kõige soodsamad ja millistel oleks kõige parem puhata. Eriti tähtsaks peetakse numeroloogiat ka teie elus oluliste sündmuste kuupäevade valikul. Täna pakun ma teile võimalust teda saada, mida räägib pulmade kuupäev teie vastastikustest suhetest. Lihtsate arvutuste abil võib teada saada mõningatest erisustest teie abielus ja samuti vältida probleeme ning saavutada oma partneriga harmooniat.

Peale selle aitab see arvutus teada saada kõige soodsamat päeva teie abielu registreerimiseks. Niisiis, et saada vajalik number on vajalik ritta panna kõik numbrid teie pulmapäevast, näiteks: 25.09.2009=2+5+0+9+2+0+0+9=27= 2+7=9

Selleks, et saada tulevase abielu sõlmimiseks kõige soodsam päev, on vaja analoogiliselt panna ritta pruudi sündimise aeg ja siis peigmehe oma. Peale seda tuleks liita omavahel kaks saadud numbrit. Näiteks: pruut on sündinud 12.04.1988= 1+2+0+4+1+9+8+8=33=3+3=6 ja peigmees 10.08.1986= 1+0+0+8+1+9+8+6=33=3+3=6. Liidame omavahel paari numbrid 6+6=12. See tähendab, et kõige soodsam päev pulmadeks on ükskõik millise kuu 12 kuupäev.

Numbrite tähendus:


Number 1 – räägib piisavalt stabiilsest abielust. Kuigi pereelu tuleks sellisel paaril alustada kompromissidest. Abikaasad peavad ilmtingimata õppima arvestama oma partneri soovidega ja mitte tekki enda peale tõmbama. Kui partnerid õpivad seda tegema, siis kõik tormid rahunevad kiiresti ja selline liit muutub laadimise allikaks abikaasade abmbitsioonides. Sellisel paaril on samuti hea luua pereettevõte.

Number 2 – sellist abielu eristab tundlikkus ja värelus. Sellel paaril on eriline romantiline meeleolu. Abielu on tugev kui mõlemad abikaasad leiavad endale tegevuse milles kasvab isiksus. Kui üks partneritest on arengus seisma jäänud siis võivad paari vahel tekkida konfliktid ja arusaamatused. Samuti tasub tähelepanu pöörata ebamõistlikule armukadedusele. Olge eeskujuks naeruvääristamisele.

Number 3 – üsna rahutud ja ebaharmooniline suhe. Kolm aktiviseerib egoistlikud kalduvused mõlemas partneris. Sellised suhted enamasti lagunevad. Kuid, kui partnerid õpivad üksteisega läbirääkimisi pidama ja ühtlaselt peres vastutust jagama siis võib selline abielu olla üsna tugev. Ühised pingutused toovad palju rõõmu.

Number 4 – viitab sellele, et partneritel on erinevad eesmärgid. Naine ja mees on harva sellises liidus teineteisesse kiindunud. Mõnikord süüdistatakse enda ebaõnnestumistes partnerit. Suhet säilitada aitab vastutus. Püstitage ühine eesmärk ja saavutage see.

Number 5 – näitab seda, et selline liit on üsna põnev ja emotsionaalne. Mitte mingid stressid ei riku partnerite vahelisi suhteid. Ühised hobid ja huvitavad reisid aitavad tugevdada abielu. Selline liit on väga õnnelik, kuid ärge laske igapäeva elul ja igavusel oma elu tuhmistada.

Number 6 – kõige harmoonilisem number. Sellises liidus leiavad abikaasad energia laengu uute saavutuste jaoks oma teise poolega suhtluses. Kui abikaasad koondavad jõud võivad nad saavutada suurt edu finants maailmas. Sellist liitu võib purustada vaid ühe partneri egoistlik ambitsioon.

Number 7
– number osutab piisavalt kinnisele liidule. Kui teil on mugav ringelda kitsas tutvusringkonnas, siis selline liit on üsna kindel. Kuid kui üks partneritest elab tormilist ühiskondlikku elu, siis võib see saada teel ebakindlate peresuhete poole kirsiks tordil. Seitsme mõjualas tunnevad end hästi introverdid.

Number 8 – number kaheks on töö narkomaanide arv. Kui te mõlemad olete keskendunud karjääri edenemisele, siis on selline liit väga viljakas. Kuigi kaheksa vibratsioonid tihti lõhuvad sellise abielu, kui partnerite elulised eesmärgid jooksevad lahku. Kui te tahate palju lapsi, aga teie partner elab pidevalt tööle, siis tasub kas sellega harjuda või siis liikuda teise partneri otsingutele.

Number 9 – on number, mis kaitseb perekondlikke väärtusi ja suhteid. Kui teie eesmärgiks ja teie partneri eesmärgiks ei ole karjääri tegemine ja rahaliste vahendite kogumise soov, siis number üheksa saab teie jaoks olema tõeliseks talismaniks. Harva muretsevad sellised pered palju lapsi. Kuid kui ühel partnetitest on finantsilised ambitsioonid, siis selline abielu laguneb varem või hiljem.


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate