No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Mee ja kaneeliga 15 haiguse ja probleemi vastu

by - Kolmapäev, november 22, 2017Kaneel ja mesi on tervisele kasulikud, seda oled sa kindlasti juba ennegi kuulnud. Siin on 15 retsepti erinevate haiguste probleemide vastu.

SÜDAMEHAIGUSED

Sööge hommikusöögiks leiba mille peale on džemmi asemel määritud mee ja kaneeli segu. See alandab kolesteriini taset ja päästab teid infarktist. Isegi need kes on infarkti üle elanud võivad pääseda järgmisest.

SUURENENUD VÄSIMUS JA NÕRKUS

Võtke igapäevaselt hommikul tühja kõhu peale klaasitäis vett millele on lisatud kaneeliga segatud ½ supilusikatäis mett ja samuti pärastlõunal umbes 15.00 see suurendab organismi elulisi funktsioone.

ARTRIIT

Võtke iga päev 1 tassitäis sooja vett millele on lisatud 2 teelusikatäit mett ja ½ teelusikatäit kaneeli. Selle regulaarne tarvitamine ravib isegi kroonilist artriiti.

KOLESTEROOL

2 supilusikatäit mett ja 3 teelusikatäit kaneeli segatuna 2 klaasi sooja vette, vähendab veres oleva kolesteriini taset 2 tunni jooksul 10%. Segu 3 korda päevas tarvitamine normaliseerib kolesteriini taset artriidi all kannatajatel kui ka isegi krooniliste haigete puhul. Inimesed, kes tarvitavad igapäev mett puhtal kujul kaebavad vähem kolesteriini üle.

IMMUUNSUS

Mee ja kaneeli segu tarvitamine iga päev tugevdab organismi kaitse funktsioone ja kaitseb viiruslike bakterite eest, tugevdab leukotsüütide võimet bakteriaalsete ja viiruslike haiguste vastu võitlemisel.

PÕIEPÕLETIK

Kergelt sooja vette segada 2 spl. kaneeli ja 1tl. mett ja seda sisse võtta. See hävitab kusepõie infektsiooni.

JUUSTE VÄLJALANGEMINE

Määrige juuste juuri pastaga 15 min. enne pea pesemist, mis on valmistatud eelsoojendatud oliiviõlist millele on lisatud 1spl. mett ja 1tl. kaneeli. Seejärel peske juuksed kergelt sooja veega. Isegi 5 minutit on piisav selleks, et efekt oleks näha.

NAHA- JA KÜÜNESEEN

Mee ja kaneeli segu ( erinevates kogustes ), mis on kantud kahjustatud nahale ja küüntele ravib seenhaigusi ja erinevaid naha infektsioone.

AKNE

Pastat, mis on valmistatud 3spl. meest ja 1tl. kaneelist, tuleb määrida enne magamaminekut vistrikkudele ja järgmisel hommikul pesta nägu sooja veega. 2 nädala jooksul kaovad vistrikud täielikult.

RASKUSTUNNE MAOS


½ tl. kaneelipulbrit puistata 2spl. meele ja võtta seda sisse enne sööki, alandab happelisust ja aitab seedida kõige raskematki toitu.

KÕHUPUHITUS

Mesi kaneeliga vähendab puhitusi.

VÄRSKE HINGEÕHK

Lõuna Ameerika elanikud loputavad hommikul esimese asjana kurku mee ja kaneeli kuuma lahusega, et suus oleks terve päev värske hingeõhk.

KÜLMETUS JA GRIPP


Võtta kolm korda päevas 1spl. sooja mett 1/4tl. kaneeliga. Ravib köha, külmetust ja puhastab ninaõõsi.

LÜLISAMBA HAIGUS e. OSTEOKONDROOS JA VEREVALUMID

Segada hoolikalt 1tl kaneeli 1spl. meega. Kanda see kergete massaaži liigutustega haigele kohale ja katta see kinni nagu kompress. Eemalda kui tekib tugev põletav tunne.

PIKAEALISUS

1spl. kaneeli, mis on keedetud 3 klaasis vees ja jahutage see 4spl. meega. Juua seda ¼ tassi 3 – 4 korda päevas. Hoiab naha värske ja pehmena ning vähendab vananemist.


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate