No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Nostradamuse maagiline ennustuse ratas

by - Reede, november 24, 2017


Michel de Nostredame ehk Nostradamus oli astroloog, arst ja keemik, kuid maailma kuulsaks sai tänu oma ettekuulutustele. Rohkem kui 10 aastat avaldas Nostradamus iga aastaseid ennustuse kalendreid, „ magister Michel Nostradamuse ettekuulutused“, kus neljarealiste salmidena oli jutustatud sündmuste oletatav käik. Tema ennustused täitusid ja täituvad ka tänaselgi päeval hämmastava täpsusega. Räägitakse, et ringi järgi ennustamise leiutas ka Nostradamus, kuigi tõendeid ei kirjalikke ega suuliseid selle kohta ei ole. Ent siiski, on selline meetod piisavalt lihtne ja üllatavalt täpne!


Alustamiseks keskendu küsimusele või probleemile, proovi teistest mõtetest ennast puhastada. Proovi esitada "ei", "jah" küsimusi.
Nostradamuse ratta kasutamiseks sulgege silmad, keskenduge oma küsimusel ja pange pimesi sõrm ringis olevale numbrile. Number – see on vastus teid huvitavale küsimusele. 
Võid ka automatiseeritud varianti kasutada - krug_nostradamus esita küsimus ja vajuta mustale briljandile- see läheb ise numbrile, vastuse võid lugeda siit :)

1. Jah. Te kuulute selliste inimeste hulka, kes ei pead ka kõige raskemates olukordades. Seepärast ärge keelduge kohe probleemidest, teil on varuks kannatust kui ka vastupidavust. Teid saadab edu. Ärge kartke usaldada ennast kui ka teisi. 

2.Jah. Aga mitte täna ega homme. Keegi seisab teil teepeal ees ja püüab segada kõiki kaarte. Ärge võtke teda liiga tõsiselt. Kuid ei tasu ka seda vastupanu alahinnata. Vältige vastasseisu. Püüdke leida probleemile positiivne lahendus. 

3.Jah. Lähemate päevade sündmused ületavad kõik teie ootused. Kui te hakkate mõistlikult oma energia tagavarasid kasutama aga mitte ei hakka kahurist vareseid laskma, kõik eelised on teie poolt. Igal juhul olge kannatlik ja vastupidav nii enese kui ka teiste suhtes. 

4. Jah. Antud hetkel tundub teile, et edu liigub teie suunas. Seega pole vähimatki põhjust kahelda soodsas asjade käigus. Edu saadab teid piisavalt kaua aega. Nautige neid edukaid nädalaid. 

5.Absoluutselt õige. Antud hetkel pöörate te suurt tähelepanu teiste arvamusele, seepärast lasete te pisut käest ära soodsat aega. Ärge oodake liiga kaua, näidake, et teiega tuleb nüüdsest arvestada. Väikesed taktikalised mängud eksitavad liialt ja tulevad kahjuks vastastikusele usaldusele. 

6. Kõik on natuke raskem, kui te loodate. Te lähtute valedest eeldustest. Teised inimesed näevad seda hoopis teises valguses. Seega on teil äärmiselt vajalik kuulata lähedase inimese head nõuannet ja te ei tohi laskuda petlikesse lootustesse. 

7. Probleem pele veel lahendatud. Andke endale aega ja ärge murdke pead veel tekkimata probleemide üle. Püüdke nautida hetke. Kõik laheneb hiljem. Kui teid see kõik ärritab, siir pöörduge abi saamiseks maagilise ringi poole nädala pärast. 

8. Ettevaatust. Ärge uskuge kõike mida teile räägitakse. Hoidke mõningat distantsi teatud asjade suhtes. Täna näib kõik teie ümber olevat soodsamas valguses, kui seda on tegelikult. Olge ettevaatlik, et hiljem mitte pettuda. 

9. Kahtlemata. Kuid ilma abita te ei saa. Rääkige hea sõbraga probleemidest, mis teid piinavad. Tema – on erapooletu ja näeb asju palju kainemalt. 

10. Jah. Kuid ärge laske end eksitada. Olge enesekindlam, siis on teil kõik hästi. Antud hetkel võite te täielikult toetuda oma intuitsioonile. Teil ei tule hiljem mitte vähimatki pettumust tunda. 

11. Küsimus on esitatud liiga vara. Ärge häälestage end lõplikult ja pöördumatult sellele, mis pole veel selgust saanud, andke aega soodsaks arenguks. Andke tihedamini järele. Teid hakatakse selle eest hindama. 

12. Väga võimalik. Kuna kõik areneb palju kiiremini ja positiivsemalt, kui te endale ette kujutasite. Tähtis on vaid see, et te ei püüaks muljet avaldada asjast mitte huvitatud inimesele. Pöörake tähelepanu sellele: keegi sooviv siiralt teie sõbraks saada. 


13. Kõik ei lähe plaani järgi. Te tegutsete ebakindlalt. See viib eksitusse mõningad teie sõbrad. Nad arvavad, et te olete ettearvamatu isiksusega, mis ei ole kindlasti teile kasuks. Purustage see imidž. Teid armastatakse rohkem kui te arvate.

14. Kõik läheb hästi. Vaid ainult sellisel juhul, kui te ise ilmutate aktiivsust. Lubatud on kõik, kuid mitte viivitamine. Olge ise aktiivne ja te üllatate kõiki oma tegutsemisega ja ideede rohkusega.

15. Jah te võite toetuda oma õnnele. Teid ootab ootamatu ja soodne saatuse käik. Praegu ei ole teil vaja midagi välja mõelda vaid lihtsalt oodake. Kiirustatud tegevused viivad teid vales suunas ja võivad teid kahjustada.

16. Kõik lootused täituvad. Kuid hoopis mitte nii nagu te endale ette kujutasite. Seepärast olge valmis igasugusteks muutusteks, mitte ei häälesta end vaid ühele eesmärgile. Ilmutage paindlikkust ja ärge loobuge ühestki argumendist.

17. Kõik on veel küsimärgi all. Te peaksite hästi järele mõtlema oma soovide üle, kuna teie isiklikud tunded pole veel täielikult selged. Seepärast te loodate liiga palju teiselt poolelt. Lähiajaks jääb kõik endiseks. Kuid mõned õnnelikud asjaolud võivad tuua selgust teie tegemistesse. Kuulake tähelepanelikult oma sisemist häält.

18. Teil võivad tekkida raskused. Algul tuleb teil isegi läbi elada pettumus. Ent see ei tähenda, et teie võimalused on viidud nullini. Hoopis vastupidi: pettumine annab tõuke positiivseks arenguks. Teie sõprade ring suureneb, saab olema palju parem ja stabiilsem.

19. Usaldamatus ja kurjus on teist veel kaugel. Kuid kui te ei suuda kiiresti vabaneda iseenda kahtlustest, siis rikute palju ära. Kui edu läheb teist ringiga mööda, siis on süüdi vaid teie enda tagasihoidlikkus ja ebakindlus. Heitke need kõrvale! Olge avatud ja sõbralik kontaktis teiste inimestega.

20. Jah. Teile tundub, et antud hetkel saabub teie kätte õnn. Seepärast pole vähimatki võimalust kahelda soodsas asjade käigus. Edu on piisavalt kaua.

21. Jah. Eesmärgi lõplikuks saavutamiseks on jäänud veel mõni jõupingutus. Olge julge, riskige – viimane pingutus ja teil õnnestub kõik. Olge tähelepanelik asjades mis toimub teie ümber ja pidage meeles juhuslikkust ei ole.


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate