No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Kolm tähemärki, kelle jaoks saab 2018 aasta saatuslikuks!

by - Laupäev, jaanuar 20, 2018Kollase koera aasta tõotab paljuski tulla üsna soodne. Positiivsed muutused puudutavad 2018 aastal peaaegu kõiki. Kuid selle tähemärkide kolmiku jaoks saavad need saatuslikuks.

KAKSIKUD

Teid ootavad ees suured muutused. Muutused mis hakkavad teiega toimuma, mõjutavad kogu teie saatust ja piisavalt pikki aastaid. Õnn naeratab vaid kõige julgemetele selle märgi esindajatele. Ärge kaotage enesevalitsust, olge otsustuskindlad ja ärge kartke võtta endale vastutust. Samuti tasub teil loobuda kehtestatud stereotüüpidest ja kompleksidest. Kui teile teeb muret mingi situatsioon minevikust siis on lihtsam sel minna lasta. Avage end uuele ja vana ning mittevajalik las jääb minevikku. Hakake elama ja tegutsema uut moodi. Soodsaim energia 2018 aastal aitab teil saavutada oma plaane ja eesmärke. Suvi on teie edu aeg. Kui saatus viib teid järsult ülespoole ja ärge kõhelge. Panustage veel suuremaid jõupingutusi ja siis ei jää ka autasu tulemata. Kuid ärge üle pingutage. Kurnatus ja magamatus võivad teie tervist kahjustada.

LÕVI

2018 aastal naeratab õnn neile, kes pürgivad kartmatult uute kõrguste poole. Kui te olete otsustanud vaikselt nurgas istuda, siis pole teile saatuse poolt kingitusi ette nähtud. Koera aasta kingib teile palju võimalusi, et kirkalt särada. Tõsi on see, et oma koha eest päikese all tuleb teil võidelda. Kuid olge rahulik fortuuna on teie poolt. Tegutsege julgelt ja otsustavalt. Te saate oma võidu. See aasta on lõvidele soodne armastuse, karjääri ja rahalises valdkonnas. Nautige hetke. Kuna isegi puhkamise ajal võite te astuda hüppeleuale ning tõusta kõrgemale. Hoidke jõuvarusid, kuna juba esimestel 2018 aasta nädalatel keerlete te hämmastavate sündmuste keerises.

SKORPION

Selle märgi esindajad püüavad juba ammu välja rabeleda oma mugavast soost. Kindlasti ei suuda te enam istuda käed rüpes ja kogu teie olemus nõuab eredaid elamusi. 2018 aasta aitab teid sellega. Vaid selle aasta kaks esimest nädalat mööduvad teie jaoks tavaliselt. Kuid juba jaanuari keskelt alates hakkab samm sammult sündmuste tsükkel tirima teid sellesse keerisesse. Ei tasu sellele vastu seista. Olge julged. Saatus hakkab ise teile ette andma kasutoovaid võimalusi. Kui keegi pakub teile teenimisvõimalust siis ärge ära öelge. See on võimalus end tõestada. Talve – kevade perioodil soetavad enamus üksikuid skorpione uue armusuhte, aga neile kes on juba suhtes ootab ees suhte edenemine ( kellele tehakse abielu ettepanek, kellele tuleb pere lisa, kes lähevad teistele mesinädalatele.). Alates kevadest avaneb suurepärane võimalus karjääri tõusuks või töö vahetamiseks. Ainus, mis võib õnne 2018 aastal ära peletada on teie otsustusvõimetus.


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate