No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Jook mis kiirendab ainevahetust

by - Kolmapäev, märts 20, 2019Jooge hommikuti 1 klaas seda jooki ja teie kõht muutub lamedaks! See jook kiirendab teie ainevahetust….

See jook pälvis minu tähelepanu koheselt: nägin retseptis hämmastavat toodete kombinatsiooni! Ajurveeda kohaselt sobivad omavahel kokku magusad puuviljad ja roheline, mis aitab seedesüsteemil töötada. Juues hommikul tühja kõhu peale sellist kokteili, kiirendate te märgatavalt oma ainevahetust. Efekt säilib terve päeva! Kokteili kaalu langetamiseks kodusel teel valmistatakse hästi lihtsalt, peamine – teil peab olema käepärast blender. See jook on populaarne tänu ebatavaliselt rikkalikule maitsele, soovitan seda proovida!

Kodune kokteil kaalu langetamiseks. 


Koostisosad 

300gr spinatit 

3 selleri vart 

1 banaan 

1 õun 

1 pirn 

0,5 klaasi vett 

Valmistamine

Segage kõik koostisosad blenderis. Soovi korral võite lisada kokteili näpuotsaga kaneeli või ingveri pulbrit, need vürtsid rõhutavad värsket maitset! Rasv kõhul ja külgedel on sageli halva seedimise ja aeglase ainevahetuse tulemus. Kehakaalu langetamisel rasva põletamise kokteilid aitavad olukorda parandada. See retsept sobib kiireks kaalu langetamiseks: nädal peale igapäevast joogi tarvitamist te muutute saledamaks ja seedesüsteem hakkab töötama nagu kellavärk.


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate