No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Eluteenumber ja mida see tähendab.

by - pühapäev, veebruar 16, 2014Meil kõigil on oma elutee number. See number käib meiega terve elu igal sammul kaasas ning mõjutab meie iseloomu, valikuid ja üldist elukäiku. Vaata, mis on sinu number ja kuidas see sind ja su elu suunab.
Kuidas elutee numbrit arvutada?
Elutee numbri arvutamiseks tuleb liita kokku oma sünnikuupäeva ja -aasta numbrid nii, et jõuaksid lõpuks ühe numbrini.
Näiteks, oletame, et sinu sünnikuupäev on 15. mai 1975
Teha tuleb niisiis järgnev tehe: 1+5+5+1+9+7+5 = 33, 3+3 = 6, seega on sinu elutee number 6. Kui arvutuse tulemuseks peaks tulema nulliga lõppev arv nagu 10, siis on elutee numbriks 1, sest nulli ei arvestata.

Elutee number 1 - Juht
1 ESINDAB meesprintsiipi ehk yangi. See number tähistab esmaavastajat, kes tegutseb üksi ja otsib kogemusi, mis kujundavad tema erilise isiksuse. 1 on oma võimete avastamise tee, pidevas liikumises olev positiivne, originaalne ja loov puhas energia. Kuna 1 on üksi ja täis loovat energiat, peab ta otsustama, kuidas seda energiat kasutada. Ta peab juhtimise enda peale võtma ja hoidma oma suunda, kartmata vastuseisu.
Teadlased väidavad, et vaakumis, kus midagi ei ole, tekivad aja jooksul vesiniku ioonid. 1 esindab iooni, algust, geneesi, esimest energiasädet, mis tekib algallikast. Ta on üksi ja eraldatud, sest ta on esimene; midagi muud ei ole. Ta ei sõltu välismõjutustest ega abist, sest on otsustanud püüelda omaenda eneseväljenduse poole, seetõttu ei saa teda mõjutada ega kõrvale kallutada. Ta on otsusekindel ja sõltumatu ning võtab vastu vajalikke otsuseid, et lõpuks määrata oma saatus.
1 on inimkonna tõeline MINA OLEN, kõige ühtsus, võngete mõõtmise ühik. See on eneseteadvus.

Võtmesõnad: Olemus, ego, juhivõimed, isiklikud jõuvarud, isiksus, originaalsus, sõltumatus, agressiivsus, individualism, loomingulisus, domineerivus; töö või tegevuse algus, esmaavastamine; võimu armastav juht, edasiliikuja.
Eesmärgiks peaks olema teiste inimeste juhtimine ja eeskujuks olemine. Inimene, kes PEAB olema sõltumatu ja aktiivne. Selle jaoks on kõik eeldused olemas, tuleb vaid osata neid kasutada.
Vabad inimesed, tähelepanelikud ja leidlikud. Väga hea fantaasiaga. See, mis nad teevad, on nende asi ja nad ei hakka kellelegi aru andma oma tegude kohta. Töö on väga oluline.
Vastutustunne on suur, võivad olla ka agressiivsed ja pilkavad.
Äge võistluskihk, et olla parim! Enese suhtes on nad aga väga kriitilised ja nende standardid on väga kõrged.
Individuaalsusevajadus on suur.Nad ei taha kelleltki abi paluda, tahavad ise oma asjadega toime tulla.
NÕUANNE: Aeg-ajalt võiks kuulata teisi ka!
Teistele näib, et ta on isekas ja domineeriv, see ei ole halb, sellesmõttes et tegelikult nad lihtsalt teavad, kes nad on, mida nad tahavad ja nende arvamused on kaljukindlad.
Väga motiveeritud inimesed. Huvitav on see, et paljud selle numbri esindajad on tuntud oma heade käte poolest. Neile on kindlasti vaja sellist tööd, kus on vaja otsuseid langetada!
Enesekriitika on tõesti neile üsna suureks probleemiks. Ei tasuks ennast nii kõvasti piitsutada. Tegevused, mis võivad neile huvi pakkuda on spordialad, kus saab võita. Kindlasti peavad nad õppima lõdvestuma.
Domineerivad. Nõudlikud ja otsekohesed. Tegutsevad vahel ka hetke ajel. Kindel on see, et nad tahavad saavutada edu. Tugevad. Uhked. Isekad. Kangekaelsed. Auahned. Teerajaja loomuga. Kriitika neid ei huvita, nad teevad seda, mida ise tahavad. Idee = teostus. Nagu for real! Midagi tuleb pähe, siis saab see ka teoks. Töö, töö, töö.. siis tuleb ka armastus. Ja raha. Ja edu. Kriisiolukorras üsna rahumeelsed ja tasakaalukad. Abitus ei ole nende jaoks.
Ametivalikud: ei tohiks olla midagi rutiinset ja igavat. Huvitab kõik ebatavaline, originaalne. Nt: disainer, leiutaja või insener.
NAISED:
Kindlasti mitte traditsioonilised kodukanad, karjäärinaised. Oskavad mehi ümber sõrme keerata. Kohati feministid. Mismõttes naine ei saa seda teha? Saab küll! Mehi võtavad sussideks. Mees peab olema eriti kuuma verega, muidu on nad liiga igavad. Igavaid töid võivad teha teenijad. Naistele meeldib luksus. Peened, elegantsed. Väärivad vaid parimat. Naised ei karda, et neid kõrvale tõrjutakse. Üsna iseseisvad naised. "Kui sa mind tõrjud ja ma ei saa piisavalt tähelepanu, payback is sweet"
Mees peab olema tugev, kes oskab seda naist taltsutada. Muud mehed ei ole pikemaks ajaks.
Seksis eelistavad omada võimu, nt tavapärane on see, et eelistatakse olla mehe peal.
Nad kujutavad ennast meelsasti ette mustades sukkpükstes ja saabastes, piits käes. Suled, nahk. Misiganes.
Agressiivsed - küünistavad, karjuvad, kiljuvad ja võivad ka hammustada. Kõik, mis on tabu ja keelatud ei ole neile probleem. Vanemad naised eelistavad nooremaid mehi, keda saab käsutada, õpetada.
MEHED:
Naine peab teenima meest. Naine on koduori. Edevus. Suur ego. Kui naine vingub, on see kõige hullem asi EVER! Tööhullud, energilised. Töö on sageli number 1. Seksis võivad neid huvitada käerauad või köied.
Mehed eelistavad endast vanemaid naisi. Neile meeldib suuseks (a no kellele ei meeldiks?).
Vanemas eas vaatavad nooremaid tüdrukuid. Nad seksivad igalpool. Ükskõik kus.
Mmm.. ja mõned tahavad oma naise kinni siduda ja piinata teda erootiliselt kuni lõpuni ;) Seksiharrastus on neile pigem enesenäitamine. Impotentsus on teema! Mõnda võib huvitada ka intsest, aga seda mudiugi keegi ei tunnistaks :)

Seksikad kehaosad: Selg, silmad.
Üleüldse on number 1 alati harjunud saama, mida ta tahab. Kaaslase leiavad nad tavaliselt pärast mõnd traumeerivat kogemust. Nad valivad mõnusalt. Abielus on nad vastutustundlikud, anduvad, truud. Neid peab imetlema, meelitama ja hindama ja nende sõna peab kuulama. Üldiselt on mõlemad sugupooled füüsiliselt veetlevad ja seksuaalselt kirglikud.
SOBIVAD NUMBRID 2, 3, 9
VÕRDSED NUMBRID 1, 5, 7
VASTUOLULISED NUMBRID 4, 6, 8

Elutee number 2 - Vahendaja
2 ON paar ehk duo. Ta on muutlik ja kohanev ning võib olla ka otsustusvõimetu. Ta on vahendaja, vahemees, diplomaat ja rahusobitaja, sest ühtsust võib saavutada vaid siis, kui arvamused kohtuvad, kui leitakse mõlemat poolt rahuldav kompromiss. 2 esindab vastuvõtlikku naisprintsiipi, yini, mis otsib kahe erineva iseseisva olemisvormi liitu. See on tiinuseperiood, mil asjad hakkavad kuju võtma. 2 kogub ja assimileerib. Ta otsib tasakaalu vastandlike jõudude vahel ja väljendab koostööd, ühendust ja partnerlust. Ta on rahusobitaja, kes pöörab suurt tähelepanu üksikasjadele. Kuna 2 teadvustab vastandeid selgelt, on tal väljapeetud rütmi- ja harmooniataju. Tema osavõtlikule ja emotsionaalsele natuurile meeldib muusika. Selliste omaduste tõttu nagu on emalikkus, kannatlikkus ja tundlikkus asetab ta teised endast ettepoole. Tema eesmärk on liit, mitte eraldatus, seepärast on ta teiste suhtes leplik ja mõistab neid. Eelkõige otsib ta harmooniat ja samasust.
Kui number 1 sümboliseerib ühtsust, olemust ja isiksust, siis number 2 kõigub kahevahel, kas olla või mitte olla. See number puudutab tundeid, hoolimist ja pigem meelt kui mõistust. Kui number 1 toetub iseendale, siis number 2 ei ole kunagi täiesti rahulik.

Võtmesõnad: Duaalsus, tunded, hoolivus, tasakaalutus, teadvus, kohanemisvõime, peenetundelisus, mõistvus, leebus, tähelepanelikkus; pigem järgija kui liider.
Peab õppima andma ja võtma. Peab õppima tegutsema rühma liikmena. Mõnusad inimesed! Osavõtlikud, vaiksed, koduarmastavad. Neil võib puududa eneseusaldus ja võivad olla arad.
Väga armukadedad ja väga kõhklevad! Masenduvad üsna kergesti.
ESP- võimed võivad olla, sest nad on tundlikud ja vastuvõtlikud. Neil on väga hästi arenenud intuitiivne hoiatussüsteem, mismõttu oskavad hästi kasutada oma vaistu. Keelitajad. Hoolitsejad. Tagasihoidlikud.
Otsuste tegemine on keeruline, muudavad tihti meelt. Nad väga kardavad teha valesid otsuseid.
Mõõdukad, tavalised inimesed. Abivalmis. Mõistvad. Solvuvad kergesti.
Nad alluvad kergesti teiste inimeste tahtele, sest neile on tähtis, mida teised inimesed neist mõtlevad. Meel on muutlik, emotsioonid heitlikud. Püsivad kaua vanades rööbastes. Nad on loodud armastamiseks ja armastatud olemiseks. Nad on ilmselt kõige südamlikumad inimesed. Neile meeldib kallistada ja musitada. Nad jälestavad konflikte! Nad vajavad rahu. Nad on lepitajad.
Võivad näha tähenduslikke ünenägusid. Deja vu efekt on neil ka üsna tavaline. Oma tundlikkuse pärast võivad neist saada väga head astroloogid, numeroloogid jm sellised alad.
Neist saavad ka väga head nõustajad ja sotsiaaltöötajad. Neile meeldib hoolitseda teiste eest.
Neist saavad ka suurepärased lapsevanemad, kes on oma lastele pigem sõbra eest.

Nad ei vaja rambivalgust. Lahkest südamest võivad anonüümselt heategevusele annetada. Nad vihastavad siis, kui neile avaldatakse survet või ähvardatakse. Nad peavad jälgima, et ei võtaks enda kaela teiste inimeste probleeme. Väga empaatilised inimesed, aga mõnikord peab leppima, et teiste asi on teiste probleem. Muretsevad teiste arvamuse pärast.
Kui nad on kord vihased, siis see võrdub vulkaanipurskega. Viha mürgitab nende olemust.
Nad peavad ette vaatama, kellega suhtlevad.
Nad ei näita initsiatiivi - kohe kindlasti mitte! Hea huumorimeel, aga mossitavad ka :) Nad vajavad alati, et oleks keegi, kellele nad saaks raskustes toetuda. Masendushood on VÄGA tõsised ja viivad neid väga endast välja. Vastutus neile ei sobi. Töötavad meelsamini alluvana. Keskkond peab olema õnnelik - pinged on neile väga ebameeldivad.

Ametivalik:pangandus, kindlustus, raamatupidamine, kontoritöö, raamatumüüjad ,aga ka muusikud, kunstnikud.. kui nad leiavad selle julguse oma seest :)
NAISED:
Meeldivad rumalad anekdoodid :D Eriline võime visandada inimest esmamulje põhjal.
Naised ei pea ennast veetlevaks. Kergitavad oma mehi pjedestaalile, teenivad neid.
Romantikud, head abielunaised, head koduperenaised. Head naised igale mehele. Rahaga on hoolsad.
Vajavad kaitsvat meest. Ülitundlikud. Meeldib kaisutada :)
Seksis eelistavad ilusat pesu ja kauneid sõnu. Siidpidzaamad, satäänist voodilinad.
Neile meeldib vaadata mehe lahtiriietumist. Meeldib silitamine. Jämedus ja hulljulgus paneb nende tunded lukku.
MEHED:
Head kuulajad. Vajavad naist, kellega jagada oma õnne. Sobib korrapärane päevatöö.Valmis esimesena lõpetada tülisid. Oskavad olla toeks, on leplikud ja rüütellikud. Väljendavad armastust sõnades ja suudlustega. Üsna romantilised mehed, tahavad naist hellitada. Ei ole kunagi loomalikult kirglikud.
Seksis luulelised ja enne vahekorda astumist tavatsevad pikalt vestelda. Ujedad, eelistavad seksida pimedas.
Mehed tahaksid võib-olla õpetajat mängida. Fantaasiarikkad. Meeleolu on kõige olulisem!
Oma paljaste kätega saadavad korda imesid, meistersilitajad!!!

Seksikad kehaosad: rinnad, kõht, suguelundid.
Neil on tugev kest ümber, aga nad on nii huvitavad inimesed, aga ei usu kunagi, et teised nii neist mõtleksid.
Kannatavad tihti oma emotsioonide pärast. Kui keegi peab neid veetlevaks või huvitavaks, on see neile arusaamatu. Kui nad õpivad oma kaaslast tundma, alles siis võivad nad lõõgastuda.
Seksuaalselt on nad rohkem vaimsed, kui füüsilised.
NENDEGA SOBIVAD NUMBRID ON 1, 3, 6, 9
NENDEGA VÕRDSED NUMBRID ON 2, 4, 8
NENDEGA VASTUOLULISED NUMBRID ON 5, 7

Elutee number 3 - Suhtleja
3 tähistab suhtlemisvajadust ja puhast elurõõmu. Oma ülevoolava entusiasmiga heidab 3 kõigele päikeselist sära. 3 on ekstravert, kelle isiklik magnetism tõmbab teisi ligi, innustades nende arengut ja kasvu. Ta on suhtleja, kellel on kaasasündinud võime hinnata lõbu, romantikat, kunsti ja ilu. Tema loov kujutlusvõime teeb kõik võimalikuks, seetõttu on tal palju tundmusi ja kogemusi. 3 on sõbralik ja ülevoolavate tunnetega, seltskondlik ja mitmekülgne. Kui mõnd numbrit on võimalik pidada muretuks, siis just ülevoolavat 3-e.
Number 3 on numbrite 1 ja 2 summa. Samas väljendab matemaatiline tehe 1+2=3 number 1 mõju numbrile 2: loovus teeb lõpu kahevahelolekule. Kui number 1 viitab olemusele ja number 2 dilemmale “olla või mitte olla”, siis number 3 sümboliseerib tegu.
Number 3 puhul võib alati tajuda lõpuleviimist. Maailma suurimates religioonides on Jumalat kirjeldatud kolmainsusena: kristluses Isa, Poeg ja Püha Vaim; hinduismis Brahma kui Looja, Vishnu kui Kaitsja ja Shiva kui Hävitaja.
Võtmesõnad: Loovus, tegutsemine, teotahtelisus, algatusvõime, teenimine, ülevoolavad tunded, seltsivus, dramaatilisus; suhtlemisaldis, erilaadne.

Nemad peavad õppima end vabalt väljendama. Nad peaksid arendama oma loomevõimeid.
Teravad. Jälgivad. Mitmekülgsed. Andekad ja vaheldust armastavad.
Nad vajavad pidevalt stiimuleid, et püsida virgena. Julged, impulsiivsed, leidlikud, aga ka pinnapealsed ja taktitud, öeldes kõik otse näkku. Kiire taibuga. Usaldatavad, südamlikud, pidevalt täis uusi ideid.
Suurim puudus on see, et ei oska midagi tõsiselt võtta. Tegutsevad hetke uimas. Muretud ja tüdinevad kiiresti. Elurõõmsad ja julged. Mõttevälgatused. Kalduvad kamandamisele ja on ka kangekaelsed.
Vajavad vabadust, on muutlikud, ei meeldi piirangud. Palju sõpru ja harrastusi. Toredad, vaimukad, kärsitud. Väga jutukad inimesed, kellel on ka kunstiannet. Teised inimesed peavad neist väga lugu, neil on teatud veetlust, mis tõmbab teisi ligi. Nad oskavad keskenduda mitmele asjale korraga ja tavaliselt on teistest sammukese võrra ees. Nad tulevad elus paremini toime, kui teised inimesed.
Nad ei muretse homse pärast. Oskavad välja tuua teiste inimeste parimaid omadusi.
Armastavad koosviibimisi ja pidusid.

Ametivalik: ajakirjanik, meelelahutuslik ala.
Nad on suhtlejad! Nad sobivad tähelepanu keskpunktiks ja seda nad ka tihti on. Neile meeldib, kui neid kuulatakse. Kirjutamine on ka nendele üsna oluline. Erakordselt truud - eelmistest suhetest ei saa kunagi päriselt üle. Ta peab väljendama ennast loominguliselt. Tihti ilustavad sündmusi, et elu paistaks huvitavam.
Liialdamine! Nad peaksid seda suunama muusikasse, näitlemisse vms.
Nad vajavad inimesi! Nad näevad teistes potentsiaali. Tihti leiavad partneri, keda nad saavad nö päästa, et ta oleks nagu patsient. Suurepärased müügimehed! Väga head meelelahutajad, modellid, näitlejad, disainerid, koomikud, lauljad, muusikud. Sündinud klounid! Rutiinne töö neile ei sobi. Peavad kasutama oma andeid. Nende meelekindlus ja terav mõistus paneb nad tihti masside etteotsa. Nende seltskond on väga tore. Kaubamärk on naeratus, säravad silmad ja hea hääl. Aga nad võivad levitada ka kuulujutte.
Nad oskavad õppida ebaõnnest.Kui 3 seda loeb ja mõtleb, et mina küll selline pole, siis on KINDEL, et tal on lapsepõlvekodust pärit armid. Need haavad peavad paranema, ainult siis saab ta olla see, kelleks ta on sündinud.
NAISED:
Veetlevad. Teatraalse olekuga. Energilised ja aktiivsed. Välimuselt erinevad teistest - ebatavaline stiil.
Soovid peavad saama rahuldatud. Neile meeldivad nii vaimselt kui ka füüsiliselt huvitavad mehed.
Alateadlikult nudistid. Meeldib napp riietus.
Naistele meeldib kaua aega seksida.
MEHED:
Riskijad. Üllatajad. Ennasttäis. Teevad hästi kõike, mida ette võtavad.
Pohmeluse seisundis eriti potentsed! Suurepärased masseerijad. Väga tõhus keel  Meestele meeldivad naiste jalad. Võib ka juhtuda, et neile meeldib end naiseks riietuda.
Seksuaalselt on nad haaravad ja omapärased. Huvitav seks. Meeldib vaheldus. Neid võib paeluda grupiseks. Erutab tants ja muusika, seksuaalvahekorra pealtkuulamine võib neid samuti erutada!
Seksikad kehaosad: puusad, reised, jalad.

NENDEGA SOBIVAD NUMBRID ON 1, 2, 5
NENDEGA VÕRDSED NUMBRID ON 3, 6, 9
NENDEGA VASTUOLULISED NUMBRID ON 4, 7, 8

Elutee number 4 - Õpetaja
4 ON teadvus ruudus ning tähistab süsteemi ja korda. See on kindluse, turvalisuse,
stabiilsuse ja konservatiivsuse sümbol. See on ehitaja, kes peab alluma maistele oludele,
kus domineerivad vorm ja aine. Piibli loomisloos loodi neljandal päeval Maa.
Külgetõmme, mida ioonid tundsid numbri 2 all, viis suhtlemiseni numbri 3 all. Nüüd, number 4 all, leiab aset vältimatu energia kontsentreerumine. Toimub formeerumine. Ioonid “mõistavad”, et nad ei või enam energiat laiali puistata, vaid peavad hakkama seda seadma viljakasse korrapärasesse süsteemi. 4 arendab praktilist loomust.
Number 4 on sümboolselt seotud materiaalse tegelikkusega. Selle üks sümboleid on ruut, mis saadakse, kui numbrile 1, inimese sisemisele jõuvarule, liidetakse number 3, inimese loovus. Me asetame ennast aega (neli aastaaega ja Kuu neli faasi) ja ruumi (ilmakaared) vastavalt numbrile 4. Seega on number 4 seotud mõtlemisprotsessi loogiliste, konkreetsete ja praktiliste aspektidega.

Võtmesõnad: Loogiline mõtlemine, praktilisus, instinktid, konkreetsus, materiaalne maailm, vorm, töö, kord, ehitamine, stabiilsus, vastupidavus, distsipliin.
Nad peavad olema vastutavad oma tegude eest! Nemad peaksid oma elus rajama midagi püsivat, olema praktiline ja hea organiseerija. Nad peavad kõvasti töötama, pöörama tähelepanu üksikasjadele, vältima riske, olema kannatlikud, õppima vigadest.
Nad on mässulised, kes näevad alati kõike teisiti. Nad on täpsed rutiiniinimesed. Sisseharjunud tavad = turvatunne. Nad on praktilised ja oskavad rahaga hästi hakkama saada.
Nad on realistlikud inimesed. Võtavad elu üsna tõsiselt. Väga kokkuhoidlikud inimesed. Töötegijana on nad väga au sees, vajadusel on valmis tegema ka väga rasket tööd. Ustavad, vahel ka melanhoolsed.
Musterkodanikud, väga patriootlikud. Armastavad oma kodu ja kodumaad, vihkavad tülisid. Üsna vanameelsed, ei soovi muutusi. Nad alati mõtlevad enne, alles siis tegutsevad. Umbusklikud ja armuakadedad. Rahaga ümberkäimine on neile loomupärane.

Ametivalik: raamatupidajad, insener, keemik, sekretär, arhitekt, ehitaja, pankur.
Nad on väga intellektuaalsed inimesed. Nad on sündinud õpetajaks ja neile meeldivad teadmised. Nad on loogikainimesed. Neile meeldib tõde. Kui nad on vahel küünilised, siis tegelikult püüavad nad anda teile teavet, mis nende arvates võiks teid aidata.
Nad on ausad ja konkreetsed!
Väga leidlikud inimesed, umbes nagu McGyver. Lihtsalt teavad, kuidas mõndasi asju korda teha.
Kardavad väga kriitikat. Paljud nende unistused ei saa teoks..sest nad kardavad, et ei saa neid teostada parimal moel. Stabiilsus, stabiilsus, stabiilsus! Neile meeldib matkata ja telkida, üldse looduses viibida.
Nende elu PEAB olema korrapärane. Tuleb ette vaadata, et mitte kasutada alkoholi lõdvestusvahendina!
Nende mõistus töötab täistuuridel ja mõtteid on peas miljoneid, neile soovitatakse pidada päevikut, see peaks natukene kergendama nende koormat. Turva- ja kindlustunne on neile esmatähtis. Tihti leiab neid tuletõrjujatena või seoses politseitööga. 4 on täielik materialist, kõik, mis on käegakatsutav, on neile sobilik.
Neile meeldib ehitamine, sest see annab teistele peavarju! :) Soovitatakse investeerida kinnisvarasse.
Suhetes on kõige olulisem ausus. Nad on väga siirad armastajad. Kui neid petetakse, ei saa nende usaldust enam iialgi päriselt tagasi võita. Nad on kombekad ja traditsioonilised inimesed. Sellele numbrile meeldib hoida omaette ja sõprade puhul on nad väga valivad. Kui nad õpivad mõnd oskust, siis saavad nad selles asjatundjaks, ning võiksid hakata siis ka teisi koolitama, nad on väga head õpetajad.

Perekonnaelu tähendab neile väga palju. Armusuhetes on nad sentimentaalsed ja tundlikud, vahel ka jäigad.
Väga suur närvipinge!Intiimelu muutub kergelt rutiinseks, neile meeldib kord.
Alati peab kõik käima plaani järgi.
Mehed on tavaliselt musterisad. Head hooldajad, ja pakuvad turvalisust ja püsivust oma abikaasale.
Seksuaalses mõttes on nad maalähedased. Neile meeldib ühtlane seks. Mehe kodu on seal, kus on tema naine. Ohvrimeelsed mehed. Väga konservatiivsed inimesed !!! Mees peab alati teadma, millega naine tegeleb. Seksile jätab kindlasti jälje rutiin. Kõik asjad on alati omal kellaajal. Ja seksi koht on ainult magamistoas.
Seksikad kehaosad: jalad, sääred, pahkluu.
SOBIVAD NUMBRID 3, 6, 7
VÕRDSED NUMBRID 2, 4, 8
VASTUOLULISED NUMBRID 1, 5, 9

Elutee number 5 - Seikleja
5 SÜMBOLISEERIB vabadust, muutumist ja seiklust. Uudishimu ja pidev tegutsemine loovad leidliku, kohanemisvõimelise ja mitmekülgse olendi, kes on alati valmis riskima.
5 asub numbritsükli 1–9 keskel, väljendades inimlikkust, isiksust materiaalses maailmas, võimalust otsustada. Seda võiks nimetada pöördepunktiks, kus keha ja vormi saanud ioonid peavad otsustama oma saatuse tsükli teises pooles 6–9. 5-le avaneb palju võimalusi ja erinevaid kogemusi, millest ta saab vajalikku informatsiooni otsustamiseks.
5 suhtleb pealiskaudselt ja palju. Oma erinevate minevikukogemuste tõttu on ta loomult korraldaja ja reklaamija. Ta on hea suhtleja, kes teab kõigest natuke ning tahab ringi rännata, et kogetut teistele edasi anda. 5 tõmbab vastupandamatu magnetismiga ligi vastassugupoolt ja see viib vastutuseni koduste asjade eest, mis järgneb number 6 all.
Inimesed õpivad ja arenevad, kasutades oma viit meelt. Viis meelt on inimese energiamustri tuumaks, mis asub nimediagrammi keskel (lähemalt 6. peatükis). Kui nimediagrammil ülespoole suunatud viisnurk väljendab valguse, vaimsete püüdluste ja hariduse jõudu, siis allapoole osutav viisnurk näitab pimeduse, nõiakunsti ja musta maagia jõudu. Need inimesed, kelle nimes domineerib number 5, on valiku ees, kas mõista, et nad on jumalikud olendid, või elada nii, nagu elaksid vaid üks kord.

Võtmesõnad: Meeled, areng, paindlikkus, sallivus, õppimine, mitmekülgsus, leidlikkus, kohanemisvõime, muutus, tegutsemine, reisimine, seiklus, propaganda, tehingud.

Nemad peavad leidma õige viisi oma vabaduse kasutamiseks. Nad peavad aru saama, et mitte miski ei ole püsiv. Nemad on hingelt mustlased. Nad tahavad minna kõikjale ja vajavad pidevalt uusi stiimuleid.
Püsivaid suhteid loovad nad ligi 30 aastaselt. Nende elu koosneb kogemustest.
Nad on üllatavad, taibukad, seiklushimulised, võimekad ja rahutud. Nad tahavad olla vabad. Uus ja eriline ergutab neid. Nad vihkavad rutiini ja on väga impulsiivsed. Nad on energilised, aga ka isekad, temperamentsed, mõtlematud. Vahel ka kriitilised ja sarkastilised. Elu = väljakutse! Pidev liikumine, areng.
Nad on omamoodi andekad, oskavad kõike natukene, aga korralikult mitte midagi. Ametivalik on üsna raske.
Sobivad töid võib leida nt: rahanduses, arstiteaduses, kunsti või teaduse valdkonnast. Meeldib ka inimestega suhtlemine.
Põgenemiseks kasutavad need inimesed seksi, toitu, mõnuaineid, alkoholi, reisimist või ületööd. Väga harv on see, et need inimesed üldse abielluvad. Ja kui abielluvad, siis on see lühiajaline. Need inimesed vajavad oma ruumi.
Nad tahavad alati head välja näha. Neile ei meeldi olla kole ega ka inimesed, kes ei ole veetlevad.
Nad on ka parajad detektiivid, selgitavad alati kõik välja, sest nad tahavad kõigega kursis olla. Nad vihkavad teadmatust. Neile meeldib tähistada igasuguseid pidupäevi ja neile meeldib teha ilusaid kingitusi teistele. Neil on ka väga hea kirjutamisoskus ja and oskavad suurepäraselt anda teavet, mis äratab teistes uudishimu. Sõnaosavad.
Neist võivad saada head fotograafid, lendurid, reisikorraldajad, giidid, reisijuhid - kõik, mis on seotud reisimisega!
On oluline, et nad kasutaksid oma energiat ja indu ja läheksid kasvõi ümbermaailmareisile!
Nad on ka üsna kaastundlikud. Kui nad näevad kodutut, tahavad nad kuulda tema lugu.
Samamoodi võib neid paeluda ka lugemine. Nad elavad loetule väga kaasa. Nad võiksid ise ka väga põneva raamatu kirjutada.
Nad on rahutud ja peavad olema pidevas liikumises. Nad alustavad kergelt suhteid ja võivad kergesti ka petta.
NAISED:
Eelistavad näha maailma ja erinevaid mehi, enne kui loovad suhte. Nad on väga seksuaalsed ja vajavad kuumaverelist meest, kes suudavad rahuldada nende ihasid. Kirglikud ja väga valivad. Vajavad üsna palju tähelepanu ja vajadusel näitavad initsiatiivi.
Igavad kodused askeldused ei hakka neile kunagi meeldima.
Seksis kujutavad naised end meelsasti siidköitega seotuna, jalad harali jne jne.
Laes olevad peeglid erutavad neid. Suudlused üle keha on teema.
Lemmikasend on kindlasti 69.
MEHED:
Tahavad elada ohtlikku elu, riskida ja panna närve proovile. Võivad tahta, et naine vaataks nende järele, oleks nagu ema. Nad armastavad loomalikult. Neile ei meeldi, kui neid kamandatakse. Nende suhtumine seksi võib naisi lausa ehmatada. Noorena on nad üldiselt naistemehed.
Seksis - meeldivad meestele pornofilmid, suuseks.. KÕIK! Nad oskavad palju nippe ja paljud neist võivad kasutada preparaate, mis pikendavad erektsiooni. Ei ole ka ime, et nende seas on palju transvestiite, homoseksuaale või biseksuaale.
Seksikad osad
: kõht, käed, käevarred, õlad, suguelundid.

Nad võivad olla tujukad, mõtlematud, enesearmastajad ja kriitilised. Raha suhtes hooletud, naudinguhimu võib minna liiale ja põhjustada sõltuvust suitsetamisest, alkoholist, narkost ja seksist...
Seksuaalelus tahavad kõike proovida. Üldiselt tunnevad nad kõiki poose, harrastavad seksi erinevates kohtades! Seksuaalsed abivahendid, käsikirjad, misiganes - ei ole neile võõras.
Põhiline on see, et midagi ei jääks proovimata! :D Selle võnke piires elavad lõbutüdrukud on tavaliselt nümfomaanid ja teevad tööd himust.
VÕRDSED NUMBRID 1, 5 ,7
SOBIVAD NUMBRID 3 , 9
VASTUOLULISED NUMBRID 2, 4, 6
NEUTRAALNE 8

Elutee number 6 - Toitja
6 ON kohusetundlikkus, soov luua harmooniat, tõde, õiglust ja tasakaalutunnet enda ümber. Armastus ja kaastunne on tema meeles ülimad, seetõttu saab ta olla edukas õpetaja, nõuandja või tervendaja. Teisi tõmbab tema poole temast kiirguv arusaamine.

Number 5 all oli võimalus kogeda sündmusi ja emotsionaalseid kohtumisi. Nüüd ollakse valmis võtma enda peale sotsiaalset ja perekondlikku vastutust ehk number 6 vibratsioone. 6 on perekondlik, kunstiandega vibratsioon, selle numbri all peavad ioonid kohanema teiste vajadustega.
6 igatseb lähedast kaaslast, abielu, kodu ja perekonda, kus valitsevad ilu ja harmoonia. Sellega kaasneb loomulikult vajadus kogukonna teenimise järele. 6 jääb paigale, liitudes kogukonna konservatiivse elemendiga, kus ta saab luua parema elukvaliteedi. Olles kunstiandeline, võib ta saada suurepäraseks kunstnikuks.
Numbris 6 on numbri 3 loovus tõusnud teadvuse kõrgemale tasandile. Numbri 2 tundeid ja meelt rakendatakse materiaalses maailmas 4 : 2 + 4 = 6. Kui nimes esineb number 6, näeme intellektuaalset loovust kujutlusvõime tasandil, mis on praktilist intellekti sümboliseeriva number 4 vastaspoolus.
Number 6 on seotud armastuse, tervise, ilu, harmoonia, rahu, mõistmise, soodsate juhuste ja õnnega. Kuueharuline Taaveti täht koosneb ülespoole osutavast kolmnurgast (meesaspekt – tuli ja õhk) ja allapoole osutavast kolmnurgast (naisaspekt – maa ja vesi). Jumal lõi maailma kuue päevaga, seega sümboliseerib number 6 ka lõpuleviimist ja täiuslikkust.

Võtmesõnad: Intellektuaalne loovus, kujutlusvõime, abstraktne mõtlemine, perekondlik ja sotsiaalne vastutus, teenimine, armastus, kaastunne, nõustamine, tervendamine.
Need inimesed peaksid õppima kandma vastutust pere ja ühiskonna eest.
Nende eesmärk peaks olema teiste teenimine ja aitamine. Nad peavad näitama sümpaatiat ja tegutsema kohtumõistjatena.
Nad on mõnusad, armastatud, ja meeldivad inimesed. Tunnevad end hästi rahulikus keskkonnas. On romantilised ja naudivad seltskonda.
Harrastavad skulptuuri, muusikat ja muidu kunstiliike. Neil on hästi arenenud värvitunnetus.
Nad on tasakaalukad, vaoshoitud ja tegutsevad kõige paremini looval tööl. Nad on lojaalsed ja ustavad, kuid võivad tahta teha teisi endast sõltuvaks. Nad väldivad tülisid ja mõistavad alateadlikult inimeste raskusi ja vajadusi. Nad ei ole huvitatud rahast, kuid on kokkuhoidlikud.
Nad on loodud perekonnainimesteks. Tahavad oma lastele vaid parimat, on valmis teisi kuulama ja aitama neid. Nad on usaldusväärsed ja juba varakult satuvad vastutavatele kohtadele. Mõned ametid: põetamine, heategevus, arstiteadus, abielunõuanded jne.
Sobib kunstiline töö. Peaksid vältima stressi põhjustavaid ameteid.

See elutee kuulub armastuse ja abieluga kokku nagu sukk ja saabas. Kui neil ei ole lapsi, siis on võimalik, et nad õpetavad koolis lapsi ja kohtlevad näiteks oma töötajaid nagu lapsi.
Nende jaoks jäävad nende lapsed alati lasteks ja sekkuvad kaua nende ellu.
Kui neil ei ole lapsi, siis on neil kidnlasti mõni koduloom.
6-naine tõmbab ligi mehi, kes käituvad nagu poisikesed. 6-mees aga "printsesse herneteral"
Nad peavad endale leidma viisi, kuidas nad kasutavad oma loovat energiat. Kunst, muusika ja luule on selleks loomulikud teed. Kui neil on igav, siis võib meeldida neile keelepeks või pidev kodu kaunistamine. Kui nad ükskord abielluvad, veedavad nad aega pigem oma partneri kui oma sõpradega. Kui nad pole teinud valikut perekonna kasuks, on töökoht nende kodu ja kolleegid nende perekond. Nad on igalpool hoolitsevad.
Need on väga külgetõmbavad inimesed. Enamasti füüsiliselt köitvad ja neil on ka teatud vägi, mida on raske eirata. Neil on vaja juhtida või hallata iseenda firmat. Teiste alluvuses töötamine on neile raske.
Nad peaksid ette vaatama, mida nad mõtlevad. Kui nad tunnevad, et saaksid ka ise hakkama laste kasvatamisega üksi, siis nad peagi ka lahutavad.
Nad vajavad harmooniat. Kahjuks peavad nad aga tõdeda, et kõigepealt peavad nad tegelema enda kurbusega ja alles siis teiste omadega.
Neil on kodus kõike. Nad on sündinud sisekujundajad ja neile meeldib oma kodu ümber korraldada.
Naistel on VÄGA tundlik lõhnataju! (Lausa nagu krimikoerad)
Nad ei suhtu hästi kriitikasse. Kõigepealt tuleks neile öelda kompliment ja siis jagada konstruktiivset kriitikat.
Sõpradena on nad väga truud ja usaldusväärsed, nad hoiavad saladusi. Kui nad kedagi reedavad, siis tunnevad nad tegelikult ennast väga halvasti. Nad paluvad andeks nii kaua kui vaja.
Seega - hoidke oma suu kinni!
Elukutsetest sobivad: sisekujundaja, kinnisvaraäri, juhtimisnõustaja, konsultandid. Nad on ka parimad juuksurid ja jumestuskunstnikud! Palju kuusi tegeleb pillimängu või laulmisega.
Väga palju tunnevad kuued end reedetuna ja näevad end märtrina. Nad oskavad suurepäraselt tekitada teistes inimestes süütundeid. Kui need inimesed on õnnetud, on seda kõik. Nad oskavad oma tujuga teisi mõjutada.
Nende puhul on tavaline, et nähakse neid kaastundlikku isiksust, kuid kui nad otsustavad, et keegi neile ei meeldi, siis võib ta õhu väga jäiseks muuta. Nendel inimestel on ALATI oma arvamus.
Nende moto on see, et kui tahta, et midagi tehtud saaks, siis tuleb ise ära teha.
Nad teevad üsna kõva tööd ja näevad vaeva, et tunda end erakordse ja asendamatuna.
NAISED:
On üldiselt kunstiala asjatundjad, head emad ja ümbritsevad end ilusate asjadega. Nad on sünnipärased perenaised ning hellitavad oma mehi. Suurepärased kokad ja on rohkem vaimsed, kui seksuaalsed.
Head meelelahutajad ja suurepärased keelitajad. Võib ka juhtuda, et nad ei suuda oma mehi seksuaalselt rahuldada, seetõttu võivad lubada mehel ka petta, kui tunnevad et armastuse vundament seisab kindlalt paigal.
Väga emalikud naised. Küünlavalgus, hea muusika, vein või meeldiv parfüüm sütitab neid.
Tihti nad tahavad, et neid keelitataks seksuaalvahekorrale. Nad tahavad oma meestele meeldida ja riietuvad mõnikord ahvatlevalt. Neile teeb head meelt, kui näevad, et mees on rahul.
MEHED:
Head pereisad. Naistega tahavad jagada kõike. Kõrge moraaliga, sarmiakad ja harmoonilised. Oskavad luua õige õhkkonna õiges kohas ja neile võib alati loota. Nad on arukad ja tunnetavad ilu. Nad ei ole naistemehed, pigem kaalutlevad pereisad, kuid ka armukadedad.
Mehi veetlevad pikad, laisad seksuaalvahekorrad, mille vältel saab teha "uurimisreise" :D
Nad tahavad naisi, kes mitte ainult ei lõhna hästi, vaid ka maitsevad hästi. Nad armastavad aeglast, meelelist silitamist ning peenetundelisust ja äärmine tähelepanelikkus on nende armastuses tugevaim relv.
Seksikad kehaosad: kael, turi, kurk, selja alaosa, tuharad, suguelundid.

Need inimesed tahavad teisi aidata, kuid ise ei taha teiste abi. Mõnikord võivad olla ka isekad ja võimukad ning pakkuda oma abi või arvamust liiga innukalt. Hea oleks õppida teha vahet teiste abistamise ja teiste asjadesse nina toppimise vahel.
Mõlemad sugupooled on romantilised. Nad on truud, usaldatavad ja südamlikud.
Nad armastavad pikki eelmänge ja vesivoodit. Neil võib olla mingil määral ka piiluja või enesenäitaja loomust. Lõbunaised nr 6 teevad tööd nagu halastajaõed, kes abistavad vaeseid inimesi, kellel ei ole kedagi teist.
VÕRDSED NUMBRID 3, 6, 9
SOBIVAD NUMBRID 2, 4, 8
VASTUOLULISED NUMBRID 1, 5, 7

Elutee number 7 - Usuotsija

7 OTSIB vastuseid. Ta püüab luua filosoofiat, mille järgi elada ning eksistentsi saladustesse tungida. Kuna analüüsiks on vaja üksildust, tunneb number 7 vajadust olla üksi, eemal rahvahulkadest, looduses. Ta otsib sõprust nendega, kes on kõrgemal teadvusetasandil ja sobivad temaga.
Ja seitsmendal päeval Jumal puhkas. Kõik puhkab number 7 all, sest mõtlemiseks on vaja aega. Ioonid number 7 all tunduvad olevat tasakaalus ja rahulikud; nad saavad aru, et nüüd on neil vaja vaikida ja mõista. Algab analüüs.
7 juhatab ilma silmanähtava pingutuseta füüsilise lõpetatuse tsüklisse. Eesmärgid, mille poole nii kaua püüeldi, on imeväel saavutatud. On aeg filosoofiliste ja metafüüsiliste huvide jaoks. 7 sümboliseerib täiuslikku mõtlemist, seepärast nimetatakse teda pühaks numbriks ning seepärast satuvad teadlased, filosoofid, õpetajad, müstikud ja vaimulikud tema mõju alla. 7 füüsiline aspekt on seotud kehalise tervisega, see vibratsioon muudab keha väga tundlikuks.
Numbrit 7 on kõige raskem tõlgendada, ometi on selle esinemine nimes kõige tulutoovam. See on viimane materiaalse maailma piiride meeldetuletaja. See on Kreeka jumala Kronose sümbol ja tuletab meile meelde, et ükski piiratud kestusega asi pole päris reaalne, vaid üksnes materiaalselt reaalne. Kõik, mis on aineline, on piiratud elueaga. Numbrid 1–6 ei hõlma aja mõistet. Neile kuuele numbrile tuleb lisada ajaelement, et muuta materiaalne maailm lõpetatuks. Number 7 sümboliseerib materiaalse maailma täielikkust. Vikerkaares on seitse värvi, heliredelis seitse nooti, nädalas seitse päeva, muistses maailmas tunti seitset planeeti, kehas on seitse tšakrat, samuti teame seitset surmapattu ja seitset voorust. Number 7 on sild vaimuilma.
Võtmesõnad: Aeg, materiaalsed sidemed, materiaalse maailma piirid, sild vaimuilma, vaikus, enesevaatlus, intuitsioon; analüüsiv, vaimustuv, suletud, filosoofiline, müstiline.
Need inimesed peaksid arendama oma mõistust, et saavutada tarkust ja mõistmist. Nad peavad olema võimelised kasutama oma tarkust ja teadmisi, õpetamaks teisi inimesi. Nad peavad otsima tõtt. Veetma aega üksinduses - lugema, mõtlema ja mõtisklema.

Nad on arukad, intellektuaalsed ja salapärased. Neil on teadmised erinevatest usunditest, müsteeriumidest, filosoofiatest ja salateadustest. Nad vihkavad tülitsemist, on mõõdukad, loovad ja fantaasiarikkad. Kalduvad varjama oma asjuja vajavad üksindust, et selgusele jõuda.
Raha ei tähenda neile eriti palju ja rahaasjade korraldamine võib tekitada probleeme.
Nendel on tihti ESP-võimeid ja nad valitsevad iseenda ja oma tunnete üle ideaalselt.
Nad on mõistvad, vahel ka laisad, pessimistlikud ja sarkastilised, suuremal jaol aga rahulolevad. Nad on väga isemoodi inimesed ja kõigil teistel võib nende mõistmisega raskusi tulla. Nad on üsna erandlikud inimesed, erinevad massist oma loomuse poolest.
Nad oskavad suurepärast ühendada teooria praktikaga. Nad ei hooli oma välimusest ja võivad kaua olla ilma joomata-söömata. Nad on nagu erakud, kelle hing on kehast tugevam.
Sõprussidemed toovad kaasa raskusi, nad ei oska hoida suhteid teiste inimestega.
Töötavad üksinda. Õpilane, uurija, arheoloog, astroloog, leiutaja, teadlane, psühhiaater ja kirjanik - kõige sobivamad ametid.
Sobib kindlasti ka kunst.
Kui nendel inimestel pole elus usku, ei ole nad kunagi õnnelikud. See aga ei tähenda ilmtingimata religiooni. Neid ümbritseb vaimne energia. Kui need inimesed on rööpast väljas, upuvad nad uimastitesse, alkoholi, seksi, reisimisse või ületöösse.
Nad tunduvad nagu nad oleksid siin Maa peal külalised, sest nad ei paista siit pärinevat.
Enamasti on neil kaasasündinud üleloomulikud võimed ja neile on vaja aega, et üksinduses oma meeli korrastada. Võime näha normaalsuse raamidest väljapoole võib osutuda koormaks, siinpuhul aitab mediteerimine.
Hästi toimivates suhetes on nad hellad, truud, ausad. Aga sellest hoolimata on neil vahel raske öelda "ma armastan sind" või kiita oma kaaslast.
Kui te neile ei meeldi, siis nad vabalt ka ütlevad seda, neil on väga terav keel. Ning kui nad otsustavad, et ei taha teid oma lähedaste hulka, siis sulevad nad selle ukse ja see ongi suhete lõpp.
Nad armastavad looduse ilu. Kõik, mis on seotud veega, aitab neil mõtteid tuulutada.
See on neile väga oluline ja kasulik!Kuna nende arvates on inimesed ja inimsuhtes keerulised, igatsevad nad tihti tingimusteta armastust, mida pakuvad lemmikloomad.
Nad on VÄGA terased, intelligentsed ja jõulised. Analüüsivad iga olukorra ribadeks. Nad on ideaalsed kirjanikud!
Nad on väga andekad avastajad - ei imestaks, kui just 7-inimene leiaks aidsi-ravimi.
Nad on võimelised lahendama keerukaid probleeme, teadmata, kust lahendus tuli.
Neile meeldib, kui õhus on saladusi ja nad teevad mida tahes, et mõistatused ei lõpeks.
Oma nina ei tohi nende inimeste asjadesse toppida, sest seda enam nad sulguvad. Nad on ligipääsmatud. Isegi abielus ei ole ebatavaline, kui nad magavad abikaasaga erinevates voodites.
Nad vajavad töötegemist, sest see on nende kirg. Nad lausa upuvad töösse, sest nad tunnevad, et võiksid olla töökeskkonnas vastutavad. Nendest saavad head psühholoogid, psühhiaatrid. Nad võivad silma pasita numeroloogias, ennustamises ja taro-kaartide lugejatena.
Väga hästi suudavad ka esineda avalikkuse ees!
Muud sobivad elukutsed on seotud looduse mõjutatustega.
Kui laps on 7, siis kuulake neid hoolega, nad on targad ja taiplikud. Neil on tugev intuitsioon ja and võivad näha midagi sellist, mida teie ei näe, aga teil on vaja teada.
Neid võib üsna kergesti valesti mõista, inimesed tunnevad nende juuresolekul end kohtualustena. Teistele võib tunduda ,et nad on külmad ja eemalolevad, kuid tegelikult nad lihtsalt vaatlevad maailma.
NAISED:
Kasutavad tihti vanu riideid, mis ei ole enam moes. Nad ei karda oma tundeid välja näidata (kahekesi olles). Mingid tänaval suudlejad nad ei ole. Nad on sensuaalsed ja peavad päevikut.
Kirglikud, väljakutsuvad, saavutamatud. Meeste silmis on need naised alati kenad. Mingil hetkel võivad nad tunda ennast selgeltnägijatena, ennustajatena või maailmaparandajatena.
Seksis meeldib naistele kõik, mis lisab naudingut. Sellist seksiraamatut ei pruugi leiduda, mida 7 pole lugenud. Naised on väga leidlikud ja neid võib erutada seks tavatutes kohtades vms, et siis saavad nad rahuldada oma uurijaloomust, sest siis saavad nad jälgida, kuidas see erineb tavalisest seksist.
MEHED:
Paistavad silma tugeva tahtejõuga. Nad on veetlevad, fantastilised ning seksuaalelus kogevad nad kõike mitmel tasandil. Armastajatena on nad haaravad ja ootamatud.
Meeste jaoks ei ole naine kui seksobjekt. Nad oskavad meisterlikult pikendada vahekorda, et ka naine jõuaks kaugele. Kindlasti tahavad proovida kõiki asendeid ja erinevaid variatsioone. Paljud mehed tahavad saavutada kõrgpunkti 2 korda: ühe korra oraalselt, teist korda suguliselt. Mõned võivad olla huvitatud ka sadismist.
Seksikad kehaosad: Rinnad, jalad, varbad.

Mõnikord võivad need inimesed minetada reaalsustaju, kui nad pole ettevaatlikud oma vaimseid omadusi arendades. Võivad elada ka fantaasiamaailmas. Nad peaksid hoolega oma ametit valima ,sest kuigi neil on häid ideid, rakendavad nad neid harva. Abielu on kasulik neile sellepärast, et siis säilib ennde huvi materiaalsete asjade vastu.
Seksuaalelus ei takista moraalireeglid neid, sest nad on seksi suhtes küllaltki vabameelsed. Tee voodisse kulgeb alati mõistuse kaudu. Neile meeldib vestelda, eriti kui teemaks on seks ja selle naudingud.
VÕRDSED NUMBRID 1, 5, 7
VÕITLEVAD NUMBRID 2, 3, 8, 9
SOBIVAD NUMBRID 4, 6

Elutee number 8 - Juhataja
8 PEAB võimu enesestmõistetavaks, sest nüüd on tal kontroll ja vastutus valitud valdkonnas. Talle jagatakse tunnustust ja rahalisi hüvitisi.
Number 8 on seotud karmaga, ioonid lõikavad seda, mida nad on külvanud. Võim on number 8-ga seotud omadus. Ind, innukus, püsivus ja avarapilgulisus annavad 8-le ambitsioonid ja lisaomadused, mida on vaja materiaalsete eesmärkide saavutamiseks. Tal on tung ületada kõik takistused ja saavutada lõpuks osavuse ja püsivuse abil edu. 8 võib tõusta tippu ideede ja plaanide abil, mis on tekkinud järk-järgult – seitsmes eelmises tsüklis. Õigluse ja eetiliste normide, õigete otsuste ja organiseerimisvõimega saavutab ta tunnustuse, võimu ja rahalise tasu.
Kui number 2 tähendab teadvust ja tundeid, siis number 8 viitab kõigele alateadlikule inimeses. Number 8 sümboliseerib mateeriat ennast: matemaatikas on see 2 kuubis: 2 x 2 x 2 = 8. See teebki number 8 kummaliseks ja müstiliseks.

Võtmesõnad: Alateadvus, materiaalse uuenemine, ajatu ruum, tasakaal, dharma (teha seda, mida teha tuleb), võim, vastutus, rahaline hüvitus, õige otsus, tunnustus.
Nemad peavad õppima materiaalse edu ja autoriteedi saavutamist. Nende eesmärk on edu saavutamine läbi: kõva töötegemise, energia tõhusa kasutamise, läbi auahnuse ning õppima olema tasakaalukas ning talitsema iseend.
Need inimesed on sitked, agressiivsed, isekad ja vajavad tingimata edu. Nad teavad täpselt, mida nad elult nõuavad ja ka seda, kuidas seda saavutada. Nad on armukadedad, praktilise meelega, tugevad ja vastutustundelised. Kõvad töötegijad, head organisaatorid ja tahavad, et kõik oleks täiuslik.
Võivad olla ka isekad, ahned ja valitsemishimulised.Nad on fantaasiarikkad, väsimatud ja vahel ehtsad türannid. Nad otsivad pidevalt tunnustust ja kasutavad iga olukorda.
Nad on 100% materialistid ja tajuvad juba varakult, et peavad kõvasti tööd tegema, et saavutada maailmas seda, mida nad tahavad. Mõnikord, kui nad ei ole ettevaatlikud, võib maise vara himustamine neid täielikult pimestada vaimse elu suhtes. Nad peavad lugu mugavusest ja palkavad tihti kellegi teise nende eest kodutöid tegema.
Üldiselt näeb neid kõrgetel ja juhtivatel ametikohtadel.
Nende eluülesanne on kindlustada majanduslik stabiilsus. See aga ei tähenda, et nad oleksid materialistid. See elutee igatseb vabadust, mis tuleneb majanduslikust stabiilsusest. Neile ei meeldi tõsiasi, et raha ei ole alati kättesaadav. Selle tõttu rügavad nad palju ja paljud neist võivad olla miljonärid - kuid nad ei kuluta sellest sentigi. Neile meeldib kvaliteet ja neil on tihti ilusaid asju.

Nendel on suurepärased juhivõimed, seetõttu on see ka poliitikute number. Nad on klassikalised töönarkomaanid. Kui nad tunnevad, et on teinud vale otsuse, on neil kerge teha kannapööre, mis on väga positiivne nende puhul. See elutee kaldub saavutama hiigeledu või kukkuma suurelt läbi - mõlemat tihti ühes ja samas elus. On väga tavaline, et seda eluteed mõistetakse valesti. 8 peab õppima olema taktitundelisem. Neil on kalduvus rääkida tõtt selle kohta, mida nad mõtlevad. Ning nad ise ei pruugi aru saada, et on kellelegi haiget teinud. Vaidlusi ja võitlusi peab see number normaalseks elu osaks, kuid kindlasti ei saa 8 kunagi üle truudusetusest. Ta ei anna sisimas mitte kunagi andeks. Nad ei ole ka kuigi tolerantsed inimeste suhtes, kes ennast haletsevad.
Nad peaksid olema tähelepanelikumad oma tervise suhtes. Nad võivalt kergelt viga saada. Ametitest sobivad neile: pankur, aktsiaturul kaubitseja, raamatupidaja, kontorijuhataja ja insener, advokaat ja kohtunik.
NAISED:
Naised on üsna tujukad. Iseloom kõigub sümpaatse ja ebasümpaatse vahel. Välimuse poolest on nad võluvad ja on valmis alati end ohverdama armsama nimel.
Tunnete väljanäitamine on nendele suhteliselt raske ja selle all võib kannatada ka nende armuelu. Kui nad tahavad harrastada seksi, teevad nad seda terve öö - või siis ei tee nad seda üldse. Oskavad mehi seksis juhtida. Ei tunne vajadust olla voodis loov või originaalne. Nad tahavad seksida valges ja alistada oma mehi. Vanemad naised muretsevad noori armukesi. Ja kui seksi tehakse raha eest, on see täiesti okei, sest see on ju raha teenimine ning miks peaks selle pärast häbi tundma.
MEHED:
On üldiselt ärimehed, julged, ründavad, võivad töötada ööd ja päevad, et saavutada mida tahavad. Mõnikord on nad taktitundetud ja liikluses agressiivsed juhid. Tahavad enda kõrvale esinduslikku naist. Teevad kõike suures mastaabis ja ei vaja teiste julgestust. Intiimhetked on meestele rasked, sest nad on jahedad ja veidi ükskõiksed, kiindumust oskavad näidata vaid kingituste näol. Elukaaslastena on nad raskesti mõistetavad.
Tihti on nad advokaadid, pangadirektorid jne. Võivad kaasa teha ka poliitikas.
Mehed kipuvad voodis ainult iseennast rahuldama. Sellele vaatamata nad ootavad, et naised tuleksid neid tänama ka peale seksi. Meestele meeldivad bordellid. Seda põhjustavad kotakteerumisraskused ja ajapuudus. Ärimeestel ei ole aega armusuhete sõlmimiseks.
Seksikad kehaosad: suu, rind, kõht, nägu.
VÕRDSED NUMBRID 2, 4, 8
SOBIVAD NUMBRID 5, 6
VÕITLEVAD NUMBRID 1, 3, 7, 9

Elutee number 9 - Inimesearmastaja
9 TÄHISTAB isetust ja kaastunnet. Haaratud armastusest kõige vastu, tahab ta oma energiat rakendada üleüldiseks teenimiseks. Ta esindab ebaisekat ellusuhtumist – suuremeelset, heasoovlikku ja kannatlikku. See on kunstnik ja mõtleja, kes on tsükli eelmistel astmetel oma oskusi arendanud ning valmis nüüd oma teadmisi kogu ülejäänud maailmaga jagama.
Ioonid on täiuslikkusele jõudmas. Nad on rännanud läbi kogu tsükli üheksa osa, kogudes kogemusi. Nüüd, lõpptsüklis, jõuavad nad täieliku arusaamiseni teiste vaadetest ja arvamustest ning nende sallimiseni.
9 on valmis andma universumile tagasi selle, mida ta on tsükli eelmise kaheksa astme jooksul õppinud. Tsüklilisuse seadus ei luba raiskamist ning nõuab antu tagasi. Kui seda tehakse meeleldi, toob number 9 kaasa üksnes rõõmu ja võlgadeta sisenemise järgmisse tsüklisse.
Number 9 sümboliseerib inimese kaasasündinud, eelmistes eludes realiseerimata loovuse, annete ja võimete kogusummat. Sundmõtted, pealesunnitud sõnad ja teod tulenevad sellest numbrist inimese energiamustris. Ateistil on äärmiselt raske selle numbriga kaugele jõuda.
Sümboolselt asub number 9 numbrist 1 äärmiselt kaugel. Kui number 1 on ego ja enesearmastus, siis number 9 on antiego ja jumalik armastus. Kui number 1 ütleb sulle, kes sa oled seda elu alustades, siis number 9 näitab, kus ja kes sa oled olnud eelmises elus. Number 8 suunab, kuidas ühendada oma energiamustri need kaks joont.
Võtmesõnad: Vaimne loovus, jumalik armastus, kaasasündinud anded, lõpuleviimine, karma (tasu eelmistes eludes tehtu eest), kaastunne, kannatlikkus, kõikehaaravus, sallivus, isetu teenimine, lõpetamine.
Nende inimeste eluülesanne on arendada avatust. Nad peaksid näitama teistele õiget elamise ja mõtlemise viisi ning avaldama universaalset armastust ja harmooniat.
Neil on terva mõistus ja kõrged ideaalid. Nad on meeldivad ja konstruktiivselt kriitilised.
Osavad vestlejad, usaldatavad, isetud, julged, kartmatud , aga ka väga muretsevad.
Nad on inimlikud ja ideerikkad, ausad, inspireerivad, nõudlikud ja kindla sõnaga.
Oskavad lubadusest kinni pidada.Neil võib olla ESP-võimeid, aimavad tihti asju ette. Nad on väga impulsiivsed ja natuke ka hulljulged.
Nad tahaksid oma elus teha midagi, mis on seotud inimeste ja nende heaoluga. Nad tahavad näha elu tavalisest avaramalt. Neil on raske tunnistada kriitikat, sest nad on endast heal arvamusel. Nad oskavad probleeme intuitiivselt lahendada ning tajuvad tihti teadvuse hetkelisi avardumisi. Võivad näha ka tähendusunenägusid.

NB! Mõned neist võivad sattuda õnnetustesse, mis on seotud tule või plahvatusega.
Ametivalik ei ole raske, sest üldiselt teavad nad üsna noorelt, kelleks tahavad saada. Nendele sobib: õpetaja, lektori, poliitikuamet ,kuid ka mingisugune kunstiga seotud ala, sest üldiselt on neil mingi anne eriliselt arenenud.
Nad on harva armukadedad, sest tahavad oma abikaasat õnnelikuks teha.
Peavad kaua sidet endiste koolikaaslastega ja vanematega.
See elutee number on numeroloogias kõige rohkem arenenum ja ta on kõige tugevam võnge ning sellel on kõikide teiste numbrite omadused ka.
9 on isetuse etalon. Väga sihikindlad inimesed! Tugev kalduvus järgida midagi, millesse nad usuvad. Väga palju on inimesi, kes on nende peale kadedad.
Paljudele tunduvad nad üleolevalt armulikud, kuigi tegelikult ei ole nad nii üleolevad.
Neil on üldinimlikud huvid. Neid iseloomustab ka see, et tihti on neil probleeme oma perekonnaga. Nad võivad tunda, et neid ei armastata, või on nad hüljatud või tunnevad vastutust vanemate ees.
Nende jaoks on oluline, et nad oleksid täiuslikud lapsevanemad. Ja kui midagi läheb valesti, on nad kaua masendunud.
Nad tunnevad, et suudavad lahendada kõik probleemid. Aga nii see on ka, sest 9 on lõpuleviimise number. Lahendused tulevad ise nende juurde. Nad teevad nii palju ja hoolitsevad teiste ees, et kui nad ise on hädas, ei pane keegi seda tähele, sest nad näevad tugevad välja. Nad peavad õppima küsima, kui neil midagi vaja on.
Neil ei ole vajadust olla tähelepanu keskpunktis, kuid tihti nad asetatakse sinna.
Mõnikord inimesed võistlevad nendega, kuid nemad ei võistle kellegiga.
Nende asi on peletada teistes inimestes ebameeldivust.
Neid süüdistatakse üleolevas armulikkuses. Nad ei pruugi mõelda, et teavad kõike, kuid teistele paistab, et nad arvavad nii. See sigitab vimma ja konkurentsi. See on raske, kuid 9 peab mõistma, et mingil teadvusetasandil inimesed võivad tunda, et 9 on kõrgeim võnge. 9 peaks meeles pidama: "Andesta neile, sest nad ei tea, mida nad teevad."
Kui nad teevad midagi head, inimesed järgnevad neile, kui midagi halba, samamoodi järgnevad. Neist saavad vapustavad õpetajad, koolinõustajad, terapeudid. Lapsed armastavad neid. Suurepärased arstid, õed ja sotsiaaltöötajad. Samamoodi loomingulised alad - lektorid, kunstnikud, muusikud, kirjanikud.
Nad peavad elama hetkes ja mitte mõtlema mineviku peale, sest ainult siis suudavad nad maailma paremaks teha, ning see ongi see, mida nad on tulnud siia tegema.
NAISED:
Kindlasti ei jää nad koduperenaisteks, neil on tavaliselt oma huvitav töö, millega tegeleda.
Seisavad omal jalal ja ei karda oma tundeid näidata. Esitavad ka nõudmisi!
Parajad feministid, tahavad ISE kõigega hakkama saada.
Naised ei pruugi olla ilusad, aga neil on omapärane võlujõud ja neid ümbritseb teatud väärikus. Väga head iseloomutõlgitsejad! Kui nad on vihased, siis on neid väga raske kohelda.
Üldiselt on nad kas nümfomaanid või nunnad.
Neile meeldivad erootilised eelmängud, filmid ja sellealane kirjandus.
MEHED:
Head organisaatorid. Nad on sallivad, haaravad, kirglikud ja veenvad. Alati on valmis proovima midagi uut. Alateadlikult oskavad ära arvata abikaasa meeleolusid. Nad on valmis võitlema selle nimel, mida õigeks peavad. Pikad tööpäevad ei hirmuta neid.
Kas donzuanid või tsölibaadis elavad erakud.
Need inimesed õpivad kiiresti seksi ja saavad sellel alal kiiresti asjatundjaiks. Neile võivad meeldida abivanedid, mis neid erutavad. Ja nad on valmis kõike proovima, kasvõi korraga :D
Neil on väga tugev kujutlusvõime. Neile võib meeldida teiste alistamine, kalduvused ka masohhismile. Naised võivad tahta mängida lõbunaist, mehed playboy`d.
Nende inimeste sugutung võib aga vahelduda nii, et ühel ööl on nad küllastumatud, teisel ööl aga peaaegu apaatsed.
Kui mõni 9 on lõbunaine, siis teeb ta oma tööd põhimõttega, et ta on abistaja ja maailmaparandaja.
Seksikad kehaosad: nägu, kõrvad, huuled, varbad, suguelundid.
VÕRDSED NUMBRID 3, 6, 9
SOBIVAD NUMBRID 1, 2, 5
VASTUOLULISED NUMBRID 4, 7, 8

Elutee number on 11- Inspiratsioon
Positiivne: see on esimene meisternumber. Võtmesõnad siin on ka altruism ja ühiskond. Sa tulid ainulaadsesse eksami- inkarnatsiooni. Pead õppima „armastama oma ligimest nagu iseennast” ja võtma selle oma tegude aluseks. Sinu tugev intuitsioon on väärtuslik tarkuse ja inspiratsiooni saamisel. 11 on üks raskemaid vibratsioone, sest see nõuab pidevalt kõrget taset. Pead õppima olema kannatlik ja samal ajal võimelisena tegema kiireid otsuseid. Pead arvestama tasakaalu otsimisega materiaalse, füüsilise elu ja virgutava vaimse elu vahel, mis on sinu enesemõistmise aluseks. Võid olla edukas teaduse alal, sest sind köidavad kõik uued leiutised ja avastused. Võiksid valida astronoomi, astroloogi või piibli uurija ja tõlgendaja elukutse. Oled originaalne ja loominguline. Sinust võib saada õpetaja, kirjanik, filosoof või kõnemees. 11 on vaimse tähendusega esoteeriline meistrinumber. Ta annab julgust, võimu ja annet koos tugeva juhtimisoskusega.
Negatiivne: sa ei tohi lasta võimul, kuulsusel ja tunnustusel pähe tõusta. Selle asemel pead mõistma, et tõeline ülemvõim on teiste teenimine. Sul võib esineda üleväärsuskompleks, samuti nr 2 negatiivsed omadused
KUI SA SEDA NUMBRIT KANDA EI JÕUA, SIIS MUUTUB SEE 2-KS, ST SA EI OLE OMA ÜLESANNETE TASEMEL JAA EI TÄIDA SELLE NR.OOTUSI!

Positiivne variant - Sel teel elav inimene on korduvalt elanud, ta on nn. vana hing,
kellel on rikkalik kosmiline kogemus ja suurepäraselt arenenud
intuitsioonivõime ning kohustus pühendada oma anded inimkonna teenimisele.
Kui oled piisavalt andekas ning jätkub jõudu pühendada oma töö või
looming ühiskonna hüvanguks, siis toob elu kuulsust, rikkust ja edu.
Negatiivne variant- Kui oled isekas, ebaaus või kasutad oma ülimat intellekti isiklike
materiaalsete eesmärkide saavutamiseks ega pühenda end teiste õpetamisele
ja teenimisele, siis edu ja kuulsust ei saavuta. Sageli lõpeb siis
elu katastroofiga.
Kui pole piisavalt andeid või tahet pühendada end ühiskonna teenimisele,
siis ootab rahulik kooselu kaaslastega, kuid kaotatud on kosmose poolt
antud võimalus saada kuulsaks.
Meistrite numbreid   11 ja 22 vaata - http://www.nomad.ee/~mart/numer.shtml

SOBIVUSTABEL

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate