No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

SALLIMATUSE TUNNE.

by - kolmapäev, mai 14, 2014


Sallimatus on mitte nõustumine teise käitumisega, teise suhtumise või kogu selle inimese olemusega.

Sallimatusest me võime teist inimest vihata, teadmata, et põhjus pole mitte temas vaid see inimene oma olemusega, tema sisemuses olevate energiatega käivatanud meis endas tunded, millega meil vaja tegeleda, et ennast tundma õppida.

Teist mitte sallides mingil põhjusel peaksime teadma, et meie hing on selle inimese ise oma ellu palunud, et tema meie sees ajaks just selle tunde keema, millega meil vaja tegeleda, et õppida ennast armastama, aga see tunne on segajaks meile endale. Seetõttu see inimene teeb kõik selleks, et meil seest krutiks ja ajaks keema ja hakkaks ennast tähele panema. Ega ta enne ei lahku meie elust kui oleme sellele pihta saanud ja meie ei saa ise edasi minna. Kui me peakski põgenema selle inimese eest, sest ei salli teda, siis tulevad meie ellu uued samasuguse käitumisega inimesed, kes jätkavad sama mustrit, et me ometi hakkaks aru saama, mis on nende korduvate olukordade põhjus - meie enda tunne, mida vaja läbi kogeda ja tervendada.
Vaata üle kõik olukorrad ja inimesed, kes neid olukordi põhjustavad, kes ajavad närvi, keda ei salli, kirjuta paberile ja koge see tunne läbi.
Leia endale hetk, lõdvestu ja korruta endale 15 - 20 minutit:
MINA KOGEN PRAEGU SALLIMATUSE TUNNET( näiteks ) tema käitumisega seoses minu suhtes. ( lohakuse pärast, ükskõiksuse pärast, hoolimatuse pärast, armukadeduse pärast jne.) Tegele enda tunnete kogemisega igal vabal hetkel, nii vabaneb keha pingetes.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate