No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Hiina horoskoop 2018: ühine ennustus nii maailma kui ka iga tähemärgi jaoks

by - pühapäev, detsember 17, 2017

Hiina horoskoop 2018 aastaks annab vastuse küsimusele, milline tuleb see aasta idamaade horoskoobi järgi ja kui edukaks osutub see terve maailma jaoks. Mis toimub armastuses, karjääris, rahalises plaanis, pereelus ja inimeste tervise osas - kõikide tähemärkide esindajatel. Alustuseks sellest, milliste ühiste märkide järgi saab seda iseloomustada.

2018 aasta märgiks on idamaade horoskoobi järgi koer, kes on maa elemendi esindaja. Uus aasta algab 19 veebruaril 2018 aastal ja lõpeb 4 veebruaril 2019 aastal. Koera vibratsioon allutab kõik tähemärgid iseenese suhtes suurema tolerantsuse poole. Sellel aastal me demonstreerime rohkem tundlikkust, hakkame suures osas juhinduma empaatiast ja egoistlikud motiivid muutuvad meie elus palju vähem tähtsaks.

Hiina horoskoop 2018 aastaks - iseloomustus.

Kas sellest tuleb ka hea aasta? Kindlasti tuleb see aasta vähem dramaatiline kui praegune aasta - tulikuke aasta. Koera energia on rahulik ja heasüdamlik, iseloomustatakse lojaalsuse ja aususega. Just need jooned hakkavad domineerima 2018 aastal. Horoskoop, mis on koostatud Hiina astroloogide poolt, ennustab, et nüüd suudame me rohkem inimesi usaldada. Loomulikult ei tasu lubada endale liigset kergeusklikkust, mis mitte kellelegi ei tule kasuks. Kuid suunates oma tähelepanu teisele inimesele ja tema vajadustele võib osutuda päästerõngaks tervele kaastaegsele maailmale, mis seisab pidevalt kaose äärel.

Veel sellel teemal: idamaine horoskoop 2018 aastaks iga tähemärgi jaoks. Selle üksikasjaliku astroloogilise ennustuse tutvus teie idamaise tähemärgi osas aitab teil optimeerida võimalusi ja ära kasutada täiel määral pakutud võimalusi. Peale selle , teades oma horoskoopi, on kergem vältida teid ees ootavaid ohtusid.

Hiina horoskoobi 2018 aasta ennustus: 

Mis siis ootab meid ees saabuval aastal? Ennekõike tasub meenutada, et peamine märk idamaade horoskoobi järgi on 2018 aastal Koer - see on idealistlik märk, see juhindub eetikast ja iseloomustab väga kõrget ühiskonna teadvust. See ole pisutki egoistlik, seepärast toetab tegevusi, mis mõjuvad positiivselt kõikidele inimestele. Koeral on tugevalt arenenud kaitseinstinkt, ta on kaitsja. Ta hoolitseb kõigi eest, eriti siis kui inimene on nõrk või tema tegevus on mingil määral piiratud. Tema valitsemise all inimesed pööravad teistele inimestele ennastohverdavalt aega ja tähelepanu, ei karda rasket tööd, kui just see on neilt nõutud. Pole üllatav, et hiina kalendri järgi 2018 aasta horoskoop ennustab palju positiivseid sündmusi kogu maailmale. Just nüüd avanevad võimalused arendada rahumeelset koostööd ja üksteist toetada. Kuna siis veel, kui mitte koera aastal peavad poliitikud jõudma kokkuleppele! Üleilmse maailmasõja kummitus kaob üsna tõenäoliselt. Siiski tasuks meeles pidada, et see sümbol - on veel sündinud konservatiiv. Ta ei armasta eriti revolutsioonilisi muutusi. Eelistab tuttavaid olukordi ja püüab iga hinna eest säilitada praegust olukorda. Kogu ühiskonna ulatuses see lähenemine avaldub konservatiivsete või isegi natsionaalsete liikumiste tugevdamisel. Õnneks on koera aastal mängib esimest viiulit solidaarsus ja püüdlus dialoogi hoida ning samuti osapoolte vastastikune praktiline koostöö. Kõiki kuulatakse ja mõlema osapoole arvamus ei jää märkamata. Tulemusena võib loota märkimisväärse situatsiooni paranemisega rahvusvahelises poliitikas ja majanduses.

Üks märkimisväärne positiivne prognoos - on just majanduse areng. 2018 aastal prognoosi kohaselt võib arvestada paljude projektide algusega, millede peamiseks eesmärgiks on kõikide inimeste elu kvaliteedi parandamine. Meie rahakottides saab olema rohkem raha ning inimeste üldine heaolu saab olema ka palju parem.

Armastus koera aastal 2018.

Koera aasta üldine tendents - on positiivne. Nendes küsimustes võib palju muuta paremuse poole. Enamik inimesi märkab oma elu olukorra paranemist. Veelgi enam - saabub hea aeg süveneda armastuse, sõpruse suhetesse, mis liidab inimesi. See puudutab nii üksikuid inimesi kui ka ühiskonda. Idamaine horoskoop 2018 aastaks annab lootust, et inimesed hakkavad lõpuks andma üksteisele rohkem positiivseid tundeid. Mida võivad loota üksikud 2018 aasta hiina tähemärkide esindajad? Oma üksinduse lõppu! Kuid selleks peavad nad lõpuks kodust välja minema ja olema avatum teiste inimeste suhtes. Koera aasta toob endaga kaasa võimaluse oma sugulashinge leida.


Majandus ja finantsid koera aastal.

Milline saab olema 2018 aasta hiina horoskoobi järgi raha osas? Saabub unikaalsete võimaluste aeg, mida tuleb lihtsalt kasutada oma eesmärkide nimel. Rahalistel küsimustel on võimalus lihtsalt ja suurepäraselt lahendust leida - kuid tingimusel, et teeme panuse koostööle ja vastastikusele aitamisele. Me peame kõik olema ausad, viisakad ja lojaalsed, kui tahame saavutada edu. Maailma majandus areneb hästi. Paljud riigid hakkavad omavahel koostööd tegema täiesti uuel tasemel. Ja see saab olema hoopis midagi muud, kui oli seni. Valitsused märkavad lõpuks, et koostööd teha on kasulikum kui võidelda.

Ühiskond koera aastal.

2018 aasta idamaine horoskoop viitab sellele, et selline loom nagu koer õnnistab kogu aasta oma energiaga õnnelikke sündmusi. Inimesed selle 12 kuu jooksul hakkavad teineteise eest rohkem hoolitsema. Enam ei seata isiklikke huve teiste vajadustest kõrgemale - ja see on hea uudis, eriti paljude rahavaste ja maade vahel valitsevatele vaenulikkusele. Koera aastal võivad toimuda selles küsimuses palju olulisi muutusi. Kes oskab koos teistega hästi elada, see võib loota suurele edule sel aastal. Teisest küljest, võivad karmid egoistid kokku puutuda suure hulga ebameeldivate sündmustega. Selle juures ei käi jutt sellest, et nad on ära teeninud sellise käitumise eest mingi karistuse. Lihtsalt kora aastal onpalju kasulikum meeskonna mäng ja teineteise toetamine.

Tähtsad küsimused.

Allpool leiate te mõned kasulikud nõuanded, mida hiina horoskoop ei anna mitte märkide osas vaid inimeste kogukondadele ja gruppidele. Peamine sõnum 2018 aasta hiina horoskoobil on: pidage meeles, et teistega koostööd tehes võite saavutada palju rohkem, kui üksi tegutsedes.

Tähtis asi: kui teie elus on keegi keda võite jäägitult usaldada, siis hoidke ja hoolitsege tema eest.

Hoiatus 2018 aastaks: kui te kedagi solvate, siis üsna kiiresti kohtute selle teo tagajärgedega.

Kuldne mõte 2018 aastaks: nõusolek ehitab, lahkarvamused hävitavad.


Sellisel moel annab 2018 aasta hiina horoskoop üsna julgustava prognoosi, kuid peamine - kas me suudame ära kasutada nende 12 kuu poolt antud potensiaali, vaigistades ego ja ulatades käe leppimiseks ja koostööks.


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate