No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Horoskoobi järgi kingisoovitused

by - laupäev, detsember 16, 2017


Kas sulle valmistab rakusi lähedastele või tuttavatele kingituste väljamõtlemine? Ehk oleks mõistlik vihjeid hankida tema tähtkuju abil.


KALJUKITSKaljukits on väga materialistlik, kes planeerib oma soovid oma ambitsioonide järgi.
Kaljukitsele meeldib, kui neid stimuleeritakse intellektuaalselt, seega mõni haruldane raamat või mõne hea kunstniku maal sobiks talle ideaalselt. Valida võid ka klassikalisee kingi, mis alati toimib, nagu klassikaline lõhnaõli, nahast käekott, käekell või hea pudel tema lemmikjooki. Kokkuvõttes, panustage tradistioonilise ja kaljukitse hea maitse peale.
Kaljukitse jaoks on olulisel kohal ka perekond, seega piletid mõnele teatrietendusele või muuseumisse sobivad neile kenasti, kuna siis ta saab mõne pereliikme endaga kaasa kutsuda. Vältida tuleks kindlasti odavaid ja maitsetuid asju.
VEEVALAJA


Veevalaja on kõige tänapäevasem ja lõbusam tähtkuju, kes armastab kõike, mis on ebatavaline. Talle sobiks kõige paremini kingituseks midagi uudset, originaalset, näiteks mõni unikaalne kingitus (näiteks käsitsi valmistatud nipsasjake), mõni haruldane kollektsiooniese või raamat. Väldi masstoodangus olevaid asju!
Veevalaja jaoks on ka suhtlemine väga olulisel kohal, seega mõni paremate võimalustega telefon. Talle on samuti hea ka mõni hea parfüüm kingiks, sest see tõmbab seltskonnas temale tähelepanu.

KALAD


Kalad on väga sensuaalsed ja löövad merele omastes värvitoonides lausa särama. Kui tegemist on su sõbrannaga, mõtle näiteks helerohelise või meresinise salli peale. Kui tegemist on sulle lähedane inimesega, võid kaaluda ametüstist või akvamariinist ehte ostmist.
Kaladel on arenenud kuues meel, seepärast sobivad erinevad esoteerilised tooted, raamatud, taro kaartidele jne. Kalad armastavad erinevaid jooke, seega võiks kinkida talle erilisi teesid või kohvisorte. Panustada võite ka SPA ja eriti massaazipaketile.

JÄÄR


Jäär on otsekohene ja talle meeldib tegutseda. Talle meeldivad üllatused. Kingi talle näiteks piletid mõnele spordimängule või kontserdile. Võite ka talle organiseerida üllatuspeo ja hoida kõike suure saladuskatte all. Jäärale sobib mõne spordiklubi kuukaart mõnele meelepärasele trennile.
Teha võib ka midagi originaalset, kuna jäär on väga loominguline. Jäärale meeldivad ka kallid ja ekstravagantsed asjad, tal on väga hea maitse, sellepärast olge ettevaatlik kingitust ostes.

SÕNN


Sõnnist mehel on väga mehine ja konservatiivne maitse. Talle võib rõõmu pakkuda pudel kvaliteetset veini või kodune õhtusöök.
Sõnnist naisele meeldivad aga hinnalised asjad. Kalliskividega kaunistatud kaelakee või nahast kaantega märkmik meeldiks talle kindlasti.
Sõnn armastab kui te kingite talle midagi, millega ta saab kaunistada oma kodu. Sõnn on väga materialistlik, eelistage kingitust, mis teistele millegiga silma hakkab ja millega ta saaks uhkeldada. Sõnnile meeldib kõik, mis on luksuslik. Veel sobib talle SPA pakett, hea parfüüm, gurmeekorvike, pudel head veini.


KAKSIKUD


Kaksikud on uudishimulikud ja intelligentsed, neid rõõmustab, kui kingitus oleks mitmekesine. Kõige parem on see, kui Kaksikud ei oska aimata, mis on nende jõulupakis. Pane kokku näiteks korvike erinevate toiduainete või hoopis vannivahtude ja -sooladega. Põnevuse mõttes võid kõik asjad ka eraldi pakkida.
Kui talle kinkida raamatut ja kui see räägib tema mõnest hobist või huvialast, oleks see talle ideaalne valik.
Kaksikud on loomu poolest väga uudishimulikud, seega mida müstilisem ja salapärasem on kink, seda parem. Kaksikud on ka väga spontaansed ja nad armastavad reisimist, seega kõik, mis seondub reisimisega, on hea kingitus.
Talle sobib samuti mõni laua-, video- või strateegiamäng, ehk nuputamise koos mänguga. Kõik see, kus ta saab oma pead ära kasutada, on sobilik.

VÄHK


Vähk on tundlik ja nostalgiline kes armastab lähedust, tema jaoks on tähtis juba seegi, et te tema peale mõtlete. Kingitus pole ise pole tähtis- peamine, et see tuleb südamest. Leia näiteks mõni vana foto, kus ta on koos sõprade või pereliikmetega, mingi mälestusese meenutamaks mingit sündmust ja lase see taastada ja pane raami. Või siis mingi mälestusese, meenutamaks mingit sündmust või personaliseeritud ese.Vähi tähtkujus sündinule meeldivad väga ainulaadsed kingitused, mis on personaalselt temale mõeldud, need mis on valmistatud oma kätega kogu südamest. Samuti hindab ta kõrgelt kingitust tema kodu jaoks, mis muudab kodu hubaseks nagu maheda valgusega laualamp, küünlad, pildiraam, pehme vaip.


LÕVI


Lõvid on edevad ja tema jaoks on oluline, et tema lakk oleks ideaalses korras, seega kingi talle midagi sellist, mis aitaks tal juuste eest hoolt kanda.Lõvi tähtkujus sündinud inimesele on vaja korralikku kingitust ja koonerdamiskink selleks ei sobi. Talle meeldib kingiks saada mõni hinnaline ehe või silmatorkav aksessuaar. Kinkige talle midagi, mis teda tõstab tema suunurgad ülespoole, tekitaks kadetsejaid- mingi viimane moeröögatus, õhtusöök parimas restoranis, nädalavahetus lossis...Lõviga tuleb elegantne olla, tema on loomade kuningas ja talle meeldib särada ja silma paista.
Kui tead, mis on tema lemmiksaade või -seriaal, siis ka selle komplekti kinkimisega ei saa eksida.

NEITSI


Neitsi puhul tasuks meeles pidada, et mõte loeb.Neitsile meeldivad praktilised kingitused, enam kui kõik pudi-padi, millega midagi peale pole hakata.Ta hindab tõhusust, seega ürita leida midagi, mis teeks ta elu lihtsamaks. Neitsile meeldib ka lugeda, seega mõni hea raamat või raamatupoe kinkekaart pakuks talle palju rõõmu.
Talle sobib kink, mis tema igapäevaelu kergendavad- nt mõni köögitööriist, lauaserviis või kardinad, et ta saaks vanad välja vahetada.

KAALUD


Kaalud on väga peene maitega, et neile rõõmu teha, panustage elegantsile. Nende kink peaks olema ilus ja harmooniline ning meeldejääv. Samas te võite jääda klassikalise kingituse juurde, nii vormi, kui sisu poolest. Kõige tähtsam on, et kingitus oleks peenejooneline, selleks sobib meigikarp, pitspesu, tema lemmik lõhnaõli, iluprotseduur ilusalongis, elegantne juveel, mansetinööbid. Päev spaas või väljasõit nädalavahetusel meeldiks talle samuti. Kui te ei tea, mida kinkida, kutsuge ta mõnesse restorani! Ja kui te ei taha nii palju raha kulutada, siis mõtle muusika kinkimisele, sest Kaalud naudivad muusika kuulamist.


SKORPION


Skorpionid on väga kirglikud ja tunnetavad kõiki emotsioone mitmekordselt ning kui tead tema huviala, mis teda köidab: mõni spordiala, kunstiliik või muu. Parim kingitus on see, mis seostub teda tema kirega, olgu selleks kontserdipilet, mille pääsmed on ta taga ajanud. Ehetest midagi eksootilist ja see sobib hästi nii mees- kui naissoost Skorpionile. Skorpion on väga sensuaalne, seega ta oskab hinnata ka veidi ulakamaid kinke (kui tegemist on näiteks suhtes oleva inimesega).
Kui tegemist on sinu sõbraga, osta kingiks näiteks lõhnaküünlad või sussid. Kui ta on sportlik, kinkige talle kart-autoga sõit, langevarjuhüpe või lennukituur... kingitus, mis tõstab adrenaliini.

AMBUR


Ambur on väga lahke ja talle meeldib pigem anda, kui vastu saada ning seepärast pole vaja hakata kingitusega hirmsasti vaeva nägema. Tehke midagi temaga ühiselt mõni pidu, õhtusöök, kontsert, jalutuskäik. Talle sobivad ka praktilised asjad, mida ta saaks välja minnes kanda (kindad, soe talvemüts jms). Amburitel on ka hea huumorisoon, seega piletid mõnele komöödiaetendusele või naljakale filmile oleksid ka teretulnud.You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate