No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Koera aasta 2018 horoskoop

by - kolmapäev, detsember 27, 20172018 tuleb paljudele kergem, haavu tervendav, uut energiat ja hoogu pakkuv aasta. 2017 rebis lahti kõik mustrid, piirangud, tõkked ja barjäärid. Murdis maha kõik negatiivsed ja valed mõttemallid, tiris lahti haavad, et neid nüüd tervendada ja uuele puhtale alusele ehitada oma unistuste elu. Koera aasta pakub selleks rohkelt võimalusi, kui oled valmis neist ka kinni haarama.
Suur tõenäosus on leida oma hingesugulane, vaimne perekond ja tõelised südamesõbrad! Järgnevalt kirjutan lahti iga tähtkuju mõjutavad energiad, millega tuleks arvestada aastal 2018.


Kaljukits


Teie elu algab nüüd aeg, mil peate hoolitsema iseenda ja teiste eest hoolikalt. Võite olla intuitiivsem kui tavaliselt, seega võivad olulised vastused ja lahendused teie küsimustele ja muredele ilmuda unenägudes. Pöörake oma sisemistele tunnetele tähelepanu ning järgige neid. Murettekitavaid olukordi saab nüüd lahendada vaid läbi headuse ja hoolivuse. Püüdke need emotsioonid endas esile tuua ja kõike läbi armastuse jälgida. Kaljukitse hinges toimub suur tervenemine, mille käigus leiavad lahenduse keerulised probleemid, mis on seni valu põhjustanud.

Veevalaja

Vajalik on võtta puhkepaus. Oluline on jälgida asju pigem kõrvalt ja värske pilduda, et tunnetada ära õiged tegutsemisviisid ja edasised sammud. Astuge kõrvale. Võib tekkida vajadus ka öelda lahti oma senistest uskumustest või isegi unistustest, et teha ohverdusi paremaks ja hoopis eredamaks tulevikuks, kui oskasite seni ette kujutada. Teil tuleb nüüd lihtsalt oodata ja jälgida, mida elu teile edasiseks pakub ning selle järel tegutseda. Analüüsige olukorda pigem erapooletult. Sellisel juhul võite näha tulevikus juba uusi võimalusi, selle asemel, et piinelda asjade pärast, mid ate nagunii muuta ei saa.

Kalad

Võimalikud on pettumused inimsuhetes. Kas teie partner või teie ise olete truudusetu või reedab usaldusväärseks peetud sõber saladuse. Tekib võõrdumus, kui inimesed, kellele te harilikult toetusite, ei saa teid enam aidata ega pole enam teie jaoks olemas. Eriti tähelepanelik tuleb olla oma tervise osas. Jälgige, et te ei koormaks end liialt üle ning kannaksite enda eest head hoolt! Tegelege oma sisemiste tunnete ja valude lahustamisega ning olukorrad võtavad positiivsema pöörde! Püüdke näha suurt pilti, nii olete vähem emotsionaalselt haavatav ja juhite oma elu sündmuste kulgu paremini.

Jäär

Jäär vajab see aasta eelkõige mõõdukust, tasakaalu ja kannatlikkust, et toime tulla kerglaste välismõjude ja vastandlike nõudmistega. 2018 toob jäärale ka imelise võimaluse äri, suhte või perekonna kasvamise juures. Kasutage oma kogemusti ja diplomaatilisi võimeid konfliktide tasandamiseks ning hoidke projekte töös. Aasta toob endaga kaasa leppimisi ja paranevaid suhteid. Olukord hakkab ülesmäge liikuma ja on näha ka emotsionaalset paranemist.

Sõnn

Sõnni ootab ees üks sündmus, mis on täiesti vältimatu ja toob endaga kaasa kardetud hävingu või läbi kukkumise. Suhe, äriettevõte või kodu ehitamise plaan kukub läbi ja te arvate, et osalt võite selles ise süüdi olla. Ebaõiglust tajudes vihastute ja tekib süütunne. Lõpuks tunnete kergendust, et vabanesite sellest koormast. Võitlus ja vastupanu lõppeb ning leiate täiesti uue raja, uued eesmärgid ja unistused.

Kaksikud

Kaksikutel on äärmiselt oluline vabaneda jalgujäänud minevikust või muutusekartusest. Vastasel juhul võib teile osaks saada meeletu sündmuste viivitus. Ärge mõistke end hukka ning jälgige, et te ei laseks ka teistel oma panusesse hoolimatult suhtuda. Ärge klammerduge mineviku uskumuste külge, vaadake üle oma hoiakud, et saada lahti süütundest, mis takistab teil edasi liikuda. Loeb see, mida te ise enda kohta usute. See jõud paneb ka elus olukorrad edasi liikuma ning vabanete takerduma jäänud sündmuste käigust.

Vähk

Vähk peab eriti ettevaatlikult suhtuma oma raha asjadesse. Püüdke olla kokkuhoidlik, arvestav ja tähelepanelik. Peate oma rahaasju hoolikalt planeerima.
Samuti soovitan vähkidel vältida suhtlussidemeid inimestega, kellel on raha probleeme, sest nad võivad energeetiliselt teie olukorda veelgi raskendada või endaga kaasa kista. Püüdke hetkeks välismaailmaga seotusest eralduda ning vaikselt oma asjad joonde ajada. Nii laheneb õppetund rahaga ning olukord stabiliseerub kiiremini.

Lõvi

Kaaluge hoolikalt kõiki ettepanekuid ja olge valvas, kui teile avaldatakse survet kahtlastes ettevõtmistes osalemiseks. Püüdke juhtida oma elu ikka ise ning jälgige, et keegi teine kõrvalt ei haaraks ohje teie üle. Ka usaldus mängib sel aastal suurt rolli. Jälgige, keda usaldate ning kellega oma asju koos ajate. Vältige suurustlevaid jutumehi ja püüdke neist võimalikult ruttu vabaneda, kui mõni selline teie teele sattuma peaks. Jälgige inimeste motiive, mille põhjal nad teiega suhtlevad ning kui vaja, tehke oma sõprade ringis korrektiive.

Neitsi

Partnerlussuhetes puudub tasakaal, mis annab märku, et peaksite tegelema oma sisemiste negatiivsete tunnetega, et saada ka elu enda ümber tasakaalu ja taas stabiilseks. Jälgige, et te ei haaraks mõju oma lähedaste üle ning et ka teie üle ei haarataks võimu. Rõhuge võrdusele ja tasakaalule. Jagage oma vahel koduseid töid, mitte ärge laske muutuda sellel iseenesest mõistetavaks teise inimese jaoks. Pange rõhku ka mineviku tervendamisele, et suhted teie elus saaksid veelgi enam tasakaalustuda ja muutuda harmoonilisemaks.

Kaalud

Kaaludele tuleb 2018 tõeline külluse aasta, sest nende materiaalne seisund liigub jõudsalt ülesmäge. Hakkate mõtlema uue äripinna või kodu soetamisele. Kõike, mida võtate ette, saadab edu. See on hea aasta uuteks projektideks ja eesmärkide täideviimiseks. Kavandage detailne tegevuskava ning hakake pihta!

Skorpion

Skorpion peaks end aasta lõpus veel raputama puhtaks mineviku ja 2017 aasta rasketest mõjudest, et olla värske eelolevaks aastaks ning sellega kaasa tulevatest suurtest muudatustest igas valdkonnas.
Eriti tuleks jälgida, et lähikonnas ei oleks ebausaldusväärset inimest. On oht saada reedetud negatiivsete inimeste poolt. Jälgida tuleks ka, et scorpion ei võtaks endale liialt palju kohustusi, vaid voolaks tasakaalukalt mööda eluteed ja keskenduks vaid vähestele asjadele korraga.

Ambur

Amburi jaoks võib aasta alguses kasvada väline surve nii kõrgeks, et olukord muutub lausa väljakannatamatuks. Proovige mitte murduda ning olukorrast hoopis võitjana välja tulla. Laske elul end tugevamaks kasvatada. Elage üle raske aasta algus ning püüdke mitte teha tähtsaid otsused sel perioodil. Aasta teine pool on juba palju kergem, täis uusi säravaid võimalusi, reise ja motivatsiooni. Võtke ette mõni uus hobi, tegelega tervise edendamise ja spordiga. See loob uut värskust vaimule, et saaksite jõudu koguda ning end uuesti särama lüüa!


Ennustuse koostas kanaldaja Maria Katariina Kuusing
Vaata ka just ilmunud raamatut: SIIT


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate