No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Kas teadsid, et tavaline foolium ravib mitmeid haigusi

by - Kolmapäev, märts 08, 2017Kui keerata oma jalgade ümber foolium ja hoida selle sees jalgu üks tund. Siis see mis pärast juhtub, meeldib teile kindlasti!
Alumiinium foolium – on see, mida leidub igas majapidamises! Me kasutame seda tavaliselt toidu valmistamiseks või siis mõnede järelejäänud toidu koguste säilitamiseks. Ent kas teil ei ole kunagi pähe tulnud mõte, et foolium võib osutuda kasulikuks liigesevalu leevendamisel ja väsimusega võitlemisel?

Vabanege väsimusest kohe!

Kas olete kunagi mõelnud, et väsimuse ja unetuse vastu võitlemisel kasutada fooliumit? Paljud interneti kasutajad soovitavad seda kavalat trikki ja garanteerivad suurepärase tulemuse.
Selleks lõigake mitu fooliumi tükki ja pange need sügavkülma 2 – 4 tunniks. Seejärel pange tükid näole, põskedele ja kõige kaitsetumatutele kohtadele. Need on võimelised võitlema väsimusega ja lasevad lihastel lõõgastuda.


Vabanege külmetusest.


Kui te olete haigestunud siis ei tasu kohe antibiootikume sööma hakata. Foolium aitab teil vabaneda sellest külmetushaigusest väga kiiresti ja lihtsalt. Mähkige oma jalgade ümber 5 – 7  kihi fooliumi ja jätke ümber nii umbes tunniks ajaks.


Rahustavad valulikke liigeseid.

Alumiinium foolium sobib suurepäraselt haiguslike seisundite raviks nagu artriit, podagra, ishias ja valudele kannas. Ainus mida te peate tegema on: kui mähite fooliumi teie kehal olevate kõige valulikemate kohtade ümber siis selleks, et fikseerida foolium, kasutage selleks elastiksidet või lihtsalt sidet.


Leevendab värskeid põletusi kehal.

Kas te teatsite, et fooliumit saab kasutada värskete põletuste peale panemiseks? Arstid soovitavad haava katta puhta mittekleepuva kattega, hädaolukorras sobib selleks foolium.See meetod annab häid tulemusi, seepärast pidage meeles, kui teil pole muud, siis kasutage kasvõi fooliumi järgmisel korral, kui juhtute end põletama.

Fantoom valud!

Kui teil on hiljuti olnud operatsioon või amputatsioon ja te kannatate fantoom valude all, siis foolium võib osutuda võtmeks teie probleemi lahendamisel. Fikseerige foolium sideme abil valutavale kohale ja nii kui valu on kadunud eemaldage see!


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate