No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Imerelv pigmendilaikudest vabanemiseks!

by - Laupäev, veebruar 17, 2018On olemas üks lihtne nipp, mis eemaldab kiiresti pigmendilaigud nahalt, selleks on sul vaja ainult 2 koostisosa.
 Pigmendilaigud tulevad kätele, dekolteele, näole ja õlgadele. Ärge arvake, et see probleem tekib alles vanemas eas. Noored inimesed on samuti haavatavad eriti viibides ülemääraselt päikese käes.
Pigmentidest priiks ainsa ja tõeliselt efektiivse lahendusega, mis aitab kiiresti vabaneda pigmendilaikudest.

Vajalik on konsulteerida arstiga järgmistel asjaoludel:


  • Laikude kiire kasv 
  • Punetus, veritsemine, sügelus või taha tundlikkus. 
  • Laigud on väga tumedad. 

Kui teil on lihtsalt pigmendilaigud, siis saate neist vabaneda looduslike vahendite abiga. Traditsionaalne meditsiin pakub mitmeid variante, selliseid nagu: külmutamine, laserravi, valgendavad kreemid, keemiline koorimine. Ent keemilised ja kirurgilised protseduurid omavad kõrvalnähte ja ei anna tihti soovitud efekti. Looduslikud vahendid on efektiivsed ja säästlikud. Ameerika arst avastas ainsa, kiire ja tõeliselt võimsa lahenduse, mis aitab kiiresti vabaneda pigmendilaikudest.

Retsept koosneb sibula mahlast ja õunaäädikast. Sibul on rikas antioksüdantide poolest, mis neutraliseerivad vabade radikaalide tegevust. Samal ajal õunaäädikas sisaldab alfa – hüdroksiid happeid, need on efektiivsed naha surnud rakkude hävitamisel ja stimuleerivad uute palju tervemate nahakihtide teket. Nende kahe koostisaine segamine annab nahale suurepärase tulemuse.

Selle vahendi valmistamine on hästi kiire ja lihtne.

Peske sibul, lõigake tükkideks ja pange blendrisse. Segage hästi kuni saavutate ühtlase massi. Seejärel lisage õunaäädikas (soovitav on kasutada kodus valmistatut  - retsept siin) ja segage veelkord. Koostisaineid kasutada enam vähem ühesuguses koguses. Peale seda kandke kreem laikudele vatitiku abil. Soovitav on alati kanda segu laikudele õhtuti ja hoidke seda seal umbes 30 min. Seejärel loputage hoolikalt jaheda veega. Järelejäänud segu võite hoida külmikus korralikult suletavas klaasist nõus, eelistatavalt õhukindlalt. Külmikus säilitamise aeg on umbes 20 päeva. Märkus: kodust välja minemise kasutage kindlasti päikesekaitse kreeme.

Tähelepanu: ohutuse tagamiseks kandke väike kogus segu nahale ja oodake mõni minut ning kontrollige kas ei tekita allergilist reaktsiooni. Kui midagi ebaloomuliku ei juhtu, siis võite seda segu kasutada.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate