No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Südametest - Milline süda teile meeldib?

by - Kolmapäev, veebruar 14, 2018Me kõik teame, et südame sümbol on väga tähtis märk. Sest see on täidetud kõige võimsama ja selgema energeetikaga. Armastus tõukab meid kõige uskumatutematele tegudele, isegi siis kui tundub, et tavalises elus ei ole me selleks võimelised, kuid armastuse nimel suudame me kõike!
Täna soovitame me teil läbida test, mis aitab teil endist teada saad midagi huvitavat. Peamiseks ülesandeks on teil kuulata oma südant ja valida see südameke, mis meeldib teile kõige rohkem. Ja teie poolt valitud südame tähendust saate lugeda altpoolt.

Milline süda teile meeldib? Lihtsalt vaadake ja saage kingitus kõrgemalt! Vaata mis kingitus on sulle saatusel varuks.

SÜDA nr. 1

Rõõm! Vot mida toob teile see südameke. Kõige tähtsam – on heita kõrvale kõik mured ja kurbused. Unustage oma probleemid, kuna kõrgemad jõud on valmis teie eest hoolitsema! Kui te otsite juba kaua ja edutult oma teist poolt siis teadke, et peagi pöördub õnn nii, et armastatu leiab teid ise. Aga kui te olete juba suhtes, siis lähiajal toimuvad sündmused, mis teevad teie suhte veelgi tugevamaks.

SÜDA nr. 2

See süda räägib sellest, eredad sündmused ja emotsioonid ootavad teid juba nurga taga. Võimalik, et see on lihtsalt uus tutvus või ootamatu kingitus armastatud inimeselt. Olge valmis igasugusteks meeldivateks ootamatuteks sündmusteks!

SÜDA nr. 3

OHOO, te valisite just südame, mis on täidetud põletava kirega. Teis on peidetud suur hulk naiselikku energiat, mis mitte kunagi ei meelita ligi mehi. Kasutage seda oma eesmärkide saavutamiseks, kuid pidage meeles, et tasakaal on tee edule. Ärge väänake kaigast ja siis te kindlasti saate kõike mida soovite!

SÜDA nr. 4

Kui te eelistasite seda südant, siis teil on väga suur ja hea süda. Sellised inimesed on meie ajal suur haruldus. Võimalik, et teil on sellepärast praegu probleeme, kuid ärge kurvastage. Lähiajal saab kõik korda ja teil on vaja vaid sellesse uskuda.

SÜDA nr. 5

See süda räägib sellest, et keerulised skeemid ja mahhinatsioonid ei ole teie jaoks. Elus on teie jaoks palju tähtsam lihtsus ja selgus ning tugevad ning otsekohesed inimesed kutsuvad esile tohutut austust. Selline ellu suhtumine ennustab teile harmooniat kõikides valitud valdkondades. Ärge muutke ennast ja siis läheb kõik hästi!

SÜDA nr. 6

Te valisite selle sümboli ja see tähendab, et muutused on juba lähedal. Tähtis on see, et need muutused on ainult paremuse poole, tuleb vaid oodata. Kõrgemad jõud armastavad kannatlikke inimesi, seega häälestage end positiivsele meeleolule ja veidi oodake. Peamine ärge jääge passiivseks!


Pilt - smootrim.ru

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate