No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Valu kõhus: kaardistame valu koha ja saame teada selle põhjuse

by - teisipäev, veebruar 06, 2018


Valu kõhus: see kaart näitab, mis võib olla selle valu põhjuseks! See aitab teil enamvähem täpselt kindlaks teha, kui tõsine on tekkinud valu! Mitmeid kordi tunneme me valu kõhus ja me ei tea, kuidas kindlaks määrata selle põhjust. Kas see on magu? Sapipõis? Soolestik? On palju variante. See kaart aitab teil kindlaks määrata milline organ valu teeb. Kuid tähtis on meeles pidada, et ainult arst võib teile lõpliku diagnoosi panna. See mida te saate selle kaardi abil teada on missugune organ valu põhjustab. Kuid sellel pole meditsiinilise diagnoosi täpsust. Erilist tähelepanu tuleb pöörata mõnedele haigustele, kuna ravi tuleb alustada võimalikult kiiresti. Seepärast ärge eirake neid valusid. Kui te tunnete valu ja see ei möödu mõne aja jooksul, siis pöörduge kohe arsti poole.

Nagu me ütlesime näitab kaart valu võimalikule tekkepõhjusele. Ja see aitab teil avastada haigust varajasel perioodil ja nii saate õigel ajal alustada raviga. Numbrid 1, 4 ja 7 näitavad paremat poolt. 2, 5 ja 8 keskmist osa ja 3, 6, 9 vasakut poolt. Määrake valu asukoht ja selgitage välja selle võimalik põhjus.

 1.  Valud selles osas on enamasti tingitud sapikivide moodustumisest, maohaavadest ja kõhunäärme põletikust. 
 2. Kui te tunnete valu selles osas siis selle võimalikud põhjused oleks: sapikivid, maohaavandid, maohappe refleks, seedehäired, pankrease põletik, epigastrium. 
 3. Valu selles piirkonnas kutsuvad esile peamiselt maohaavandid, kaksteistsõrmiksoole haavandid, sapijuha takistused, pankrease põletik. 
 4. Valud selles osas on enamasti tingitud sapikivide moodustamisest, kuseteede põletikust, kõhukinnisusest, nimmepiirkonna song. 
 5. Selles osas ilmnenud valud võivad viidata kõhunäärmepõletikule, varajasele pimesoole põletikule, maohaavanditele, nabaväädi song. 
 6. Kui te tunnete valu selles piirkonnas siis selle võimalikud põhjused on: sapikivid, divertikulaarne haigus, kõhukinnisus, soolestiku põletik. 
 7. Selles osas olevate valude põhjuseks võib olla: pimesoolepõletik, kõhukinnisus, günekoloogilised probleemid ( endometrioos jne.) kubeme song, neerupõletik. 
 8. Valud selles osas võivad olla tingitud kuseteede põletikust, pimesoole põletikust, käärsoole põletikust, günekoloogilistest probleemidest, divertikulaarsest haigusest. 
 9. Selles osas olevad valud on enamasti tingitud divertikulaarsest haigusest, vaagna valu viitab günekoloogilistele probleemidele, kubeme songale ja neeru haigustele.

  TÄHTIS!

  See kaart on ette nähtud vaid abi saamiseks enne professionaalset arsti kontrolli. Ainult peale meditsiinilisi uuringuid saate te tõesti olla kindlad konkreetses valu allikas.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate