No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Valige ruun ja vaadake, mis elul teile varuks!

by - Neljapäev, veebruar 15, 2018


Valige ruun, mis teid praegusel hetkel kõige rohkem tõmbab ja saage teada, mis teid ees ootab.

Stabiilsus, turvalisus, jõukus, heaolu. Uus armastus.
 See ruun ennustab turvalisust, stabiilsust, heaolu ja jõukust.  See tähendab mitte ainult materiaalseid väärtusi, vaid ka vaimseid. See kivi ütleb, et on aeg koguda lõpuks kogu oma raske töö vilju. Sinu elus on varsti uut armastust oodata!

Muutused, uued võimalused.
 See iidne ruun näitab kiirust, muutust ja tahet. Kui muutused teie elus pole veel alanud, algavad nad varsti! Kuid ärge muretsege, lihtsalt õppige elama oma elu selles algavas virvarris. Te saate nautima uusi võimalusi, näha uusi paiku, saama kogema erinevaid muljeid.Tugevus, edu, tevislik elu, soovide ja unistuste täitumine.
See võimas ruun ennustab edu, jõudu ja pikka tervislikku elu. Selle valimine tähendab seda, et varsti täituvad teie ammused unistused ja te leiate, et olete liikunud õiges suunas.  Oodata on probleeme, kuid sul abistajaid!
 Selle iidse ja võimsa ruuni valimine näitab, et te teete või on hetkel mõni probleem, kuid suuremad jõud kaitsevad teid! Teil tuleb raske aeg, kuid te ei saa murdu, te kannatate kõik ära ja teid ootab ees võit.


Suhelda teiste inimestega, anda ja hoolitseda teiste eest!
See maagiline ruun näitab, annetamist ja te võite olla nii andja kui ka saaja. See näitab ka, et peate suhtlema teiste inimestega. Te tõenäoliselt tunnete valmisolekut levitada teadmisi ja hoolitseda teiste eest.Te olete valmis teiste eest hoolitsema. Võite eeldada, et tänu sellele, et olete nii helde ja heasüdamlik inimene, tulevad elus uued läbimurded.
 Emotsionaalne ja vaimne kasv, vabanemine pärast pikka kurbust, armastust ja lootust, õnne ja uut energiat.
Selle mõjuka ruuni valimine näitab sinu vaimset ja emotsionaalset kasvu teekonda, mida te praegu peate läbi tegema. See on uuendus, kasv - uus algus. Pärast pikka leina või kurbust tunnete end äkilist kergust.
Sinu elu on täis lootust ja armastust, uusi energiaid ja õnne.You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate