No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Tähemärkide kuninganna!

by - Esmaspäev, veebruar 05, 2018


Kes ta on see tähemärkide kuninganna?

Sarnaselt sellele, et lõvi on loomade kuningas, siis horoskoobis on lõvi tähtkujus sündinud naised kuningannad. On mõned põhjused, et seda paremini selgitada.

Nad on rõõmsameelsed.

Naised, kes on sündinud selle tähemärgi all, suudavad teha isegi kõige igavama sündmuse huvitavaks, lihtsalt oma kohale ilmumisega. Need naised on täis positiivset energiat ja on huvitavad, seeparast tahavadki nendega paljud suhelda.

Nad on lojaalsed.

Te võite alati nende peale kindlad olla, sest nad ei proovi iialgi teid petta ja lubadused mille on teile andnud selle tähemärgi all sündinud naine, saavad ilmselt täidetuks.

Nad on loomingulised.
Nad mõtlevad tihti teistmoodi ja tavaliselt on seltskonnas inimesteks kellel on parimad ideed. Nende loomingulisuse tõttu on lad suurepärased ettevõtjad või siis mänedžerid. Nad on vastupandamatud. Nais lõvidele pole tavaliselt vaja vastas sugupoole tähelepanu äratada, sest inimesi tõmbab nende poole. Tihti kadestavad neid teised naised, nad võivad teha kasvõi võimatut, kuid nad ei suuda konkureerida nais lõvide loomuliku võluga.

Nad on stiilsed.

Naised, kes on sündinud selle tähemärgi all, on tuntud oma kuningliku maitse ja kõrgete standardite poolest. Nende garderoobis leiate te hunniku odavaid esemeid, kuid vaid mõningaid elegantseid ja hoolikalt valitud riide esemeid, mis kindlasti vastavad neile.

Nad on targad.

Nais – lõvid – see on „ täis pakett“, sellepärast, et lisaks sellele, et nad on veetlevad, lõbusad ja tugevad, on nad reeglina ka väga targad, kuid paljud võivad seda ekslikult alahinnata.

Nad on tõelised sõbrad.

Peale selle, et teil pole nendega kunagi igav, võite te ka alati kindel olla nii päeval kui öösel naistele, kes on sündinud selle tähemärgi all. Oma sõprade jaoks on neil alati palju kannatust ja armastust ja seepärast on neil inimestel kes neid ümbritsevad tõeliselt vedanud.

Nad on edukad.

Naised, kes on sündinud selle tähemärgi all, teavad kuidas paremini lahendada ka kõige keerulisemad ülesanded ja nad on eriliselt tugevad ning ainult taevas on neile piiriks.


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate