No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Iidne küüslaugu retsept kõrvaldab kiiresti valud seljas ja liigestes

by - Esmaspäev, september 17, 2018Iidne vahend kõrvaldab kiiresti valud seljas ja liigestes ning samuti veenilaiendid ja veresoonte laiendid.

Seda looduslikku vahendit kasutatakse traditsioonilises Hiina meditsiinis rohkem kui 200 aastat! Pikaajalises ühes asendis viibimise ja pideva raske füüsilise koormuse tulemusena tekivad tihti tervise probleemid nagu valud seljas ja liigestes. Ei tasuks tugineda vaid tablettidele, kuna on ka olemas looduslik vahend, mida kasutatakse traditsioonilises hiina meditsiinis rohkem, kui 200 aastat. See looduslik vahend – on küüslauguõli, mis aitab kiiresti leevendada valu ja parandab teie liigeste seisundit ning samuti leevendab või kaotab ära istmikunärvi põletiku. Küüslauguõli võib märkimisväärselt parandada vereringet valusates liigestes, mis aitab ravida põletikku liigestes ja parandab nende liikuvust. Samuti aitab küüslauguõli vabaneda veresoonte laienemisest ja vähendab veenilaiendite sümptomeid.

Küüslaugu õli retsept: 

Vajalikud koostisosad: 

250gr. Küüslauku 

500ml. Oliivõli


Valmistamine:

Puhastage küüslauk, hakkige peeneks, pange need klaas purki ja valage peale õli. Sulgege purk ja asetage see pimedasse kohta ja laske sel seista toatemperatuuril 2 nädalat. Loksutage purgis olevat segu iga päev. Kahe nädala möödudes kurnake segu läbi 3 – 4 kordse marli. Määrige pisut küüslaugu õli valutavale kohale kergete masseerivate liigutustega umbes 5 min. seejärel mässige koht toidukilega ja katke see soojendava riide või tekiga. Hoidke seda valutaval kohal hommikuni. Te märkate olukorra paranemist kohe peale esimest protseduuri ja märkimisväärseid tulemusi peale paari päeva. Küüslauguõli parandab vereringlust haigetes liigestes mis aitab kiiresti vähendada põletikku ja valusid. Selleks, et saada maksimaalset ja stabiilset tulemust tuleks kasutada seda meetodit 2 kuu vältel. Veresoonte laiendite ja veenilaiendite eemaldamise protsess on samasugune. Ravima peaks õhtuti, et küüslauguõli saaks toimida hommikuni.


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate