No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Meie seas kõnnivad inglid

by - Teisipäev, september 25, 2018On olemas hulga tõendeid inglite sekkumisest, sõnumitest vaimudelt ja ootamatutest viirastuslikest kohtumistest, mis muudavad ka kõige veendunumal skeptikul keeruliseks eitada mittekehaliste olendite olemasolu. Enam ei ole küsimus selles, kas taolised olendid eksisteerivad, vaid selles, milline roll neil on igapäevaelus.

1987. aastal istus sakslannast günekoloog oma sureva mehe voodiveerel. Mehe haigus oli olnud pikk ja piinarikas ning oli naise nii füüsiliselt kui emotsionaalselt kurnanud. Just siis, kui naine arvas, et ei pea enam vastu, tundis ta kellegi kätt end toetamas ja andmas vajaminevat jõudu, et olla koos oma abikaasaga tema elu viimastel hetkedel. Nähtamatu olendi sõrmed olid pikad ja kiirgasid soojust ning toetasid teda mehe viimsete hingetõmmeteni.

Aegade jooksul on teatatud tuhandetest sarnastest lugudest, mis kinnitavad, et inglite kaitse ei ole vaid piibli prohvetite, pühakute või müstikute pärisosa. Paljudel neist inimestest ei olnud kindlaid religioosseid tõekspidamisi ega isegi põgusat huvi paranormaalsete nähtuste vastu. Nad ei osanud seletada, miks just nemad "välja valiti", ega saanud lõplikult aru sellest, mis oli nende elu puudutanud. Nad teadsid ainult seda, et neid muutis sügav vaimne kogemus, mida on võimatu sõnades väljendada.


Kuidas inglid välja näevad?

Tänapäeval ilmuvad inglid harva traditsioonilise aupaiste ja tiibadega, mis arvatakse olevat lihtsalt nende hiilguse sümboliks. Tavaliselt võtavad nad inimesesarnase välimuse nagu head samariitlased, ning alles hiljem tekivad päästetutel küsimused neid ohust päästnud võimatute kokkusattumuste kohta. Keegi eitea, kas inglid on heatahtlikud kehatud olendid või meie kõrgema mina projektsioon.
Mis on ingel?
Üks teooria väidab, et ingel võib olla inimese enda meele teadvustamata poole projektsioon, mille tekitas väsimus või stress. Selline kogemus unustatakse sageli põhjusel, et seda peetakse hallutsinatiooniks. Täpse kirjelduse kohaselt on ilmutis osaliselt läbipaistev. Hallutsinatsioonid ei ilmu elutruude füüsiliste olenditena ega tegutse iseseisvalt.
Kogemused inglitega
Meil võib olla raske mõista, miks inglid sekkuvad, et päästa ühe inimese elu ja teise oma mitte. Raamatu "Kuues meel" autor Paul Roland põhjendab asja nii: "Minu arvamuse kohaselt püüavad nad meiega pidevalt suhelda, aga vaid üksikud meist kuulavad nende vaikset häält. Me kas ei usalda oma intuitsiooni või on meil liiga palju tegemist oma mõtetega, et neid kuulda võtta."
Ehkki inimestel on inglitega isiklikud kogemused, on neil siiski raske uskuda, et inglid on olemas - arvatavasti just seetõttu, et nad ei ole saanud vastust oma abipalvetele. Esoteerilise õpetuse järgi on iga inimese elu eesmärk kogemustest õppida. Seda saame teha vaid siis, kui meie tahe on vaba. Kui me teaksime, et iga abipalve peale tulevad inglid meid päästma ja asju korraldama, siis loodaksime vaid nendele ja lõpetaksime tegutsemise valivate ja leidlike indiviididena. Ometi juhtub sageli nii, et kui inimene on andnud endast parima ja kasutanud kõiki võimalusi, siis antakse talle ka ülaltpoolt armastavat ja tingimusteta abi.

Kõik, mis meelel?
Kui oled saanud sõnumi, mis võis tulla inglitelt, su vaimselt teejuhilt või alateadvusest, siis pead kaalutlema, kas saad olla kindel selles, et kontakt on tõeline või on tegemist lihtsalt ettekujutusega. Lihtne vastus on, et su teadvus on liiga kriitiline ning armastab modaalverbe nagu „peaks „ ja „võiks“. Teadvus annab vaba voli kahetsusele ja enesesüüdistustele, analüüsides, mida sa oleksid pidanud mingis olukorras tegema ja mida pead tegema nüüd. Sinu teejuhid, kaitseingel ja kõrgem mina on sellele vastukaaluks armastavad ja kaastundlikud. Nende poolt pakutavad nägemused on oma olemuselt ilmutuslikud, nende juhised õrnad ja julgustavad. Kõige märkimisväärsem nendega suhtlemise juures on selle ilmnemine teadvuse voona, milles sõnad voolavad kiiremini, kui suudad mõelda. Kontakt taevaste olenditega muudab sind ja tõstab justkui argisusest kõrgemale. Veel päevi hiljem püsib mulje millestki pühast. Sinu ego aga lähtub samas vaid oma huvidest.

Kaitseingli meditatsioon

Istu sirge seljaga, sule silmad ja hinga nii sügavalt kui suudad. Hinga välja ühtlase vooga pikendatud f- häälikul, et väljutada viimnegi seismajäänud õhuosake.
Nüüd kujutle intensiivset valget valgust, mis väljub su seljast, moodustades eluenergia oreooli su pealaest kuni selja alaosani. Tunne valguse soojust ja kujutle kuldseid tiibu selle keskosast välja kasvamas, kuni tiivaotsad ulatuvad üle pea ning allpool puudutavad põrandat. Need tiivad on sinu surematu, puhta jumaliku olemuse sümbol, kui oled end kord taassündide ringist vabaks murdnud.

Kujutle vaimusilmas, kuidas jumaliku valguse tulevihus joonistub varjudest su selja taha kaitseingel. Tunneta ta kohalolu ja ava end tema poolt pakutavale tingimusteta armastusele.

Tunne tema õrna, rahustavat puudustust, kui ta paneb oma käed su õlgadele.

Küsi temalt, mida iganes sa soovid, vajad sa siis juhiseid, mingi kindla probleemi lahenduseks kaitset või lihtsalt kindlustunnet. Tea, et sul on õigus küsida ja abi oodata vaid siis, kui küsitu teenib su enda ja kõigi asjassepuutuvate isikute parimaid hüve.

Kui oled valmis, täna oma kaitseinglit tulemise eest ja pöördu tagasi ärkvelolekuteadvusse.
allikas: Paul Roland "Kuues meel"

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate