No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Valge rott - tark ja ökonoomne, seab asjad korda 2020. aastal

by - Kolmapäev, jaanuar 15, 2020Astroloogid ei kahtle isegi selles, et Rotil on kõigi sodiaagimärkidele huvitavaid kingitusi, aga ka üllatusi erinevates eluvaldkondades.

Kahtlemata soovivad kõik selle aasta käest edu ja heaolu. Kõik tahavad veeta terve järgmise aasta koheva patrooni armus.

Uue aasta eel oleme teile ette valmistanud ühe huvitava testi.

Pildil on 6 rotti, uurige pilti hoolikalt, milline neist meeldib teile kõige rohkem.

Milline kingitus on spetsiaalselt teile ette valmistatud, saate teada kui teete testi ära. See Rott pole tavaline, ta hoiab käppade vahel šokolaadikommi. See on magusa elu sümbol. Oleme kindlad, et ka teie valitud kingitus saab olema imeline.


Rott 1
Selle roti valik viitab sellele, et spontaansete õnnestumiste seeria on 2020. aasta peamine üllatus.

Õnn ja võit saavad teie pidevateks kaaslasteks. Võite sukelduda kogu maailmas loteriide, põnevuse ja mängude maailma.

Aasta tuleb täis rõõmsaid üllatusi, kuid te ei tohiks täielikult oma pead kaotada, et mitte sattuda ebameeldivasse olukordadesse.


Rott 2

Number 2 rott - muutused isiklikus elus. Teie teele ilmub partner, tuues stabiilse pikaajalise romantilise suhte.

Olemasolev partner pakub võimalust elada ühe katuse all või registreerida suhe ametlikult.

Teadlik soov laps saada saab teoks. Püsivas suhtes paarid tugevdavad oma positsioone või läbivad tunnete nostalgilise uuendamise, olles kogenud esimese kohtingu romantikat.


Rott 3

Kui valisite numbri 3 all oleva roti, ootate muutust oma rahavoo parandamise suunas.

Kellegil on määratud lahkuma ebameeldivast töökohast ja leidma atraktiivsema, keegi saab avada oma ettevõtte, keegi tõuseb karjääriredelil kõrgemale, on võimalik, et keegi leiab tõelise varanduse.

Igal juhul saate rikkaks ja lubate endale seda, mida teie eelarve varem ei lubanud.


Rott 4

Rott numbri all on kodu ja perekond. Uue pereliikme ilmumine, sõrmuste vahetamine või kinnisvara (kodu) omandamine.

Enamikul sodiaagimärkidel on perekonna kokkutulek, traditsiooniline õhtusöök, õnn olla ühe suure perekonna liige.

Kindlasti on tulevane aasta ühtsuse, rahu, kiindumuse ja kodu aasta. Andke oma lähedastele natuke lähedust ja mõistmist.


Rott 5

Rott numbriga viis - karjäär ja taaskord karjäär. Astuge karjääriredeli uude kõrgustesse, saate edutamise, teile tehakse uskumatu pakkumine.

Kui te ei tunne enam oma ameti vastu huvi, siis õpite uue, muudate oma pikaajalise hobi rahaks, avate oma ettevõtte. Tähed on sinuga - edasi ja ainult edasi! Õnne ja edu!


Rott 6

Numbri all olev rott kaitseb teid kõigi haiguste ja vaevuste eest. Teie heaolu paraneb, tunnete uue jõu lisandumist, hingake sügavalt sisse ja tegudele.

Kui teil on mõni vaevus- siis tõstab pädev arst teid jalule. Rott soovitab see aasta tervislikule eluviisile rohkem tähelepanu pöörata, kätte on jõudnud aeg - loobuda halbadest harjumustest, hakata tegema sporti. Mõelge ümber elu väärtused ja näete kõike uues valguses!You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate