No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Kodused asjad peidavad endas maagilist jõudu!

by - reede, august 04, 2017


Kas sa usud või mitte kuid kodus olevad asjad omavad samuti maagilist jõudu.

SOOLA JA SUHKRU IMELINE JÕUD
Jagan teiega ühte huvitavat rituaali soolaga. On vaja võtta kauss, valada sinna sisse pakk jämedat soola, et moodustuks püramiid ja siis sinna peale asetada põlema küünal. Lasta küünlal ilusti ära põleda ja siis valada sool näiteks merevette ja tänada maailma puhastuse eest, mis sinu kodus aset leidis.
Väga hästi toimiv on ka soolaveega põrandapesemine. See ajab kodust eemale pahad vaimud ja negatiivse energia. Kui oled soolaveega põrandad ära pesnud, siis ümbritseb kodu hoopis teine energia ja selles kodus on hea ja kerge olla.
Sool ja suhkur on mõlemad kristallilise struktuuriga ja nad salvestavad informatsiooni.
Väga õnnelikel hetkedel, kus energia lausa kiirgab välja, võid võtta peotäis suhkrut (soovitan indiaanisuhkrut) ja salvesta selle energia suhkruteradesse. Suhkruterad aseta kusagile väikesesse purki või pudelisse ja siis raskematel hetkedel on hea neid sisse manustada. See täidab sind taas selle imepärase õnne ja rõõmu tundega, mille sa selleks hetkeks võib olla juba unustanud oled. Võid alati paluda ka kedagi puhta mõtte ja taotlusega inimest see sinu eest ära teha, suhkruterade peale saab salvestada tugeva armastuse laengu ja erinevat informatsiooni.
Väga mõnusa meeleolu ja kaitse annab ka vaniljesuhkur. Võid valada ta pisikesse kaussi ja asetada ukse lähedale. Iga kord tuppa astudes sa tunned tema imepärast aroomi ja meeleolu muutub. Samuti muutub ka toa energia ja sinu kodu tõmbab üha enam ligi ingleid ja kõrgelt arenenud vaimseid olendeid.


Peegel
 Peeglisse vaatavad inimesed iga päev, kuid peegliga on ka seotud müstilised lood. Kõige levinum uskumus peeglist on, et lõhutud peegel toob seitse aastat ebaõnne. Kui kogemata kukub peegel ja puruneb selleks, et vabaneda ebaõnnest, viska soola üle õla ja keera ennast kolm korda vastupäeva, kuid ära vaata peegli kildudesse. Kogu killud ja põleta ära kas lõkkes või kaminas-ahjus, et tuli teeks killud mustaks. Siis korja peegli killud, pane riie sisse ja hoia üks aasta, seejärel matta maa sisse-nii vabaned sa ebaõnnest. Peegel sümboliseerib ka raha. Hea kui peegel on seinal söögilaua juures see tõmbab raha koju.

Köök
Köögirätikud omavad maagilist jõudu. Sinu kodu köögirätikud võivad tuua edu. Siis kui õues sajab vihma, vii rätikud õue las vihma vesi teeb need märjaks-vihm on õnnistatud vesi. Veel on uskumus, et täiskuupäeval siis kui on selge taevas ja täiskuuvalgust, tuleks köögirätikud riputada nii, et kuuvalgus neile peale paistaks (nad laevad endasse kuu energiat) sellised rituaalid toovad koju õnne. Kui sa aga kolid uude kohta, ära võtta kaasa vanu köögirätikuid, osta uued. Milleks tassida uude koju vana energia. Kui sinu söögilaualinal on plekid, soovitatakse lina viia kuuvalguse kätte, visata lina üle põõsa, või plangu ja jätta see sinna hommikuni. Usutakse, et Kuu valgus valgendab plekid.
Köögipliit - On seotud Tuli stiihhiaga ja on transformatsiooni instrument. Köögipliit on kodu pühakoht ja seega peab olema alati puhas.

Lilled
Veel saame kodule eluenergiat lisada tuues koju lilli. Lilledega tulevad meie koju ka haldjad. Haldjad on väga mängulised ja kui meie kodus on lilli ja me neid armastuse ja hoolega kohtleme, siis kutsume oma koju üha enam haldjaid.Lilled puhastavad meie kodus ka õhku ja kiirgavad endast välja imepärast aroomi. Värsked lõhnad aitavad muuta emotsiooni samuti värskeks ja elavaks.

Siseuks
Uks on alati olnud kui sümbol, alati on tekkinud küsimus, mis on ukse taga? On olemas uskumus, et uks või ukse osad omavad maagilist jõudu. Mitmed rituaalid seotud uksega kaitsevad inimeste ja tema kodu. Siseukse kõrvale paigutatud kõrvitsad, kaitsevad kodu negatiivse eest. Kui joonistad ringi  kriidiga uksele, peletab see eemale halvad vaimud. Küüslauk, till, riputatud ukse kõrvale peletavad eemale kurjad ja halvad inimesed. Soolaga kotike ja kelluke riputatud ukselingile, peletavad eemale kurjad vaimud. Veel aitab kui panna ukse mati alla kaks nõela nii, et nad oleksid ristis. Hea on kui siseuks on värvitud siniseks, arvatakse, et see on püha värv, veel võib sinepiseemneid puistata väljaspoolt ust.

Aknad

Aknad omavad samuti maagilist jõudu. Inimesed iidsetest aegadest on oma kodu aknaid kaitsnud. Valged kardinad näiteks kaitsevad kodu negatiivsest mõjust. Merekivid, teokarbid, mereveega lihvitud klaasitükid, mida saab rannast leida pane aknalauale, need peletavad eemale kurjad jõud. Kui sa pesed aknaid, sa mitte ainult puhasta vaid ka sellega kutsud Tuule stiihiat,  et õnnistada sinu kodu. Hea on kui lapsed kaunistavad aknad aknamaalidega, sest värviline klaas tekitab puhastavaid vibratsioone. Ümarad aknad loovad kodule kaitset. Kui sa oled kolinud uude kohta elama, kohe esimesel päeval enne magama minekut, loe üle kõik klaasi tükid akendel, seejärel soovi üks soov ja mine magama (soov pidi täituma). Kui edu on keeranud sulle oma selja, puista soola kõikidele aknalaudadele oma kodus nii saad tagasi edu.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate