No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Unusta keemiaravi ja joo orgaanilist jooki, mis lõhub efektiivselt vähirakke!

by - esmaspäev, oktoober 02, 2017 Keemiaravi pole enam vaja, kui te joote seda isetehtud mahla, mis lõhub efektiivselt vähirakke. Kõik mida te selleks vajate on mõned orgaanilised koostisained. Nende kombinatsioon loob suurepärase valemi, mis hoiab ära vähirakkude ebanormaalse kasvu.

Porgand on rikas karotinoidide poolest. Need on loomulikud antioksüdandid ja immunomodulaatorid, mis kaitsevad rakke vananemise ja vähi eest.

Kui teie organismis napib karotinoide on vähki haigestumise risk suurenenud.


Antioksüdandid kaitsevad rakke vabade radikaalide kahjustuste eest. Vabad radikaalid kujutavad endast üksikuid elektrone, mis kahjustavad DNA-d ja selle pärast ei suuda organism kahjustusi parandada ja luuakse ideaalne pinnas vähi arenguks.

Karotiinid ja A vitamiin sobivad väga hästi valgete vererakkude tegevuse suurendamiseks, neid nimetatakse ka „loomulikeks tapjarakkudeks. See aitab immuunsussüsteemil võidelda paljude infektsioonidega ja vähiga.

Beeta karotiini positiivne mõju avastati esmakordselt 1940 aastatel. Tänaseks on selle kohta rohkem kui 200 uuringut, mis kinnitavad beeta karotiini positiivset mõju vähiravis.

1970 aastal Šveitsis Läbiviidud uurimine näitas, et mehed kellel on madal karotiini sisaldus veres on suurem risk surra vähi tagajärjel. See uurimine kestis 12 aastat. Beeta karotiin on võimeline samuti kaitsma epiteeli kudesid, nagu kopsud, kõri, põis, soolestik ja käärsoolt.

1989 aastal tõestasid Washingtoni ülikooli ja Fred Hutchinsoni nimelise teadusliku uurimise vähikeskuse spetsialistid seose beeta karotiini kasutamisega, kaasneb emakakaelavähi riski vähenemine. Teises Briti uuringus osalesid 5004 naise külmutatud vereproovid. Nende naiste tervist kontrolliti mitu aastat. Läbiviidud uuring näitas, et naised kellel ei olnud vähki oli veres 50% rohkem beeta karotiini, kui naistel kellel oli diagnoositud rinnavähk.

Petersell tugevdab immuunsussüsteemi ja samuti ennetab vabade radikaalide poolt tekkivaid kahjustusi. Ta on veel ka tugev antioksüdant põletikuvastaste omadustega. See maitseroheline on rikas flavonoidide ühendite poolest mis on oma laia spektri poolest kasulikud tervisele. Siin on mõned neist omadustest: Apigeniin ja müritsetiin takistavad kasvajate moodustamist labori loomadel. See kehtib kopsuvähi kohta. Flavonoidid on põhjuseks, miks küüslauku loetakse kemoprotektiivseks toiduaineks.

Imperatorin ja isopimpinelliin kaitsevad rinnavähi, maksa- ja kopsuvähi eest.

Pidage meeles, et selle mahla regulaarne tarvitamine tapab vähirakke ja taastab kudesid ilma ohtlike keemiliste aineteta.

Võib juua üks klaasitäis mahla päevas, et ennetada vähi teket.

Kui teil on vähk, siis jooge seda 3 korda päevas umbes 4 – 5 kuud.

Koostisosad ühe portsjoni jaoks:


½ kimpu peterselli

5 porgandit

½ apelsini

1 sidrun


Valmistamine:


Segage kõik koostisosad mahlapressis. Pidage meeles, et seda kogust on vaid ühe portsjoni jaoks ja te peate seda tarvitama kolm portsjonit päevas. Jooge alati värskelt valmistatud mahla.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate