No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Kas sa oled tule-, maa-, õhu- või veevaim?

by - Neljapäev, juuli 27, 2017 Kui sa vaatad universumi hinge, siis on lihtne näha, et kõik on omavahel seotud. Me kõik oleme samasugused. Sisuliselt oleme universum, mis väljendub inimesena. Me kõik oleme alguse saanud tähetolmust ja kanname endaga kaasas maailma ümbritsevaid elemente. Need elemendid on maa, õhk, tuli ja vesi. Meis kõigis on natuke tuld, õhku, maad ja vett, kuid tihti on meis vaid 1 või 2 antud elementidest. Selleks, et teada saada milliseid elemente meis on, kas siis tuli, maa, õhk või vesi, siis on lühike ülevaade neist energia kildudest. Te saate lugeda iga elemendi kohta allpool.


Kui teis on tule vaim….

 • Siis te tunnete, et peate maailmale edastama tähtsa sõnumi
 • Te tunnete kirge järgida asju
 • Te tunnete põletavat soovi midagi luua, inspireerida või teisi juhtida
 • Te ei karda öelda asju nii nagu need on ja teatada tõde
 • Te olete tihti väga sõltumatu ja liigute alati uues suunas

Kui teis on maa vaim…

 • Te tunnete vajadust ravida ja hoolitseda teiste eest eriti looduslike vahenditega
 • Teil pole probleemi teiste jaoks koha hoidmisega või vastutuse võtmisega
 • Teil on kindel eesmärk ravida ja päästa planeet või muuta maailma paremaks
 • Te hoiate oma tundeid endale ja jagate neid ainult siis kui on vaja
 • Te tunnete end mugavalt ja rahulikult kui te viibite looduses

Kui teis on õhu vaim…

 • Te tunnete vajadust edastada maailmale sõnum kas siis õpetamise või eneseväljenduse kaudu
 • Teil on suur kujutlusvõime ja ettenägelikkus näha kõike suure pildina
 • Teil on kirg seista inimkonna, oma uskumuste ja teiste uskumuste eest
 • Te püüate alati säilitada rahu ja lahendada konflikte
 • Ümbritsete end sõpradega, ja pere on teie jaoks väga tähtis

Kui teis on vee vaim…

 • Te tunnete vajadust luua kunsti, armastust, muusikat ja rõõmu maailmale
 • Te olete väga intuitiivne ja kipute tegutsema oma emotsioonide ajel
 • Te tunnete soovi tervendada maailma oma eneseväljendusega
 • Te olete väga tundlik teid ümbritsevate energiate osas ja vajate tihti aega üksi olemiseks

Tulevaim


Tulevaim on selleks, et viia maailma läbi juhtimes sõnum, luues ja inspireerides teisi. Mingil hetkel oma elust tekib neil kõhus põletav tunne, mis annab teada, et aeg on ärgata. See tuli põleb kirglikult ja tugevalt ning tuli julgustab inimest tegutsema oma suurte soovide ja unistuste suunas. Nad ei pea tegema mitte midagi erilist, et oma sisemist leeki seadistada. Nad peavad olema lihtsalt iseenesega ausad, siis annab tulevaim oma sõnumi edasi maailmale. Kui tule vaim on tasakaalust väljas, võib ta muutuda liiga agressiivseks oma teekonnal. Samuti võivad nad olla sädemeid pilduvad või siis pettunud kelleski või milleski kes takistavad liikumist eesmärgi poole. Olles tundlik teiste suhtes ja keskendunud suure pildi eesmärgile võivad tule vaimud õppida endale teadvustades rahulikuks jäämist. Kui tulevaim ei kasuta oma leegitsevat energiat, võivad nad olla vastuvõtlikud liigsele mõtlemisele, ärevusele ja tunnevad, et nende elu on vangistatud. Seepärast on tulevaimule tähtis omada seda energiat ja kasutada seda eesmärgipäraselt.

Maavaim


Maavaim on siin selleks, et ravida end ja teisi looduslike meetoditega. Looduslike ravitsejatena on nad tihti altid kasutama looduslike ravimeid. Nad on samuti tihti väga rahul emakese maaga ja püüavad maailma mingitki moodi paremaks muuta. Nende soov ravida aitab tihti ka maa vaimu üles äratada ja läbi oma soovi nad arendavad enda ambitsioone ning tekitavad suuri muutusi. Maavaimud on väga sihikindlad ja ei taha vastutust võtta kui nad teenivad kõrgemat eesmärki. Neil on samuti võimalus hoida kohta teistele ja on võimukad inimesed. Kui maa vaim on tasakaalust väljas võivad nad muutuda külmaks, olla emotsionaalselt stressis või tunda end läbipõlenuna. See põhjustab maa vaimule suurema pildi nägemise kadumist. Maavaimud laadivad end ainult looduses olles.

Õhuvaim


Õhuvaim on siin selleks et tuua maailma edumeelsust ja tuleviku pilti. Nad on loomulikud õpetajad ja kõnepidajad ning tihti on neil anne tuua oma ideesid materiaalsesse maailma. Nad on tugevad visionäärid ja on tihti oma ideedes ja uskumustes revolutsionäärilased. Õhuvaimud on tõesti siin et tuua maailmasse püsivaid muutusi ja need tihti saavutatakse läbi mitme põlvkonna. Õhu vaimud on rahu hoidjad ja neile on looduslikult antud anne lahendada konflikte tuua kõikidele seotutele harmooniat. Kui õhu vaimud on tasakaalust väljas siis võivad õhuvaimud karta konflikte ja hoiavad eemale, kuigi on võimelised neid lahendama. Samuti võivad nad kaotada kokkupuute inimeste ja reaalse eluga või puudub maapealne stabiilsus. Õhuvaime äratab tihti soov oma uskumuste, ideede ja loomingu eest seista. Sageli on neil olemas ettenägelik nägemus või unistus, mida nad hakkavad reaalselt ellu viima selliseks, nagu nad on.


Veevaim


Veevaimud on siin selleks, et ravida maailma läbi rohke kunsti, muusika ja rõõmu toomise. Veevaimud on tihti väga loomingulised ja intuitiivsed ja armastavad avastada kunsti ning loome valdkondade kõiki alasid. Nad on samuti väga tundlikud, neid ümbritseva keskkonna suhtes ja võivad teistelt energiat võtta enesele teadmata. Veevaim ärkab siis kui nad tunnistavad enesele kes nad on, ja lubavad endil luua loomingulisi mahlu, et voolata läbi kõige mida nad ihaldavad. Kui vee vaimud võitlevad iseendaga kes nad on, ja proovivad seda teadvustada, siis see on siis kui nad tunnevad, et pole tasakaalus ja on haiged. Veevaimud on õnnistatud võimalusega mõista ja häälestada end endi hinge ja teiste neid ümbritsevate hingede emotsionaalsetele vibratsioonidele. Nad on samuti väga tundlikud universumi energiate suhtes ja neil on tihti loomulik ettenägelikkus. Kui veevaimud on tasakaalust väljas siis tunnevad nad end ülekoormatuna, ülitundlikult, depressioonis ja on ärevad. Kuna neid juhivad tunded siis on vee vaimudele oluline, et nad saaksid kõigepealt tegeleda ja töödelda oma emotsionaalset tasandit.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate