No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Teadmiste rännak looduse väes & Murrangiline ajastu

by - Pühapäev, juuli 02, 2017


 Palju on räägitud suurte muutuste ajastust, mis just praegu aset leiab ning toob endaga kaasa murrangulisi elumuutusi paljude inimeste elus. See periood on meile kõigile tegelikult olulisem, kui tundub, sest me seisame täiesti uue ajastu lävel, kus iga üks saab olema oma elu juht ja looja. Inimesed on taasavamas oma peidetud salapärast väge, mille suurusest oleme osa saanud praegu veel vaid nuusutades.
Äärmiselt oluline on olla olemas teineteisele, sest uue ajastu võti on koostöö! Selleks ei pea olema nõustaja või psühholoog või arst, et inimesi aidata ja neile olemas olla. Koos me kasvatamegi uue armastuse ühiskonna, kus puuduvad hirm, allutamine, teenimine ja kisma elujõu pärast!

Seetõttu kutsun teid kõiki üles toetama teineteist tingimusteta! See energia loob nii võimsalt meie kõigi jaoks puhast, selget ja väekat energiat.

Sel suvel on võimalus osa saada vägevast ühinemisest looduse ja Universumiga. Nägija Maria Katariina perekond on otsustanud anda inimestele võimaluse terveneda läbi võimsate praktikate looduse keskel ja avada oma väge. 19.-20. Augustil leiab aset nende üritus Raplamaal, kus on võimalik saada kontakti iseenda ürgseima ja sügavaima loomusega läbi loodusjõudude. Üritust viivad läbi kogenud nõid ja kanaldaja Maria Katariina, kes on oma ühendusega Universumist aidanud inimesi terve oma elu, koos oma perekonnaga. Samuti liituvad nendega huvitavad külalised, kes viivad läbi põnevaid kursuseid, meditatsioone ja väe avamistehnikaid. See on hea võimalus, et vabastada end linna muredest ja kärast, tuletada meelde ja tunnetada oma tõelist hinge olemust ning avada oma siiani avamata jäänud alateadvuse jõud.

Samuti ei puudu hea seltskond mõttekaaslaste hulgas. Nagu te teate, satuvad üritusele alati just need inimesed, kellel on teineteisele midagi õpetada, jagada, toeks olla. Oleme üksteisele olemas!

Ürituse kohta võid täpsemalt lugeda siit:
https://www.facebook.com/events/1984677088434553/?fref=ts


Või kirjuta kiri emailile ja küsi lisa: m.kuusing@gmail.com


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate