No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Vaata milline nõid sa oled! Test

by - Esmaspäev, juuli 03, 2017Iga naine tunneb endas salajast nõiduse jõudu…Keegi eitab seda kangekaelselt, peites luuda kappi, aga mõned uhkeldavad oma nõiduslike võimetega. Niisiis valime luua ja saame teada mida nõiduslikku on meis kõigis!
Täpne test isiksuse määramiseks! Sõbrad naersid, kuid kõik läks täppi…1
Nõid – ettevõtja
Te omate võimet täpselt eraldada oma võimalusi. Justkui maagilisel väel innustute kergelt uutest ettevõtmistest ja algatustest. Tööl te tihti lülitate sisse oma „nõia tunde“, mis lubab vältida riske ja kaotusi. Vaba aja veedate aktiivselt: sõidud luual ja dünaamilisi spordialasi pole teile vaja. Loomulikult ju, reedeseid nõidade öiseid pidusid sõbrannadega pole keegi ära muutnud!

2
Nõid – juht
 Te omate väljendusrikast miimikat ja nõiduslikku sõnaosavust. Tõenäoliselt on teis märganud võimet ette tunda igasuguseid sündmusi ja saate nende jaoks juba varakult valmistuda. Sa oled ülimalt peen isiksus ja võid ilma ennustamise kaartideta kiiresti tabada teistes inimestes vastuolusid sõnades ja emotsioonides.

3
Võimukas nõid
 Te omate võimet mõjutada inimesi emotsionaalse survega, selle juures tekivad nendega head suhted. Vaatamata selgelt väljendunud juhi omadustele, sina oled nõid, kes sageli ohverdab oma huvid teiste nimel.

4
Nõid – pedant
 Sa tead, kus asetseb kodus iga katel ja luud. Sulle meeldib laitmatu kord ja sa nõuad, teised ka seda peaksid. Haarates võlujoogi valmistamisest või tähtsa nõidade kogunemise organiseerimisest, viid sa need ka lõpuni. Teised nõiad värisevad iga kord sinu ees väljendades oma imetlust ja austust!

5
Nõid – juhendaja
 Sa tunned teisi inimesi peensusteni. Usaldus suhted -  on sulle kõige olulisemad kriteeriumid. Kavala nõia poolt reetmist sa ei andesta kunagi. Universum õnnistas sind samuti juhendaja ja kasvataja andega. Sulle on meelepärane töö noorte võluritega, kes näevad sinus tõelist eeskuju keda jäljendada.

6
Nõid raudse iseloomuga
 Te tunnete kergesti ära silmakirjalikkuse ja alatuse suhetes. Nõidade kogunemisel ja koosolekutel õnnestub sul alati kaitsta oma vaateid ja põhimõtteid. Kahjuks, ei kannata sa teiste võlurite ja nõidade paremust, seepärast võid vahetevahel olla pisut järsk.

7
Nõid – pioneer
 Sa erined teistest nõidadest laiaulatuslike huvide poolest. Sul ei ole raske kohaneda uute tingimuste ja elumuutustega. Sina oled see nõid kes ei hakka ootama sobivat momenti: vaid lahendab kõik tähtsad probleemid ise ja ei karda esimesena ette võtta uue võlujoogi valmistamist.

8
Nõid – unistaja
 Sa oled unistav ja lüüriline isiksus… Teiste nõidadega saavutad usaldusväärsed suhted: sa tunned hästi inimesi ja mõistad neid. Suure tähenduse annad välimusele ja nõidade riietusele, üldse ei oska võluraha säästa.

9
Nõid – introvert
 Sa oskad nautida tavalist elu ja rahulikult kannatada rutiinseid kohustusi: Katelde puhastamist, eluaseme koristamist ja võlujoogi valmistamist. Sul ei ole raske töötada koos teiste võluritega; sa armastad teisi aidata ja tahad tunda end vajalikuna. Suuremat osa ajast meeldib sulle veeta üksinduses, põgenedes paljale mäele.

10
Nõid – seikleja
  Sa ei kannata rutiini: pidev töökohavahetus on sinu jaoks tavaline. Töö on sinu jaoks – tõeline loominguline hüppelaud. Sa haarad tihi luua ja suundud varem avastamata kohtadesse. Sinuga on huvitav olla teistel võluritel, kuna sul ei ole kahju jagada teistega oma sajanditega kogunenud kogemusi.


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate