No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Selle taime lehed peidavad endas imelist ravimit mitmete haiguste puhul!

by - Teisipäev, juuli 18, 2017 Selle puuvilja lehedes peitub imeline ravim mitmete haiguste puhul ja eriti viirusliku maksahaiguse korral.
Hämmastav! Lihtne ravim sellise raske haiguse puhul nagu Botkini tõve puhul e. viiruslik kollatõbi. Seda puuvilja armastab enamik inimesi, kuna see on maitsev ja on ka tõeline vitamiinide ning kasulike ainete sisaldaja. Kas te pole veel ära arvanud millest ma räägin? Jutt käib kirssidest!

Peale selle sisaldavad kirsid suurel hulgal beetakarotiini, enam kui maasikas või mustikas. See puuvili sisaldab antioksüdanti melatoniini, mis on üheks tähtsamaks südame rütmi regulaatoriks ja see aeglustab vananemise protsessi.

Samuti aitab hapu kirss:
 kiirendada operatsioonist taastumise protsessi,
 võitleb unetuse vastu,
 vähendab põletikku,
 rahustab sümptomeid menopausi ajal. 
See on kasulik isegi vähi ennetamisel eriti käärsoolevähi puhul. Värske kirss võib aidata kaalulangetamise protsessis ja kõigest peotäie kirsside söömine aitab vähendada väsimust peale intensiivset treeningut. Kirsse võib süüa värskena, külmutatuna või siis isegi kuivatatult.

A hepatiidi raviks kasutage seda retsepti!

Koostisosad

10 kuivatatud kirsilehte
300ml vett

Valmistamine:

Peenestage 10 kuivatatud kirsilehte ja pange see emaileeritud kaussi ja valage sellele 300ml vett. Asetage segu tulele, kuumutage keemiseni ja hautage väikesel tulel umbes 30 minutit. Kui segu on jahtunud, kurnake see klaasnõusse mis on kaanega suletav. Säilitage jahedas kohas.

Kasutamine:

Kasutage saadud jooki ¼ tassi (60ml) kolm korda päevas. Juua tuleb ilma pausideta kuni täieliku tervenemiseni. Kui teil on tõsised probleemid tervisega või tugevad valud, soovitame konsultatsiooniks ikkagi arsti poole pöörduda. Ise ravimine võib olla ohtlik teie tervisele.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate