No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Omavalmistatud amuletil on mitu eelist

by - Kolmapäev, juuli 12, 2017


 Isiklik amulett – see on universaalne vahend erinevate ebameeldivuste ja hädade vastu võitlemisel. Enda kätega valmistatud vahend mitte ei kaitse ainult  halba soovijate eest, vaid ka meelitab ligi õnne, heaolu ja edu. Erinevad (ka slaavi) meetodid negatiivsuse kaitsmiseks ei ole aegade jooksul oma populaarsust kaotanud. Meie esivanemad teadsid, kuidas hoiduda teispoolsuse jõudude, negatiivsete mõjude ja kurjade kavatsustega inimeste eest. Amulett kaitseb inimest vaimsel tasandil, mis ei võimalda vaenlastel omaniku energeetikale kurja teha. Amuletina võivad olla erivavad asjad, näiteks kivid. Isikliku talismani loomine – on tõsine asi. Meie soovitused aitavad omandada usaldusväärset kaitsjat ja ustavat kaaslast eluteel.

Miks on tähtis valmistada amulett oma kätega?

Erinevates olukordades tegutseb amulett erinevalt. Näiteks leitud asi, mis on teeninud teist inimest amuletina, on võimeline täielikult hävitama teie energeetika. Et poest ostetud amulett tööle hakkaks ja saaks teie abimeheks, on vajalik see laadida oma energiaga ja viia läbi puhastus. Tavaliselt on talismani puhastamine väga keeruline ja võtab palju aega, kui talismani oma kätega valmistamine. Enamasti ei saa inimesed amuletti ise puhastada ja jooksevad abi saamiseks selgeltnägijate juurde. Amulett mis on kingitud puhta südamega, teenib teid truult ja õiglaselt. Kuid kahjuks, võib kinkijal olla varjatud motiivid, mis ei ole kaugeltki kahjutud. Seepärast olge tähelepanelik ja ettevaatlik selliste tõsiste kinkide saamisel.

Valmistame amuleti oma kätega.
Käsitsi valmistatud töö suurendab positiivset toimet, mis hakkab talismanist kiirgama. Sõltumata sellest, kas te teete amuleti kingituseks või isiklikuks kasutamiseks, tuleb tegemise protsessi ajal olla vaid heade mõtetega ja ausate kavatsustega. Kui te tegelete amuleti loomisega, siis see neelab teie energiat. Seepärast on väga tähtis töö käigus keskenduda positiivsetele tunnetele. Tuletage meelde kõik õnneliku hetked, rõõmud, naudingud ja pange need oma amuletti. Sellise esemed võivat kõvasti segada riidel neelata enesesse positiivset energiat.


Universaalseks amuletiks mistahes negatiivse sekkumise vastu on nukk. Sellist maagilist eset on suhteliselt lihtne teha oma kätega ja see ei vaja suuri materiaalseid väljaminekuid.
Teil läheb vaja väikest riidetükki põhiosaks ja mõned paelad ehteks. Soovitavalt, tuleks enne töö alustamist kääridega valmis lõigata kõik mis vajavad seda nukukese loomisel. Vanasti täideti sellised nukud heintega, kuna teisi materjale oli raske saada. Te võite oma nuku täita vatiga, villaga või siis sünteetikaga. Nuku põhiosadeks tuleks panna kaks oksakest. Algul tuleb teil teha ühe oksa otsa pea . Teine oksake saab käteks, seepärast siduge sellele ümber paelad ja kinnitage niidiga kolmest kohast. Tehes oksakestest risti, kinnitage see niidiga omavahel. Seejärel tuleks karkass keerata riidetüki sisse, tehes nukule kleidi. Pärast tuleb kujuke seda täites ka vormida kuni saavutate vajaliku kuju. Võite ehtida seda veel täiendavate asjadega nagu sall, juukse pats, põllega. Kuid sellisele nukule nägu joonistada ei tohi – see võib teie edasist saatust negatiivselt mõjutada. Sellist amuletti tasub hoida kodus ja seda tohib endaga kaasa võtta vaid sellisel juhul, kui tuleb kaua eemal viibida.

Oma kätega loodud amulett teenib teid kaua ja teie isiklik osalus selle loomisel varustab seda kujukest maagilise kasuga.Las teie ellu tuleb tagasi harmoonia, rahu ja mõistmine. Me soovime teile head tuju ja edu.

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate