No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Veregrupidel on erinevad omadused! Millest räägib sinu veregrupp?

by - laupäev, märts 15, 2014


Teatavasti jagunevad inimesed nelja veregruppi, neist kõige levinumaks peetakse A-grupi verd.

Ameeriklased kinnitavad, et A-veregrupi inimesed töötavad end haigeks - parim viis stressi maandada on nende arvates monotoonne töö. Ja nii ohustavadki neid südame- ja veresoonkonnahaigused ja kasvajad; sageli teeb muret sapp või keskikka jõudes saavad neist diabeetikud.

O-grupp lubab loota pikka eluiga. O-veregrupi inimestel on jaapanlaste arvates tervise mõttes vedanud - neid ähvardavad ainult mao- ja soolehaigused. Seejuures elavat nad teiste veregruppide esindajatest 60 protsenti suurema tõenäosusega vanemaks kui 75 aastat. Põhjus on nende tugevas psüühikas, mis päästab neuroosidest. Viimased põhjustavad aga sageli teisi haigusi. Ameerika teadlaste kinnitusel ähvardavad O-veregrupi inimesi aga peamiselt kõikvõimalikud põletikud, allergia ja haavandtõbi.

Veri ja Toit

Igaüks teab, et hea enesetunde alus on õige toitumine. Mis kellelegi õige on, sõltub aga veregrupist.
B-veregrupi omanikud jäävad oma tervise poolest kahe eelnimetaud veregrupi vahepeale ja neil on teistest sagedamini täheldatud suhkruhaigust või kroonilist väsimust.

AB-veregrupi kohta oskavad geneetikud vähe kosta, sest seda tuleb üsna harva ette ja see teeb jaapanlaste sõnul uuringud keeruliseks.

Viimasel ajal on ilmunud mitu raamatut, mis rõhutavad toitumise seost veregrupi ja tervisega. Autorid rõhutavad, et tõsine haigus nõuab arsti, kuid õige toitumine aitab paljusid haigusi ennetada või nende avi tõhustada.

O-veregrupi inimesed on tavaliselt liikuva eluviisiga ja nad vajavad pidevat füüsilist koormust. Neile sobib rasvavaba, kuid mitte taimetoit. Nende menüüsse peaks kuuluma üsna palju punast liha, mereande ning puu- ja juurvilja. See-eest vältima peaks nisu- ja maisitooteid, kaunvilju, ka palju piima ja kapsast ei tule kasuks (viimane mõjub kilpnäärmele). Tervise tugevdamiseks soovitatakse juua tomati- ja porgandimahla.

A-grupi kuulutavad ameeriklased taimetoitlase vereks. Tema menüüsse kuuluvad juur- ja puuviljad, herned, oad, soja ja toiduõli. Liha- ja piimatooted tekitavad tema tundlikus seedetraktis raskustunde. Kuigi tegemist on taimetoitlasega, oleks soovitatav menüüst välja jätta oliivid, kapsas, tomatid, apelsinid ja mandariinid.

B-veregrupp lubab loota vastupidavat seedetrakti ja tugevat immuunsussüsteemi. Soovitatav on süüa palju rohelist, mune ja väherasvaseid piimatooteid. Piirata tasuks aga maisi, arahhise, tatra ja seesamiseemnete tarvitamist - need aeglustavad ainevahetust ja seedeprotsessi. Kasuks ei tule ka kanaliha, mereannid, tomatid ja kõikvõimalikud vorstikesed. Teraviljadest tasuks eelistada riisi ja nisu. Väga soovitatav on juua rohelist teed. Jookidest on keelatud apelsini- ja tomatimahl, õlu, kange alkohol, samuti must tee. Selle asemel on soovitatav juua rohelist teed, punast veini, õunasiidrit, kohvi ja greibi mahla.

Veregrupp ja kaaluprobleemid

Uskuge või mitte, kuid veregrupp võib määrata, kas teil on kõhurasv või mitte. Nimelt on A-veregrupi inimestel harva kõhurasvaga probleeme, samas kui 0-veregrupi omajate seas võib see olla suuremaks mureks.
Veri ja 4 stiihiat

Veri on müstilise auraga ning vanasti usuti, et inimese veres peitub tema hing. Iidse legendi kohaselt usuti, et maailm on loodud neljast põhistiihisat - tulest, veest, õhust ja maast. Usuti, et inimese temperamendi määrab tema tõmme ühe kindla stiihia suunas. Tuli köidab koleerikuid, vesi tõmbab melanhoolikuid, õhk sangviinikuid ja maa flegmaatilisi inimesi.Kuna teatud stiihiad ja energiad moodustavad kas harmoonilise koosluse või vastupidi- on omavahel konfliktis. Nii on ka erinevate veregruppidega inimeste läbisaamine kas suurepärane või mitte. Kõige paremini saavad teistega läbi need inimesed, kellel on esimese grupi (A) veri ja kõige konfliktsemad on aga (0) esindajad.

0 (I) grupp - need inimesed kannavad tuleenergiat. See võib soojendada, kuid ka tuhaks põletada. Siia kuuluvad sihikindlad, emotsionaalsed, impulsiivsed ja elurõõmsad natuurid, kes suudavad ka teistesse särtsu ja energiat süstida. Negatiivse poole pealt on näha liigset armukadedust ja tohutu suurt võimujanu.

A (II) grupp - need inimesed kannavad õhuenergiat. Nad on kannatlikud, heasoovlikud, rahu- ja korraarmastajad. Ausus, usaldusväärsus ja headus on neile elus väga tähtsad. Nad on gurmaanid ning naudivad meeleldi häid sööke-jooke. Nende jaoks on vaimne areng väga oluline.

B (III) grupp - need inimesed kannavad maaenergiat. Nad on praktilised ja ratsionaalse mõtlemisega. Samuti kipuvad nad olema pigem individualistid ning võivad kohati depressiooni kalduda. Küll aga on neil rikas fantaasia, mis laseb genereerida ja ellu viia häid ideid. Nende energia on raske ja võib tundlikumaid lähedasi mõnikord ka negatiivselt mõjutada.

AB (IV) grupp - need inimesed kannavad vee-energiat. Siinkohal kehtib ütlemine "vaga vesi, sügav põhi". Nad võivad olla kohati vastuolulised ning nende käitumine võib segadust tekitada, kui ei mõisteta nende tõelisi tagamõtteid. Nad on visad ning eesmärkide saavutamine läbi töö pakub neile rahuldust.
 

Veregrupp ja iseloom

Jaapanlased on pikka aega otsinud seoseid inimese veregrupi ja iseloomu vahel. Pool sajandit tagasi avaldas psühholoog Kakuei Tananaka sel teemal uurimuse, mille seisukohad suuresti sarnanevad nüüdisaegsete Euroopa psühholoogide arvamusega.

A-veregrupi inimesi peetakse kohusetundlikeks ja püüdlikeks, kes täidavad vastu vaidlemata kõik oma kohustused. Neid võib julgesti nimetada täiuslikeks - kui nad juba üht asja alustavad, viivad nad selle ka võiduka lõpuni. Tänu sellele teevad nad ka kiiresti karjääri. Neile võib loota ja nende jah-sõna peale kindel olla. Peresuhetes on A-veregrupi inimesed oma lähedastele truud. Arvatakse isegi, et selle veregrupi omanikud on teistest intelligentsemad.

B-veregrupi hulgas domineerivad tundlikud natuurid ja andekad inimesed, kelle välise rahulikkuse taga on peidus tundlik ja haavatav hing. Tegemist on usaldusväärsete kolleegidega, kes tööl nõuavad nii endalt kui ka teistelt. B-veregrupi naised on palju armukadedamad kui mehed.

O-veregrupi inimesed on energilised, nad peavad pidevalt midagi korraldama. Neil on omadus läbi lüüa, sest nad on head suhtlejad, pealegi on selles veregrupis inimestel tugev tahtejõud. Energia on neil tõesti ammendamatu - keskendudes tööle võivad nad lühikese ajaga ära teha kolm korda rohkem kui mõnigi kolleeg.

AB-veregrupi inimestes peitub kaks hinge, kes püüdlevad harmoonia poole. Paraku põhjustab see sageli tõelisi hingepiinu ja enesesüüdistusi. Kõiki muresid elavad nad läbi iseendas, mis võib sageli põhjendamatu alaväärsustundeni viia.


Kasutatud allikaid- paranormaalne.blogspot.com,Alkeemia, okomarket.ee

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate