No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Druiidide puu-horoskoop

by - pühapäev, märts 30, 2014

"Kui sind vaevab mingi mure, või tunned, et Su hingel on raske, siis puuduta/kallista oma puud. Puu aitab sind!"
Põnevust pakub rohkem kui 2000 aastat vana Dutriidide puuhoroskoop, mille järgi on igal inimesel oma puu. Uskumuste järgi aitavad pühad puud ravida haigusi ja kaotada väsimust.
Druiid tuleb sõnadest Dru-Wid (Druwid) ehk Tammetarkus, mida võib tõlgendada kui Suur tarkus või Kõikehõlmav tarkus.
Arvatakse, et druiidid pärinesid Lõuna-Britanniast ja levisid siis üle kogu Gallia.
Sõna druiid tähenduse uurimine viitab sellele, et juured, kust druiidid pärinevad, olid terves Indo-Euroopa maailmas laialt levinud ning tihedalt seotud tammepuudega.
Druiidid olid oma rahva seas suure au sees ja pühendasid suurema osa oma elust teadmiste omandamisele. Nad olid näiteks nõuandjad usuasjades, nõiad, filosoofid, tähetargad ja kohtunikud.
Tavaliselt ei osalenud nad sõdades, ka ei pidanud nad makse maksma, kuid kasutasid tasuta kõiki hüvesid.
Druiidid ei pidanud õigeks oma õpetust kirja panna, ehkki kasutasid kirjutamiseks kreeka tähestikku. Selleks arvati olevat kaks põhjust: esiteks, nad ei tahtnud, et nende mõtted ja uskumused saaksid avalikuks ja teiseks, nad ei tahtnud, et nende õpilased jätaksid mälutreeningu unarusse. Seetõttu on tänaseks suurem osa druiidide tarkustest kaotsi läinud.
Enne, kui druiid sai hakata tegelema prohvetina, pidi ta elama 12 aastat metsas üksinduses. See arendas vaatlusvõimet ja laskis tunda end ühenduses looduse ja makrokosmosega.
 
Druiidid jaotasid aasta vastavalt Päikese asendile Maa suhtes. Nende uskumuste kohaselt sõltuvad võimed ja iseloom sellest, kui kaugel asus Päike inimese sünnihetkel Maast. Olulised olid pöördepunktid-pööripäevad.
Druiidid ühendasid Päikese ja Maa puudega. Puude keskel tuli elada ja prohvetid seostasid neid samuti inimloomusega. 

Õunapuu - 23.12 - 01. 01 ja 25.06 - 04.07
Nulg -02.01 - 11.01 ja 05.07 - 14. 07
Jalakas -12.01 - 24.01 ja 15.07 - 25.07
Küpress -25.01 - 03.02 ja 26.07 - 04.08
Pappel -04.02 - 08.02 ja 05.08 - 13.08
Künnapuu -09.02 - 18.02 ja 14.08 - 23.08
Mänd -19.02 - 28./29.02 ja 24.08 - 02.09
Paju -01.03 - 10.03 ja 03.09 - 12.09
Pärn -11.03 - 20.03 ja 13.09 - 22.09
Sarapuu -22.03 - 31.03 ja 24.09 - 03.10
Pihlakas -01.04 - 10.04 ja 04.10 - 13.10
Vaher 11.04 - 20. 04 ja 14.10 - 23.10
Kreeka pähklipuu -21.04 - 30.04 ja 24.10 - 02.11
Jasmiin -01.05 - 14.05 ja 03.11 - 11.11
Hobukastan -15.05 - 24.05 ja 12.11 - 21.11
Saar -25.05 - 03.06 ja 22.11 - 01.12

Valge Pöök -04.06 - 13.06 ja 02.12 - 11.12
Viigipuu -14.06 - 23.06 ja 12.12 - 21.12
Tamm 21.03
Kask 24.06
Oliivipuu 23.09
Harilik pöök 21.12 ja 22.12


 Õunapuu

Oled inimene, kes särab nii hingeliselt kui vaimselt. Sa püüad olla teistele inimestele alati toeks ja julgustukseks ning usud alati inimkonna headusse. Sinu jaoks on äärmiselt oluline harmoonia nii oma isiklikus maailmas kui ka maailmas tervikuna. Samas jätab kaasaja pingeline, külm ja materiaalne ühiskond Sulle aina vähem ruumi. Seepärast on oluline, et leiaksid enda jaoks viisi, kuidas selle maailma mõjudega kõige paremini toime tulla.
Oled filosoof, kelle kujutlusvõime töötab aktiivselt. Oled intelligentne, tähelepanelik ja loogilise mõtlemisega. Paljud Õunapuu märgi inimesed on teadlased. Sinu jaoks on oluline see, et saaksid pidevalt oma teadmisi ja oskusi täiendada ning otsid selles vallas pidevalt endale uusi võimalusi. Ehkki Sinu teadmiste pagas on äärmiselt suur, ei näita Sa seda teistele inimestele eriti välja, mistõttu oled Sa teiste inimeste jaoks täiesti tavaline. Teadmisi omandad Sa selleks, et oma huvi rahuldada, mitte aga selleks, et selle kaudu teisi jahmatada.
Oled südamlik, tundlik ja väheste ootustega inimene. On suur oht, et satud oma elus mitmeid kordi pettuste ohvriks, kuna Sa lihtsalt ei suuda arvata, et teine inimene või inimesed võiksid pahad olla. Sinu jaoks on oluline see, et oleksid armastatud ning soovid ka teisi armastada.
Sa oled väga abivalmis inimene, kes on valmis teise inimese abistamiseks kasvõi oma riided ära andma. Samas ei tähenda seda, et oleksid naiivne või rumal. Elad oma elu praeguses hetkes ning Sa ei muretse homse pärast, mistõttu ei sea Sa endale eesmärgiks ka eriti suuri sihte.
Organismi nõrgad kohad: Kõht, soolestik, silmad, psüühika, nahk.
Peamised märksõnad: emotsionaalsus, südamlikkus, intellektuaalsus, tähelepanelikkus, loogilisus ja analüütilisus.
Tugevused:
Oled oma olemuselt realistlik inimene, kuid samas on Sinu puhul esiplaanil ka tundlikkus, mida püüad oma igapäevaste asjaajamiste juures esile tuua. Oled suuteline kõikides asjades tajuma äärmusi, kuid samas on Sinu käsutuses võime kõik ekstreemsed situatsioonid meeldivateks ja huvitavateks ideedeks muuta. Kasutad sealjuures ära oma loovaid võimeid. Oled oma käitumise osas peenetundeline ja selgepiiriline, mistõttu pakud teistele inimestele sellega turvatunnet ja rahu. Sinu motoks elus on armastus.
Nõrkused:
Sinu peamine nõrkus tõuseb esile siis, kui Sinu tehtavaid jõupingutusi teiste inimeste poolt piisaval määral ei hinnata. Seepärast on oluline see, et leiaksid endale elus sellise tegevusvaldkonna, kus saaksid oma oskusi ja võimeid kõige enam esile tuua, kuna see võimaldaks Sul kõige paremini oma energiaid kasutada.
Armastus:
Armastus on Sinu jaoks peamiseks teoreetiliseks ja praktiliseks huviks. Võib juhtuda, et abielludes ei ole Sul erilisi tundeid oma partneri suunas. Samas ei tähenda see, et Sa ei suudaks oma partnerit armastada. Sinu jaoks on oluline see, et Sinu kõrval oleks inimene, kes vastaks Sinu hingelisele lainepikkusele ja maitse-eelistustele, sest sellise inimesega saaksid nautida kõige suuremat lähedust. Vajad enda kõrvale partnerit, kes suudaks mõista Sinu vaimset mitmekülgsust ning lisaks peaks partner Sinu sellekohaseid püüdlusi ka toetama. Oled armuasjades väga truu partner.
Saar

Saar on tugev ja ilus puu. Seda oled Sinagi. Oled teiste inimeste jaoks meelepärane kaaslane, kellega soovitakse koos olla. Oskad esile tuua oma sisemist ilu, kuid jääd sealjuures ikkagi peenetundeliseks, hoidudes liialdustest. Armastad ennast väga, mistõttu muudab see Sind vägagi enesekindlaks.
Teisel inimesel ei ole Sinuga kerge koos elada, kuna oled äärmiselt nõudlik ja kriitiline. Sinu jaoks on oluline see, et oleksid tähelepanu keskpunktis ning et Sinu eest piisaval määral hoolt kantaks. Unistad ehk oma sisemises maailmas sellest, et kõik inimesed Sinu eest elaksid, mõtleksid ja teeksid kõike seda, mida soovid. Teisest küljest on aga Sinu jaoks oluline see, et saaksid elada iseseisvat elu.
Oled inimene, kes suudab naerda kõikvõimalikele eluraskustele, mis võib teistes inimestes Sinust jätta mulje kui vastutundetust ja tahtejõuetust inimesest. Samas ei ole see sugugi tõsi. Tead väga hästi seda, mida oma elus saavutada sooviksid ning tead ka seda, kuidas ühe või teise asjani kõige parem jõuda oleks. Teed märkimisväärseid jõupingutusi elus selleks, et endale soovitud edukus ja heaolu tagada. Sealjuures on oht selles, et võid oma eesmärkide poole püüdlemisel muutuda niivõrd innukaks, et kahjustad seetõttu nende inimeste huve, kes Sind ümbritsevad. Sa ei tee seda tahtlikult, kuid aeg-ajalt kipuvad asjad lihtsalt nii välja kukkuma.
Oled oma olemuselt üsnagi helde, jagades nii oma ressursse kui ka teadmisi teistele inimestele. Oskad aga selles osas piiri pidada, hoidudes liialdustesse minemisest.
Tegutsed oma igapäevases elus vastavalt oma sisetundele. Oled originaalne ja suurepärase kujutlusvõimega. Oled väga usaldusväärne inimene, mistõttu saavad teised inimesed alati Sinu abile ja toetusele kindlad olla.
Sarnaselt pihlakale, pajule ja kreeka pähklipuule, on ka Sinul suurepäraselt arenenud mõttemaailm. Kipud oma elus saatusega mängima.
Oled oma loomult suurepärane juht ja liider teistele inimestele. Näitad selle rolli kandmisel välja sihikindlust, usaldusväärsust ja kindlameelsust.
Organismi nõrgad kohad: vereringe, närvisüsteem, selg, jäsemed.
Peamised märksõnad: intelligentsus, intuitsioon ja kujutlusvõime.
Tugevused:
Oled oma olemuselt avastaja. Sinu jaoks on oluline see, et elu oleks pidevas arengus. Sinu mõttemaailm töötab aktiivselt ning seal liigub väga palju ka erinevaid fantaasiaid. Vajad oma ellu uusi avastusi, sest see aitaks Sul ennast pidevalt värskena hoida. Vihkad ebaõiglust ning oled valmis selle vastu küllaltki agressiivselt võitlema.
Nõrkused:
Vajad oma ellu suurt vabadust ja iseseisvust. Kui hakkad seda oma loomuses maha suruma, võid olla kindel selles, et tulemused ei saa olema positiivsed. Sinu energiavarud on suhteliselt suured, kuid probleemiks võib kujuneda see, et Sa ei oska oma energiavarusid piisavalt suunata. Raskuste tekkimisel võid kergesti muutuda ärritunuks või agressiivseks.
Armastus:
Otsid armastuses, nagu ka muudes eluvaldkondades, oma ellu muutusi ja mitmekesisust, et Sul oleks seeläbi võimalik pidevalt maailma avastada. Kõikvõimalikud piirangud, mida armuasjad endaga kaasa tooksid, oleksid Sulle vastumeelsed. Kui oled aga endale sobiva partneri leidnud, näitad tema suunas välja hoolitsust ja lähedust.
Sa ei astu armusuhtesse kergekäeliselt. Püüad kõiki poolt- ja vastuargumente hinnata ning alles seejärel langetad lõpliku otsuse.
Pereelu toimimine on Sinu jaoks äärmiselt oluline, mistõttu teed märkimisväärseid jõupingutusi selle nimel, et kõik otsused ja valikud oleksid õiged nii Sinu enda, kaaslase ja pisipere jaoks.
Otsused ja valikud oleksid õiged nii Sinu enda, kaaslase ja pisipere jaoks.

Harilikpöök

Oled harmooniline ja kena inimene. Tänu oma rahulikule meelele on Sul võimalik elada väga pika elueani. Näid ka oma välimuselt oluliselt nooremana oma tegelikust vanusest. Sinu liigutused on graatsilised ning välimus kaunis.
Sul on head võimalused ükskõik missugusel alal edu saavutada. Oled nutikas ja väga erinevate oskustega. Sul on igasuguseid plaane, mida suudad erinevates situatsioonides ellu viia.
Oled sarmikas ning paned väga suurt rõhku inimsuhete arendamisele. Häid tuttavaid saab Sul elu jooksul olema mitmeid, mis peaksid väga positiivset mõju avaldama kõikidele Sinu asjaajamistele. Oled oma olemuselt väga loov, mis aitab Sul oma ettevõtmiste juures saavutada suurepäraseid ja unikaalseid tulemusi. Sinu mõttemaailm töötab väga aktiivselt, mistõttu on Sul võimalik leida paljudele probleemidele kiired ja omapärased lahendused.
Tead täpselt seda, mille poole elus liikuda soovid ning mitte miski ei saa Sinu teel ette jääda. Oskad oma tegemisi suurepäraselt organiseerida, mistõttu oledki nii edukas oma ettevõtmiste juures. Ka ei tule Sul puudu visadusest. Oma rahaasju korraldad alati väga tähelepanelikult, mistõttu püsivad Sul rahaasjad alati kindla kontrolli all. Sa ei soovi eriti oma materiaalseid ressursse jagada ning oled oma väga ökonoomne ka oma igapäevaste asjaajamiste juures. Samas ei takista kõik eelpooltoodu sugugi seda, et Sa ei võiks aeg-ajalt vägagi helde olla, eriti oma lähedaste inimeste suunas.
Oled kõikide otsuste langetamisel väga ettevaatlik ja hoolas, kaaludes läbi kõik poolt ja vastu argumendid. Sa ei soovi ühtegi asja lihtsalt juhuse hooleks jätta.
Sinu jaoks on elus peamiseks ambitsiooniks rikkuse ja heaolu tagamine, millele järgneb seejärel õnn.
Sinu energiavarud on äärmiselt suured ning tead üsna hästi ka seda, kuidas neid energiavarusid suunata, et seeläbi kiiresti oodatud tulemused tagada. Vajad oma ellu piisaval määral ruumi tegutsemiseks, kuna liialt kitsastes oludes võid Sa olulisel määral oma sihikindlusest ja energiavarudes lihtsalt kaotada.
Paned oma elus suurt rõhku traditsioonidele ja konservatiivsusele, mistõttu võivad muutused olla Sinu jaoks üsnagi keerulised.
Sinu jaoks on tervise eest hoolitsemine ja hea füüsiline vorm äärmiselt oluline.
Organismi nõrgad kohad: vereringe, luustik, nahk.
Peamised märksõnad: mõtlikus, täpsus, organiseerimisoskus, realistlikkus.
Tugevused:
Oled siia maailma sündinud tõelise juhina. Sa ei karda enda kätte liidripositsiooni haarata. Oled oma tegevuse juures alati suunatud sellele, et saavutaksid edu, kuid samas püüad hoiduda sellest, et sellega teiste inimeste huvisid kahjustaksid. Ka kõige keerukamates elusituatsioonides suudad edukalt oma plaane teostada ning seeläbi endale edaspidiseks kindlamat vundamenti luua. Kõike seda aitab Sulle tagada enesekindlus ja visadus.
Nõrkused:
Oled kindlate veendumustega inimene, keda juhib intellekt. Tunded ja emotsioonid on need, mida Sa eriti hästi
kontrollida ei suuda, mistõttu võivad need Sulle tihtilugu tõelise müstikana tunduda. Sinu jaoks on elus traditsioonidel mängida oluline roll, mistõttu on Sul muutustega väga raske kohaneda.
Armastus:
Oled täielikult pühendunud armuasjadele. Sinu jaoks on oluline tugev kiindumus ja armastuse püsivus. Sinu jaoks on oluline see, et Sind mõistetaks ilma, et peaksid selle saavutamiseks liialt palju oma sõnu kasutama. Just armastus on see valdkond, mille abil on Sul head võimalused oma sisemise maailma ja südamehääle tundma õppimiseks, mida tavaolukordades maha surud.
Peaksid leidma enda kõrvale inimese, kes suudaks toime tulla Sinu domineerimisega armuasjades, sest vastasel korral võivad Sinu suhet ees oodata tagasilöögid.
Sa ei ole armuasjades mitte eriti kujutlusvõimeline. Samas ei takista see Sinu puhul suurepärase abielu loomist. Sul on väga suur soov lapsi saada ja meeldiv kodu luua.
Oled armuasjades oma partnerile tõeline lotovõit, kuna hoolitsed oma partneri eest, hoiad silma peal majanduslikel asjadel ning hindad kodu ja perekonda.

 Kask

Oled inimene, kes mõtleb alati positiivselt. Ka kõige keerulisemad situatsioonid ei muuda seda. Sa oled suuteline kõikides situatsioonides ja paikades toime tulema, kuid vajad oma eluks veidi enam rahu, kui teised inimesed. Usud täielikult enda eesmärkidesse, mis on suureks abiks selleks, et oma peamiste eesmärkide poole liikuda saaksid.
Oled oma olemuselt paindlik, aristokraatlik ja meeldiv inimene, kellega on ka teistel inimestel üsna kerge suhelda. Püüdled oma elus edukuse poole, kuid samas püüad hoiduda sellest, et oma tegemistega teiste inimeste huvisid kahjustaksid. Ka teiste inimestega suhtlemisel paned erilise rõhu delikaatsusele. Püüad hoiduda sellest, et oma huvisid teistele inimestele peale suruksid ning Sa ka ei nõua teistelt eriti midagi. Oled väga mõõdukas ja tagasihoidlik, kuid samas elegantne. Tead väga täpselt seda, kus on Sinu piirid, mistõttu oskad ennast ka õigel ajal tagasi tõmmata. Teiste inimeste suunas näitad välja tolerantsust. Teisest küljest on Sinu jaoks täiesti vastuvõetamatu labasus. Sa ei ole luksusesemete fänn, mistõttu jääd ka oma välimuse osas pigem tagasihoidlikuks.
Eelistaksid oma elu mööda saata maal, kuid suudad kohaneda ükskõik millise paigaga, kui Sul oleks seal võimalik rahus töötada. Eelistad oma elus palju töötada, kuna see võimaldaks Sul ennast ehk kõige paremini väljendada.
Sinu käsutuses on suurepärane intelligentsus. Sinu kujutlusvõimel ja loovusel puuduvad piirid, mistõttu kasutad neid ära edukalt ka oma tööalaste tegemiste juures. Suudad suurepäraselt mõista seda, millised Sinu ideed ja mõtted on reaalses maailmas kõige paremini teostatavad, mistõttu oleks Sul võimalik edu saavutada praktiliselt kõikides eluvaldkondades. Võiksid olla edukas kõikidel elualadel, kuid ehk kõige suurema edukuse ja sisemise rahulolu tagaks Sulle see, kui seoksid ennast enam kunstivaldkonnaga.
Sa ei ole eriti seltskondlik inimene ja see on ka vist Sinu ainukeseks miinuseks. Sinu jaoks ei ole oluline see, et Sul oleks sidemeid kõrgetel kohtadel olevate inimestega. Samas ei takista see sugugi seda, et õnnelik olla. Sa ei nõua elult eriti palju: ainult mõistvat kaaslast ja võimalust elus teadmisi omandada.Oled suurepärane sõber ja kaaslane, kuigi Sa eriti seltskondlik ei ole. Oled oma olemuselt täiuslikkuse poole püüdleja, mistõttu vajad oma ellu teatud määral rutiinsust.
Organismi nõrgad kohad: luustik, nahk, vereringe, õlad, põlved.
Peamised märksõnad: pehme natuur, intuitsioon ja rikas kujutlusvõime.
Tugevused:
Sa ei karda raskeid ja keerulisi kohustusi. Sa lihtsalt asud asja kallale ning viid oma ettevõtmised edukate tulemusteni. Oled suuteline ka kõige keerukamates situatsioonides leidma praktilised lahendused.
Nõrkused:
Sinu jaoks võivad suureks probleemiks kujuneda ülekuumenenud tunded. Emotsioonid, mida Sa piisaval määral kontrollida ei suuda, on Sinu jaoks tõeliseks müsteeriumiks. Sellistel puhkudel, kui Sul on raske enda tundeid mõista, võid kergesti melanhoolseks muutuda.
Armastus:
Oled mõõduka ja delikaatse iseloomuga. Võid olla väga tundeküllane inimene ning Sa ei karda ka kirglikke tundeid. Oled armastuse vallas lojaalne ja aus. Sinu kodune keskkond on alati pungil armastusest ja õnnest. Võid abielluda tormakalt ja äkitselt, kuid Sul ei tule oma sellist valikut kahetseda.
Oled oma partnerile väga lojaalne. Oled armastusest enam sõltuvuses, kui Sa seda ehk endale teadvustada oskaksid. Kui mingil põhjusel peaks Sinu armusuhe lagunema, on Sul selles äärmiselt keeruline üle saada. Armastuses eelistad Sa näha truudust, usaldusväärsust ja sügavaid tundeid.

 Hobukastan

Oled väga kena inimene, kuid Sa ei kasuta seda ilu eriti hästi enda huvides ära. Vajad elus piisaval määral ruumi ning oled pungil reipusest ja energiast.
Sul on hästi arenenud õiglustunnetus, mistõttu teed üsna märkimisväärseid jõupingutusi selleks, et seista nii enda kui ka lähedaste inimeste õiguste eest. Selles vallas ei mõtle Sa tagajärgedele, mistõttu oled valmis oma huvide kaitseks kasutama kõikvõimalikke meetodeid. Üldjoontes eelistad siiski asju ajada diplomaatiliselt ja taktitundeliselt, kuid kui see tulemusi ei taga, siis oled valmis kasutusele võtma ka drastilisemad meetmed.
Inimsuhetes ei näita Sa välja erilist paindlikkust, mis viib selleni, et Sul tuleb elu jooksul mitmeid kordi töökohti vahetada. Kõik vastasseisud teiste inimestega mõjutavad Sinu igapäevast elu vägagi negatiivselt, sest oma sisemuses oled Sa vägagi tundlik inimene.
Olgugi, et oled väga sihikindel ja kontrollitud lähenemisega kõikidele asjadele, ei tähenda see seda, et kangekaelne oleksid. Oma rahaasjade korraldamisel oled ettenägelik ja kokkuhoidlik, mistõttu suudad oma elu jooksul materiaalseid probleeme ennetada. Pöörad oma ettevõtmiste juures väga suurt tähelepanu reeglitele ja seadustele, mis võimaldab Sul ära hoida suuremaid tagasilööke.
Püüad oma elu elada nii mugavalt kui võimalik. Sa ei ole eriti kohanemisvõimeline, mistõttu on Sul ka raske teisi inimesi täielikult usaldada. Tegelikult Sa ei usalda ennastki nii palju, kui Sa seda teha võiksid. Teiste inimestega on Sul raske kompromisslahendusi leida, mistõttu võib Sinuga koostöö kujuneda keerukaks.
Oled intellektuaalne inimene, kes suudab kõige paremaid tulemusi elus saavutada konkreetsete ja kindlaid põhimõtteid järgivate tegevuste juures. Oled talendikas, kiire ja täpne, mis võimaldab Sul ette võetud kohustused kiiresti ellu viia. Palju sõltub Sinu elus ka sellest, milline on see keskkond, millega igapäevaselt kokku puutud. Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks Sul ennast ümbritseda nende inimestega, kes suudaksid Sind mõista ja toetada.
Oled inimene, kes on alati valmis teisi toetama ja julgustama. Suudad suurepäraselt kõikide situatsioonidega kohaneda, mistõttu on Sinust teistele inimestele palju kasu.
Organismi nõrgad kohad: vereringe, suguelundid, selg, ainevahetus, lümfisõlmed.
Peamised märksõnad: julgus, realistlikkus, tähelepanelikkus, taiplikkus ja organiseerimisvõimed.
Tugevused:
Oled inimene, kellel on suured eesmärgid. Lisaks sellele, et need eesmärgid on kasulikud Sulle endale, peaksid nendest märkimisväärset kasu saama ka teised inimesed ja ühiskond tervikuna. Kui oled enda jaoks eesmärgid püstitanud, püüad neid sihikindlalt ja suure visadusega teostada.
Nõrkused:
Peamiseks nõrkuseks Sinu puhul on see, et Sa ei suuda oma tugevaid külgi esile tuua. Rühid sihikindlalt oma eesmärkide poole ning näitad sealjuures välja fanaatilisust. See aga takistab Sul oma ettevõtmiste juures muutusi ellu viimast, mis aitaksid kaasa efektiivsuse suurenemisele. Ka kipud tähelepanuta oma elus jätma neid detaile, mis on Sinu elus kõige olulisema tähendusega.
Armastus:
Sinu jaoks ei saa armastus kunagi olla pinnapealne. Vajad selleks, et kellegagi armastussuhtes olla, väga sügavaid tundeid ja harmooniat. Kui oled ennast mõne inimesega tihedamalt sidunud, võid olla kindel selles, et Sinu maailm hakkab avarduma. Sinu otsekohesus võib armuasjad mõnikord Sinu jaoks keeruliseks muuta.
Vajad oma ellu väga armastust ning Sinus võivad peituda üsna suured hirmud, kuna kardad, et Sa ei leia oma ellu soovitud armastust. Ka võid karta seda, et väljavalitud partner võib Sind mingil etapil hüljata. See kõik võib takistada aga seda, et ennast täielikult oma partnerile avada saaksid.

 Küpress

Sa ei pööra oma elus eriti suurt tähelepanu edule, hiilgusele ja rahale. Ainuke asi, mida elus hindad, on õnn. Püüad oma elus vältida kõiki selliseid asju, mis võiksid Sulle probleeme ja arusaamatusi tekitada.
Oled väga vähenõudlik, suudad kohaneda igasuguste situatsioonide ja oludega. Suudad tänu sellele oma küpsuse saavutada oluliselt kiiremini, kui teised inimesed.
Sinu jaoks on oluline see, et saaksid olla tihedas kokkupuutes loodusega. Seepärast veedadki aega looduses jalutades, püüad olla kokkupuutes loomadega jne. Ehkki Sinu käitumine viitab teatud määral üksindustunnetele, ei tunne Sa tegelikult mingit üksindust. Püüad leida enda kõrvale piisaval määral inimesi, et seeläbi ennast hästi tunda saaksid. Sa ei ole eriti sentimentaalne. Võid olla isegi teatud määral karm nende inimeste suunas, kes Sind ümbritsevad, ehkki Sa seda tahtlikult ei tee.
Sulle meeldib unistamine. Lased oma elul ise oma suunda valida ning Sina käid ainult ette näidatud suunda mööda. Oled pungil väga erinevatest mõtetest ning unistamine viib sind väga erinevatesse paikadesse.
Sulle ei meeldi tõsisemad vestlused ja debatid, kuna vaidlused ja tülid on Sulle vastumeelsed. Seepärast otsid võimalusi, kuidas sellistest diskussioonidest eemale hoida. Oled teistest inimestest üsna olulisel määral sõltuv, kuna oled oma iseloomult üsnagi paindlik. Samas köidad Sa sellega kindlasti teiste inimeste tähelepanu. Teiste inimeste jaoks oled Sa meeldiv kaaslane, kuna Sinu lähedus mõjub teistele rahustavalt.
Sinu intelligentsus on märkimisväärne, millega lood endale elus mitmesuguseid võimalusi ja eeliseid. Sinu jaoks on uute teadmiste ja oskuste omandamine äärmiselt oluline ning otsid endale selles vallas ka pidevalt uusi võimalusi.
Püüad oma elu elada üldjoontes võimalikult vaikselt, võimaluse korral armastatud inimeste keskel.
Sinu jaoks on oluline see, et saaksid olla teistest inimestest erinev. Sa ei lähe selles vallas küll liialdustesse, kuid tavapärane lähenemine ei ole Sinu jaoks. Seepärast püüadki oma plaane ja ideid teostada veidi teistmoodi, kui seda teised inimesed teevad. Oled väga entusiastlik kõikide oma asjaajamiste juures ning seda eriti oma nooruses.
Organismi nõrgad kohad: närvisüsteem, näärmed, süda, selg, veresoonkond.
Peamised märksõnad: püsivad tunded, lojaalsus, intelligentsus, analüütilisus, loogilisus.
Tugevused:
Sinu peamiseks tugevuseks on intellektuaalsus ja realistlikkus. See võimaldab Sul maailma tundma õppida ning seda ka sellistes valdkondades, millega teised inimesed niisama lihtsalt kokku ei puutu. Otsid oma ellu iseseisvust ja vabadust. Sa ei tea, mida igavus tähendab, kuna leiad endale praktiliselt alati tegevust. Oled loov, ebatavaline ja väga elava loomuga inimene. Oled harva üksinduses, kuna soovid ennast ümbritseda inimestega, kellega saaksid oma ideid ja mõtteid vahetada. Sisemine maailm on see, mis muudab Sind teiste inimeste jaoks müstiliseks.
Nõrkused:
Sinu peamiseks nõrkuseks on see, et Sa oled teistest inimestest erinev. Seepärast on Sul raskusi selle kanali leidmisega, mille kaudu saaksid ennast kõige paremini väljendada, olles sealjuures ka teistele inimestele mõistetav. Sundkäitumine ei ole Sinu jaoks, kuna vajad vabadusetunnet. Selle tulemusena on oht selles, et võid kergesti muutuda irooniliseks ja sarkastiliseks, minnes selles vallas aeg-ajalt ka liialdustesse.
Armastus:
Oled oma olemuselt müstiline inimene, mistõttu mõjud ka vastassoo esindajatele vägagi atraktiivselt. Peaksid leidma enda kõrvale partneri, kes oleks tugeva iseloomuga ja otsekohesele, kuid samas peab Sinu partner olema ka üsnagi tolerantne.
Vajad enda kõrvale inimest, kellega Sul oleks võimalik oma mõtteid vahetada. Kindlasti oled Sa valmis ära kuulama ka oma partneri muresid ja rõõme. Samas püüad Sa hoiduda oma suhtes tõsisemate küsimuste arutamisest, kuna kardad vastuseisu oma partneriga. Oluline on see, et leiaksid viisi, kuidas oma hirmudest üle saada.
Oled oma kaaslase suunas alati truu ja lojaalne ning jälgid tähelepanelikult seda, et partner Sulle samaga vastaks.

 Jalakas

Oled harmooniline inimene ning kena välimusega. Sa ei pööra oma välimuse eest hoolitsemisele eriti suurt tähelepanu ning ka oma riietumisstiili osas oled lihtne ja praktiline. Sa ei ole inimene, kes suudaks oma vana meeldivat kampsunit minema visata.
Sa oled vähenõulik ning püüad hoiduda sellest, et oma isikliku elu liialt keeruliseks muudaksid. Oled äärmiselt rahulik ja püsiv. Peamiseks puuduseks on Sinu puhul passiivsus.
Oled otsekohene, avatud ja helde. Usud seda, et kõik inimesed on oma olemuselt head. Teed oma elu jooksul üsna palju jõupingutusi selle nimel, et toetada neid inimesi, kelle eesmärgiks on teistele head teha. Usud seda, et mida enam Sa oma elus head teed, seda kindlamalt suudad Sa endale tagada teiste inimeste heakskiidu ning tunnustuse ühiskonnas. Ehkki ka Sinu elus tuleb ette palju eksimusi ja tagasilööke, ei ole need kunagi sellised, mis Sind valitud teelt kõrvale kallutaksid.
Lähedased inimesed on Sinu jaoks äärmiselt olulised, kuna vajad nende inimeste tuge, et paljud oma plaanidest ja ideedest ellu saaksid viidud. Pöörad oma elu jooksul väga suurt tähelepanu nendele inimestele, kes vajavad abi. Sinu hoole all võivadki see tõttu olla inimesed, kellele teised on käega löönud.
Sulle meeldib see, kui saad olla teisi inimesi juhtimas. Tagaplaanil olemine ja käskude täitmine ei ole Sulle meelepärane. Oled väga edukas inimsuhete vallas, kuna suudad suurepäraselt kõiki osapooli mõista.
Avaldad oma tegemistega teiste le inimestele muljet ning oskad vajadusele seda ka edukalt ära kasutada, et teiste inimestega manipuleerida.
Oled usaldusväärne ning märkimisväärsete oskustega. Paned oma igapäevaste asjaajamiste juures erilise rõhu konkreetsusele ja praktilisusele. Ka on Sul olemas suurepärane huumorimeel, mis võimaldab Sul edukalt üle saada mitmesugustest probleemidest ja pettumustest, mida eluteel ette tuleb.
Ehkki oled hea välimusega ja tundud noorena, on Sul tervisega üsna palju probleeme.
Organismi nõrgad kohad: vererõhk, silmad, näärmed, süda.
Peamised märksõnad: tähelepanelikkus, organiseerimisoskused ja realistlikkus.
Tugevused:
Sinu peamiseks tugevuseks on kaasasündinud optimism. Sa ei toetu oma elus mälestustele, Sa ei oota tulevikku, vaid elad nüüd ja praegu. Oled avatud kõigele ja kõigile, mistõttu oled teiste inimeste seas vägagi populaarne. Sinu jaoks on oluline midagi konkreetset elu jooksul korda saata. See tähendab seda, et kui midagi endale eesmärgiks sead, siis viid selle ka edukalt ellu.
Nõrkused:
Sinu nõrkused tõusevad esile siis, kui Sinu tugevusi ei vajata. Sul on väga raske toime tulla vaenulikkuse ja agressiivsusega. Sind võidakse jultunud inimeste poolt kergesti ära kasutada, kuna teiste inimeste abistamine on Sinu jaoks äärmiselt oluline. Kui tunned turvatunde vähesust, võid muutuda kergesti üleolevaks ja praalivaks, kuna Sa lihtsalt ei tea teist moodust, kuidas ennast kaitsta saaksid.
Armastus:
Oled armuasjades fantastiline. Armastus on valdkond, kus saad ennast kõige kindlamalt tunda. Sa oskad armuasjades hoiduda sellest, et oma partnerile liialt suurt survet avaldaksid ning kindlasti ei lase Sa ka endale seda teha. Sinu jaoks on oluline see, et saaksid oma partnerile igakülgselt toeks olla ning oled valmis talle praktiliselt kõike tegema.
Sinu tunded on vägagi tundeküllased, isegi tulihingelised. Kui suudad armastuse vallas langetada õige otsuse, kujuneb armusuhe Sinu jaoks vägagi pikaajaliseks.

Viigipuu

Oled delikaatne inimene nii oma tegemistes kui ka väljendustes. Sa ei trügi küll oma ettevõtmistega eriti esiplaanile, kuid samas ei jää Sa teistele märkamatuks.
Oled väga vastuvõtlik inimene ning ka alaväärsuskompleksidega. Vajad oma elutegevuseks piisaval määral ruumi ja lähedaste inimeste poolt pakutavat soojust. Sinu jaoks on kõikvõimalikud probleemid ja raskused vastumeelsed ning teed endast kõik oleneva selleks, et neid probleeme oma elus vältida. Tänu oma äärmisele tundlikkusele, on Sinu sisemuses peidus üsna olulisel määral kibestumist. Kõik need pinged võivad tekitada Sinu tervisele probleeme, nõrgestades Sinu immuunsussüsteemi. Seepärast peaksid Sind ümbritsevad inimesed olema tähelepanelikud, et seeläbi Sind säästa ja hoida.
Sinu jaoks on olulised tugevad perekondlikud sidemed. Püüad olla pidevas kontaktis oma lähedaste inimestega ja sugulastega. Vajad oma ellu stabiilsust, seda olenemata sellest, et Sa ise pole mitte just kõikide asjade juures kõige stabiilsem.
Oled vägagi emotsionaalne inimene. Seepärast on Sul paljudel puhkudel üsnagi raske kõikvõimalikele ahvatlustele vastu seista. Ehkki Sa ei ole oma asjaajamiste juures mitte kõige stabiilsem, püüad Sa siiski ennast pingutada selle nimel, et kõik ette võetud asjad saaksid täpselt ja korralikult ellu viidud. Seetõttu saavad ka teised inimesed Sinu peale alati kindlad olla. Ehkki oled oma tööde-tegemiste juures usin, oled Sa oma sisemuses üsnagi laisk.
Oled impulsiivne ning heatahtlik. Sul tuleb oma nõrkustega kogu oma elu jooksul võidelda, et seeläbi kõik asjad kindlalt kontrolli all hoida. Oled realistlik, ärilise vaistuga ja väga ettevõtlik. Oled tõeliseks varanduseks nii oma lähedastele kui ka sugulastele.
Sinus on peidus suurepärane kujutlusvõime ja loovus, mistõttu on väga oluline see, et leiaksid neile ka piisaval määral väljendusvõimalusi. Oled ennast ümbritsevatele inimestele alati väga toetava mõjuga, tuues neis esile uuenduslikke soove.
Organismi nõrgad kohad: rindkere, nahk, magu ja närvisüsteem.
Peamised märksõnad: impulsiivsus, praktilisus, kuulekus, realistlikkus ja organiseerimisoskused.
Tugevused:
Oled oma olemuselt kunstnik. Oled tundlik, loov ning väga vastuvõtlik enda ümber toimuva suhtes. Püüad olla oma tegemistega alati teistele inimestele toeks ja julgustuseks. Kui leiad oma loovusele, kujutlusvõimele, intuitsioonile ja inspiratsioonile kindla väljundi, on Sul head võimalused selleks, et elus märkimisväärset edu saavutada.
Nõrkused:
Oled väga tundlik. Ka kõige meeldivamad elusituatsioonid võivad Sinus teatud määral pingeid ja arusaamatusi tekitada. Sa lihtsalt ei oska piisaval määral tugevate tunnetega toime tulla. Sinu jaoks on äärmiselt oluline see, et leiaksid enda jaoks elus vajaliku tasandi, millel tegutseda, sest vastasel korral võib Sinu hingeline maailm tõsiselt kannatada.
Armastus:
Vajad enda kõrvale armuasjades kõrvale partnerit, kes oleks selge ja stabiilne. Ainult sellise inimesega oleks Sul võimalik vaimses maailmas sügavustesse minna. Vajad enda kõrvale inimest, keda alati usaldada saaksid, sest ainult nii oleks Sul võimalik õitsele puhkeda.
Tood oma armuasjades esile loovuse, mis võimaldab Sul oma suhte muuta vägagi hästi toimivaks.
Ehkki oled abieluks nagu loodud, ei tohiks partner Sinult võimatut lootma hakata. Sa ei ole eriti romantiline, kuid tead muid mooduseid, kuidas oma kaaslasega lähedust säilitada. Lihtsad tunded on Sinu jaoks ehk kõige olulisemad.
Sinu partner peab olema väga tähelepanelik Sinuga suhtlemisel, kuna oled vägagi tundlik. Kui Sinu tunded armuasjades haavatud saavad, võib see viia Sind endasse sulgumiseni.

 Nulg

Oled kena inimene. Samas on Sinu kenadus teatud määral külm, range ja konservatiivne. Eelistad kanda antiikseid ehteid.
Oled oma iseloomult kapriisne ning ka teiste inimeste ning ka oma perekonna jaoks mitte kõige kergem vestluskaaslane. Seetõttu võib Sul ette tulla perioode, mil tunned end üksikuna, seda isegi juhtudel, kui oled teiste inimeste seltskonnas.
Sa ei võta eriti arvesse teiste inimeste arvamusi ja mõtteid, kuigi Sa ise oma arvamusi eriti tihti ei avalda. Sa lihtsalt ei ole eriti jutukas ja rõõmsameelne. Oled pigem uhke, ennast austav ja sihikindel kõikide oma eesmärkide poole liikumisel. Püüad oma elust võtta maksimumi ning tead, kuidas seda teha nii, et see Sulle maksimaalselt naudinguid pakuks. Sinu peamiseks märksõnaks ongi see, et Sa saavutad oma elus selle, mille endale sihiks oled seadnud.
Oled äärmiselt kaval ning Sinu analüütiline mõtlemine on hästi arenenud. Ehkki Sind võivad väga köita erinevad teadusvaldkonnad, kuid selles vallas edu Sa suure tõenäosusega ei saavuta. Kõige paremaid tulemusi suudaksid Sa karjääri valdkonnas saavutada siis, kui valid endale ameti, mis ei ole seotud Sinu huvide või hobidega.
Pead tööd enda jaoks elus väga oluliseks. Toimeka ja pedantse inimesena püüad kõik oma plaanid ja ideed ellu viia niivõrd hästi, kui see vähegi võimalik on. Seepärast on Sul ka üsna raske toime tulla nende inimestega, kes püüavad elus kergema vastupanu teed minna.
Kui pead oma igapäevases elus valikuid tegema, valid Sa suure tõenäosusega endale keerukama lahenduse. Sellega muudad tihti nii enda kui ka teiste inimeste elu palju keerulisemaks.
Sinu peale saavad teised inimesed alati kindlad olla. Sa ei kaota kõige keerulisemates situatsioonides usku ja lootust. Jääd alati väärikaks, olenemata sellest, kui keeruline see situatsioon ka poleks. Usaldad selliste probleemide tekkimisel peamiselt iseennast, mistõttu tead, kuidas soovitud eesmärkideni välja jõuda. Sa ei pööra eriti suurt tähelepanu pisidetailidele, vaid Sinu pilk on pööratud laiahaardelisemale maailmapildile.
Organismi nõrgad kohad: magu, soolestik, süda, vereringe, hingetoru.
Peamised märksõnad: intelligentsus, analüütilisus ja loogilisus.
Tugevused:
Sinu peamiseks tugevuseks on see, et võtad kuulda oma sisemise maailma häält. Usaldad oma tundeid ja intuitsiooni, mistõttu oled väga vastuvõtlik kõige ümbritseva suhtes. Piltlikult öeldes kuuled Sa seda, kuidas rohi kasvab. Oled väga loov inimene, kes püüab teistest inimestest eemal seista. Sinu üheks suurimaks ambitsiooniks on see, et saaksid maailma tundma õppida. Sa ei ole eriti nõudlik ennast ümbritseva keskkonna suhtes.
Nõrkused:
Sinu peamiseks nõrkuseks on Sinu suur haavatavus. Seepärast tundudki olema oma käitumise osas liialt karm ja ligipääsmatu. Selle kaitsekilbi lõhkumine teiste inimeste poolt, võib Sind kergesti muuta ootamatult käituvaks inimeseks. Ei ole sugugi võimatu, et reageerid sellisel puhul viha ja agressiivsusega. Seepärast peaksid teised inimesed olema selles osas Sinuga suhtlemisel vägagi ettevaatlikud.
Armastus:
Armastus on Sinu jaoks äärmiselt oluline, samas kipud muretsema oma tunnete pärast, mis võib Sind armuasjades teatud määral kinniseks muuta. Sa ei ole partnerina kergeimate hulgast, kuna oled oma tunnete väljendamise osas aeg-ajalt vägagi ootamatu. Suudaksid ennast armuasjades kõige paremini avada siis, kui Sinu kõrval oleks tolerantne ja armastav partner, kes suudab kindlalt jalgadega maa peal seista. Mida enam turvatunnet partner Sulle pakkuda suudab, seda turvalisemalt ennast armastuse vallas ennast tunda saaksid.
Sinu partner peab olema üsnagi kannatlik, kuna armuasjades on Sinu soovide täitmine üsnagi keeruline. Kipud hõljuma pilvedes, mistõttu võid oma ootuste osas küllaltki ebarealistlik. Samas oled võimeline oma partnerit piiritult armastama.

 Sarapuu

Oled oma olemuselt rahutu, vähenõudlik ja tark. Oled empaatiline, kannatlik, aus ja õiglane nii oma sõpradele kui ka partnerile. Samas vastasena võid olla vägagi agressiivne, pahatahtlik ning kättemaksuhimuline.
Väliselt võid tunduda teistele inimestele nõrga ja mitte poolehoidu äratavana. Sa ei avalda eriti kergelt oma identiteeti ja arvamusi. Samas kui Sind juba paremini tundma õpitakse, avastatakse, et oled väga sarmikas ja ebatavalise mõttemaailmaga inimene. Sa ei ole eriti nõudlik inimene ning suudad erinevate situatsioonidega kiiresti kohaneda.
Sinu olemus on teatud määral maagiline. Oskad teiste inimestega suurepäraselt suhelda ja käituda, muutes seeläbi inimsuhted enda jaoks suurepäraselt toimivateks. Oled alati väga meeldiv ja kannatlik, mistõttu oled teistele meeldivaks vestluspartneriks, kes oskab neid ära kuulata. Samas on Sinus peidus ka teine pool, mis tõsiküll üsna harva esile tõuseb. Võid teatud puhkudel olla teiste inimeste suunas pahatahtlik, kuid see sõltub sellest, kas Sulle on tehtud liiga või Sind ära kasutatud. Ehkki suudad teistele inimestele tehtud vead andestada, võib Sinu meeleolumuutustest tingituna selliseid pahatahtlikkuse perioode ette tuulla.
Sind köidavad väga elu mitmesugused varjatud aspektid ning püüad ennast nendega enam kurssi viia. Püüad seeläbi leida võimalusi selleks, et muuta nii oma isiklik kui ka teiste inimeste elu paremaks ja meeldivamaks.
Ehkki oled oma olemuselt mõõdukas ja rahulik, ei jää Sa teistele inimestele märkamatuks. Oled oma olemuselt täiesti erinev inimene teistega võrreldes ning suhtud ellu väga unikaalsel ja originaalsel viisil. Sinu intuitsioon töötab väga hästi, mis võimaldab Sul teisi inimesi suurepäraselt mõista ilma, et nad Sulle oma probleemidest räägiksid.
Sinu teadmiste pagas peaks olema suhteliselt suur ja unikaalne ning Sinu õpihimu ei lakka kunagi.
Sinu energiavarud on suhteliselt suured. Vajad seda hädasti oma peamiste eesmärkide poole liikumisel. Tänu oma sihikindlusele on Sul suurepärased võimalused selleks, et oma elus häid tulemusi saavutada. Ükski katsumus ei ole Sinu jaoks liialt suur. Paljude asjadega tegelemisel oled just Sina algatajaks osapooleks. Samas on Sinu energiavarud ka üsna kõikuvad, mistõttu ei ole ka harvad juhused, kui jätad ühel hetkel asjad lihtsalt sinnapaika.
Organismi nõrgad kohad: veresoonkond, neerud, nahk, maks, sapipõis.
Peamised märksõnad: analüütilisus, intuitiivsus ja kujutlusvõimelisus.
Tugevused:
Oled võitleja hingega. Sulle meeldib kõik uus ja ebatavaline ning Sa ei kohku ka katsumuste ees. Kui oled enda jaoks elus õige suuna leidnud, oled paljudes asjades teerajaja.
Nõrkused:
Sinu peamiseks nõrkuseks on energiavarude hajutatus. Ehkki Sinu energiavarud on suured, on Sul raske neid vajalikul määral suunata, et seeläbi kõige olulisemad asjad kiiresti ellu saaksid viia. See muudab Sinu kannatamatuks ja kangekaelseks, mis ei jää märkamatuks ka teistele inimestele.
Armastus:
Võid olla armastuse vallas parimaks või siis vastupidi kõige igavamaks ja keerulisemaks partneriks. Sinu tujud muutuvad kiiresti, mistõttu peab Sinu partner õppima selle tujukusega toime tulema. Oled valmis tegema armastuses endast kõik oleneva selleks, et oma partneri elu paremaks muuta. Armusuhe Sinuga peaks olema partnerile vägagi ligitõmbav.
Võid olla armastuse vallas vägagi armukade. Oled lisaks sellele väga kirglik ning oma partnerile truu kaaslane. Kui Sinu partner peaks olema aga liialt tavaline ja keskpärane, võid tema vastu kiiresti huvi kaotama hakata.

Valgepöök

Oled noorena väga kena inimene, hiljem Sa aga muutud. Pöörad väga suurt tähelepanu oma elus vormidele, mitte aga sisule. Oled väga kuulekas, kuid samas ei lase Sa endale niisama lihtsalt pähe istuda. Sinu jaoks on oluline see, et saaksid oma elu jooksul peamised eesmärgid ellu viia ning oled sealjuures vägagi edukas. Püüdled selle poole, et Sinu tegemisi ka teiste inimeste poole alati hinnataks. Sulle meeldib teistest inimestest enam järgida kõikvõimalikke reegleid ja seadusi, sest see võimaldaks Sul ennast kõige kindlamalt tunda. Sa ei kiida heaks seda, kui teised inimesed oma eesmärkide poole liikumiseks reegleid rikuvad. Kõiki Sinu otsuseid mõjutab asjaolu, et kardad eksimusi ja probleeme.
Eelistad üldjoontes elada oma elu sellisel rajal, mis on juba varem paika pandud ning astud sellelt rajalt kõrvale üsnagi harva. Oled vastutustundlik inimene, kes paneb väga suurt rõhku ka õiglusele.
Ehkki Sind köidavad väga erinevad uued ideed ja mõtted, suhtud Sa nendesse alati väga ettevaatlikult.
Oled oma olemuselt väga vastupidav ning seda nii vaimsetes, hingelistes ja füüsilistes aspektides. Samas teevad need inimesed vea, kes arvavad, et Sa oled tundetu. Sugugi mitte. Sa oled lihtsalt väga stabiilne.
Sinu jaoks on mugavustunne elus äärmiselt oluline. Paned oma elus väga suurt rõhku unistamisele, kuid oma elu elad Sa siiski vastavalt reeglitele.
Teiste inimeste jaoks oled väga usaldusväärne, mistõttu oled alati valmis aitama neid inimesi, kes Sinu poole abi saamiseks pöörduvad.
Sõprussuhetes oled Sa empaatiline ja õiglane.
Organismi nõrgad kohad: kael, luustik, magu, põsekoopad, põlved ja lihased.
Peamised märksõnad: intellektuaalsus, intuitsioon, kujutlusvõime ja kunstilisus.
Tugevused:
Oled inimene, kes armastab tegevust. Tegutsed juba siis, kui teised alles diskuteerivad. Oled realist ning tead väga täpselt oma piire ja võimalusi. Püüad oma tegemisi planeerida nii, et need toetuksid kindlatele printsiipidele. Sinu ambitsioonid on küllaltki suured, kuid samas ei lase Sa ennast reaalsest maailmast kaugele viia.
Nõrkused:
Tead ja aktsepteerid loodusseadusi. Kõik Sinu mõtted ja tegevused on sellest mõjutatud. Seepärast oled distsiplineeritud, hoolas ja korda armastav. Kõikvõimalikud liialdused on Sulle vastumeelsed.
Armastus:
Oled armuasjades domineerivaks osapooleks. Võtad enda kanda kaitsja rolli ning püüad oma partnerile pakkuda turvalist keskkonda. Austad väga oma partnerit ning oled valmis tema abistamiseks tegema üsna suuri jõupingutusi. Partner peaks Sinu kõrval olema selline, kes oskab rõhku panna diplomaatilisusele ning suudaks Sind täielikult mõista.
Tunded on Sinu jaoks äärmiselt olulised. See muudab Sind oma partnerile kindlasti vääriliseks ja meeldivaks kaaslaseks. Kui aga Sul tuleb teha valik armastuse ja kohustuste vahel, vaid Sa üsna suure tõenäosusega viimase variandi.

Jasmiin 

Oled elavaloomuline ja seltskondlik inimene. Sind köidavad väga vestlused teiste inimestega, mistõttu äratad Sa alati teiste inimeste tähelepanu. Meelitad teisi inimesi oma väga aruka jutuga. Just Sina oled see, kellelt seltskonnas oodatakse meeldiva õhkkonna loomist. Vajad selleks, et ennast hästi tunda, koduses keskkonnas harmooniat. Seepärast püüad teha üsna suuri jõupingutusi selleks, et oma perega kõikides asjades tasakaalu hoida. Oled oma olemuselt üsnagi tundlik ja haavatav, kuid seda näitad Sa välja ainult lähedastele inimestele.
Ehkki oled oma olemuselt üsnagi pessimistlik, püüad Sa seda iga hinna eest varjata. Näitad kõikide oma ettevõtmiste juures välja suurt sihikindlust, kuid samas oled Sa kõikide asjaajamiste juures ettevaatlik ja asju planeeriv. Mõistad väga hästi seda, et diplomaatia ja harmoonia on Sinu huvides igati kasulikud, mistõttu paned sellele väga suurt rõhku kõikide oma asjaajamiste juures. Samas koduses elus Sa selliseid omadusi esile ei too. Pead oma kodust keskkonda kohaks, kus saad oma iseseisvust enam esile tuua.
Sinu jaoks on kõikvõimalikud piirangud vastumeelsed ning ka kohustused, mis ei ole Sulle meelejärgi, tunduvad Sulle vastumeelsetena. Samas oled Sa väga kohusetundlik, mistõttu teed alati ära need asjad, mis Sulle usaldatud või mida ise olulisteks pead.
Sa ei ole eriti materialistlik inimene, kuid Sinu rahaline sissetulek peaks olema üsna hea. Sulle meeldib tööd teha, eriti selliseid töid, mille juures saaksid ära kasutada oma intelligentsust ja kiirust. Sulle on oluline see, et Sind kolleegide ja ülemuste poolt austataks ja hinnataks.
Oled oma mõttemaailmas väga eriline inimene, kes suudab mõsta paljusid selliseid eluvaldkondi, mis on teiste inimeste jaoks on täiesti mõistetamatud. See muudab Sind kogukonnas üsnagi unikaalse positsiooni kandjaks.
Keerukate situatsioonide lahendamine on Sinu jaoks raske. Tunned endas probleemide ilmnemisel suuri segadustundeid, mistõttu on Sul sellistel puhkudel väga raske konkreetseid otsuseid langetada. Seepärast vajad teiste inimeste abi probleemide lahendamisel. Kasuks tuleks Sulle seegi, kui leiaksid endale mõne sellise inimese, kellega igapäevaseid argipäevaseid küsimusi arutada. See võimaldaks Sul ennast oluliselt enesekindlamalt tunda.
Organismi nõrgad kohad: magu, soolestik, põsekoopad, rindkere, närvisüsteem.
Peamised märksõnad: kriitilisus, intelligentsus, kujutlusvõime ja intuitsioon.
Tugevused:
Sinu peamiseks tugevuseks on äärmiselt suur loovus. Just kunsti valdkond ning muul moel loovuse esiletoomine oleks selleks kanaliks, mille kaudu saaksid kõige paremini ennast väljendada. Oled võimeline tähelepanu pöörama erinevatele detailidel, mis annab Sulle kõikides situatsioonides võimaluse kiiresti oodatud lahendused leida.
Nõrkused:
Sinu jaoks on äärmiselt raske enda kõrval toime tulla autoritaarsete inimestega. Oled oma mõttemaailmas väga unikaalne ja teiste inimeste jaoks kummaline. Oled oma asjaajamiste juures ebastabiilne, mistõttu võid kergesti loobuda nendest plaanidest, mille endale sihiks seadnud oled.
Armastus:
Vajad enda kõrvale inimest, kes oleks huumorimeelne ja elurõõmus. Just sellised inimesed oleksid need, kes suudaksid Sind eemale tõmmata argipäevastest muredest ja probleemidest. Oled üldiselt oma sisemisse maailma tõmbunud inimene, mistõttu oleks Sinu kõrval ekstravertne inimene parimaks võimaluseks. See aitaks Sulle elus suurema tasakaalu tagada.
Sa ei ole armuasjades oma partnerile mitte kõige kergemaks inimeseks. Paljud asjad võivad Sulle kergesti pettumustundeid valmistada, mis on tingitud sellest, et oled loonud endale mitmesuguseid stereotüüpe.
Armastad väga lapsi ning tunned ennast nende läheduses suurepäraselt. Suudad lastega suurepäraselt suhelda, kuna oskad siseneda nende mõttemaailma. Lapsed on Sinu elus kõige suurimaks rahulolu allikaks.

                                  
 Künnapuu

Oled oma olemuselt tugev ja harmooniline. Suudad kõikide situatsioonidega kiiresti kohaneda. Unistad sellest, et saaksid olla mõnusas keskkonnas, kus on piisaval määral ruumi ja vabadust, aga vajadusel võid olla kasvõi lageda taeva all. Suudad ennast hästi tunda praktiliselt kõikjal. Oled enesekindel inimene, mistõttu kulgevad Sinu igapäevased ettevõtmised samuti üsnagi ladusalt. Teiste inimestega suhtlemisel surud üsnagi jõuliselt oma mõtteid ja ideid peale, kuid Sa ei oota mitte seda, et nendega arvestataks, vaid pigem, et Sind lihtsalt ära kuulataks. Oled väga tundlik selles suhtes kui Sinu isiksuseomadusi kritiseeritakse või kui Sind piisaval määral ei mõisteta.
Oled seikluslik ja mobiilne inimene. Sinu jaoks on oluline see, et saaksid olla pidevas liikumises. Sinu tervis on hea.
Sulle meeldib see, kui saad teisi inimesi enda üle imestama panna ning oled valmis tegema üsnagi suuri ohverdusi selleks, et teiste inimeste tähelepanu endale tõmmata. Arvad tihti seda, et Sina peaksid olema teiste inimeste keskel siis, kellel oleks otsuste langetamisel viimane sõna. Kõikvõimalike probleemide lahendamisel oled Sa väga edukas ning suudad kerge vaevaga lahendada ka kõige keerukamad situatsioonid. Sa ei pruugi endale teadvustadagi, et oled oma elu jooksul kokkupuutes ka mõningate selliste situatsioonidega, mis on vägagi ohtlikud. Oled tihtilugu kaalutlematu, sidudes ennast seeläbi selliste tegevustega, mis on ootamatud ja kahtlased.
Oled optimistlik, mistõttu võid paljudes olukordades üsnagi hoolimatu, seda nii ärilistes, tööalastes kui ka isiklikku elu puudutavates asjades. Kipud tihtilugu liialdustesse minema. Ehkki tundud olevat üsnagi iseseisev inimene, võid Sa kergesti muutuda teistest inimestest sõltuvaks. Sinu oskused ja teadmised on üsnagi suured, mis võimaldavad Sul edukalt hakkama saada ükskõik mis elualal, mille enda jaoks valid.
Oled otsuste langetamisel niivõrd kiire, et avaldad sellega teistele inimestele sügavat muljet. Oled arvatavasti ka kunstiliste võimetega, kuid Sa ei pruugi neid võimeid eriti oma elu jooksul ära kasutama hakata. Ehk kõige paremini võivad Sinu kunstilised oskused esile tõusta muusika valdkonnas.
Sinu märgi esindajate seas on palju kangelasi ja märtreid. Oled teiste inimeste mõjutustele aldis, kuid samas oled võimeline ka teisi vastu üsna olulisel määral mõjutama. Oled tugeva iseloomuga ning kuulud nende hulka, kellel on alati õigus.
Organismi nõrgad kohad: lihased, silmad, selgroog, süda ja vereringe.
Peamised märksõnad: impulsiivsus, optimism, intelligentsus ja otsustusvõime.
Tugevused:
Sinu peamiseks tugevuseks on kahtlemata Sinu loomupärasus. Olenemata sellest, kus iganes Sa ka parasjagu ei oleks, oled Sa teiste inimeste tähelepanu keskpunktis. Selle saavutamiseks ei tule Sul erilisi jõupingutusi teha. Oled üsna nõudlik ning hea maitsega inimene.
Nõrkused:
Oled inimene, kes kipub teisi inimesi ignoreerima, vähemalt sellistel puhkudel, kui Sa pole teiste inimeste tähelepanu keskpunktis. Sul on üsna raske kriitikaga toime tulla, seda eriti juhtudel, kui kritiseeritakse Sinu isikut või Sinu omadusi.
Armastus:
Oled tundlik, vastuvõtlik ja sentimentaalne – pühendud oma partnerile täielikult ning pead armastust maailma kõige meeldivamaks asjaks. Kõik muu võib tunduda Sinu jaoks mõttetu aja veetmisena, vähemalt mitte nii eriti olulisena.
Sinu jaoks on oluline see, et saaksid osaks oma partneri tähelepanust ja imetlemisest. Sa ei talu enda läheduses ühtegi rivaali, ka tugeva isiksusega partner võib kujuneda Sinu jaoks probleemiks. Sulle meeldiks see, kui Sinu kõrval oleks partner, keda saaksid  poputada.

 Pärn

Oled oma olemuselt sarmikas ning tead väga hästi seda, kuidas seda sarmikust enda huvides ära kasutada. Oled lisaks sellele ka väga veenmisvõimeline, mistõttu võid kergesti teised inimesed enda huvides tegutsema suunata. Suudad selles kohas aga hoiduda isekusest, mistõttu ei kasuta Sa teisi inimesi ära. Kõikvõimalikud muutused on Sinu jaoks kergesti talutavad, kuna Sinu kohanemisvõime on  suur. Suudad ka kõige keerukamates situatsioonides luua enda ümber atmosfääri, kus saad ise ennast hästi tunda ning pakud selliseid tundeid ka teistele inimestele.
Oled oma olemuselt skeptiline ja vastukäivate omadustega. Ehkki paistad väliselt väga rahuliku ja vaikse inimesena, on Sinu sisemuses peidus suur empaatia ja kaastundlikkus, mida ka pidevalt oma tegevuste juures välja näitad.
Oled oma olemuselt vaikne, tagasihoidlik ja teatud määral kartlik. Seepärast eelistad üldiselt tegutsemist tagaplaanil ja madalama profiili hoidmist. Võimalik, et oled ka üsna pessimistliku loomuga. Pessimism ja tüdimus võivad olla Sinu jaoks elus suurimad vaenlased, kuna võivad takistada tavapäraseid tegemisi ja arenguid. Sa ei ole oma igapäevases elus kuigi stabiilne ning suur tundlikkus võib seda ebastabiilsust suurendada. Selline vastukäiv natuur muudab Sind inimeseks, keda teistel inimestel on raske mõista. Oma sisemisi pingeid püüad Sa leevendada aktiivse suhtlemise abil.
Oled vestluste arendamisel suurepärane teiste inimeste kuulaja. Hindad kõrgelt teiste arvamusi ning püüad hoiduda oma arvamuste ja mõtete pealesurumisest. Seepärast oled inimeste seas kõrgelt hinnatud vestluspartner, ehkki Sa ei pruugi teiste jaoks aeg-ajalt tunduda mitte kõige usaldusväärsemana.
Oled väga praktiline ja mitmekesiste oskustega, millele lisanduvad punktuaalsus ja teravmeelsus. Sul on annet tehnikaaladel. Kui suudad leida endale elus selle tee, mis Sulle kõige enam hingerahu tagaks, oled suuteline saavutama üsnagi märkimisväärseid tulemusi. Oluline on see, et püüaksid kõik asjad oma elus kindlas tasakaalus hoida, sest ainult nii suudaksid Sa kõikidest asjadest maksimaalselt rõõmu tunda.
Vihkad kõikvõimalikke konfliktsituatsioone ning teed oma elus üsnagi suuri järeleandmisi selleks, et konflikte teiste inimestega vältida.
Oled abivalmis ja ennastsalgav. Püüad leida alati võimalusi selleks, et teisi inimesi nende raskuste juures aidata ja toetada.

Organismi nõrgad kohad: Nahk, veri, immuunsussüsteem, jalad.
Peamised märksõnad: Seltskondlikkus, tähelepanelikkus, realistlikkus ja organiseerimisoskused.
Tugevused:
Sinu suurimaks tugevuseks on tundlikkus ja delikaatsus. See võimaldab Sul elus arendada suurepäraseid inimsuhteid, mille tulemusena lood endale juurde uusi võimalusi. Usud alati seda, et kõik inimesed Sinu ümber on heade kavatsustega, mistõttu käitud nende inimestega samuti väärikalt ja nende huve austavalt.
Nõrkused:
Sinu peamiseks nõrkuseks on pehmus. See muudab Sinu jaoks keerukamaks erinevate raskustega toimetulemise. Elad peamiselt oma sisemises maailmas. Kardad riskide võtmist, mistõttu võid elus kergesti ilma jääda ka uutest suurepärastest võimalustest.
Armastus:
Armastus on Sinu jaoks elus äärmiselt oluline. Püüad leida enda kõrvale inimest, kes suudaks Sinu sisemist maailma mõista. Vajad partnerit, kes aitaks armastuse abil Sind tasakaalustada ja mitmesugustest vastuoludest päästa. Oled armastuse vallas küllaltki armukade, mis võib esile tuua probleeme ja arusaamatusi. Ehkki oled oma loomult küllaltki nukrameelne, peaks olema armastus see, mis Sind särama lööb.

 Vaher

Oled iseseisev, kartlik ja auahne. Sinu mõttemaailm on väga loova lähenemisega kõikidele nendele asjadele, millega oma elu jooksul kokku puutud. Kartliku ja teatud määral närvilise väliskesta all on peidus kaalutlev ja uhke inimene.
Oled täpne, korralik ja sarmikas. Püüad oma elu jooksul leida endale selliseid paikasid ja tegevusi, mis oleksid huvitavad ja pakuksid Sulle meelerahu. Pöörad väga suurt tähelepanu moetrendidele ning püüad nendega kaasa käia. Sa ei ole inimene, kes kuuluks niiöelda tavaliste inimeste sekka. Oled lisaks kõigele ka väga energiline ja elavaloomuline, mistõttu tundud väsimatu hingena.
Püüad kõikides situatsioonides esile tuua oma isikupära ning see õnnestub Sul suurepäraselt. Sa ei ole oma käitumise osas selline, kes püüab esile trügida. Selleks pole Sul ka erilist vajadust.
Oled oma loomult tagasihoidlik, kuid võtad elus materiaalsetel või elutähtsatel põhjustel mitmeid riske.
Sinu jaoks on niisama kodus istumine vastumeelne. Oled seltskondlikult aktiivne ning püüad endale pidevalt uusi tutvusi luua. Teised inimesed saavad Sinuga otsekoheselt suhelda. See ei ole Sinu jaoks mingi probleem. Ka teise inimeste kriitikat talud Sa hästi. Oled alati pungil väga paljudest unikaalsetest mõtetest ja ideedest. Sind köidavad väga erinevad uued asjad ja leiutised, millele pöörad suure entusiasmiga tähelepanu.
Oled teatud määral küüniline. Sa ei võta eriti kuulda seda, mida teised inimesed Sinust või Sinu tegemistest arvavad. See võimaldab Sul oma unikaalsust ja originaalsust esile tuua, mis vastasel korral oleks maha surutud.
Oled teiste inimeste seas tuntud usaldusväärse inimesena. Teatakse väga hästi seda, et kõik saladused, mida Sulle räägitakse, ka Sinu teada jäävad.
Loodetavasti võimaldati Sulle lapsepõlves piisaval määral vabadust, et seeläbi said Sinu võimed ja oskused kõige paremini esile tõusta.
Organismi nõrgad kohad: kõõlused, hingetoru, näärmed, silmad, luustik.
Peamised märksõnad: Elavaloomulisus, huumorimeel, otsustusvõimelisus, analüütilisus.
Tugevused:
Oled siia maailma sündinud tõelise individualistina. Kõikvõimalikud tavapärased ja massidele mõeldud asjad ei ole Sinu jaoks. Oled pungil optimismist ning püüad lähemat tutvust teha kõikide selliste asjadega, mis oleksid ebatavalised, tundmatud ja katsetamata. Sa ei omanda teadmisi mitte selleks, et nende abil teistele muljet avaldada, vaid selleks, et ennast elus hästi tunda.
Nõrkused:
Oma individualismi tulemusena on oht selles, et võid muutuda oma elu jooksul üksikuks. Probleem peitub selles, et Sa ei arenda endas piisaval määral teiste inimeste mõistmisvõimet. Pidev uue ja huvitava otsing võib tekitada Sinus hulganisti stressi ja rahutust, mistõttu võid ajapikku muutuda närviliseks inimeseks.
Armastus:
Pidev soov uue ja huvitava järele võib Sind muuta armuasjades keeruliseks partneriks. Kui leiad aga enda kõrvale inimese, kes suudab armusuhtesse tuua uusi aspekte ja põnevust ning hoidub Sinu piiramisest, võib suhe kujuneda üsnagi heaks.
Ehkki oled keeruline partner armuasjades, ei tähenda see seda, et Sul oleks võimatu leida oma ellu soovitud õnne. Kasuks tuleks see, kui Sinu kõrval oleks inimene, kes on sarnase maailmakäsitlusega, sest sellise inimesega kujuneksid armuasjad kõige paremini toimivateks.
Liigud armastuse vallas üsnagi ebatavalist rada mööda. See võib Sulle armastuses mitmesuguseid probleeme tekitada, kuid seda aitavad kompenseerida suurepärane kujutlusvõime ja intuitsioon.

 Pihlakas

Oled meeldiv ja sarmikas inimene. Ka Sinu välimus on kena ning oskad oma head välimust ka esile tuua, kasvõi näiteks kõnnakul. Sinu naeratus on meeldiv ning see ei jää teistele inimestele märkamatuks.
Austad väga ennast ning paned kõikidele oma tegemistele maksimaalselt rõhku. Püüad kaasas käia moesuundadega, kuna Sinu jaoks on oluline kena välja näha.
Ehkki näid hapra inimesena, oled Sa siiski väga vastupidav. Sinu kohanemisvõime on suurepärane, mistõttu suudad ka kõige keerukamate situatsioonidega kiiresti kohaneda. Sinu jaoks on oluline see, et saaksid olla teiste inimeste jaoks kasulik. Sa ei ole kunagi egoistlik, kuid samas võid olla egotsentriline. Oled iseseisev inimene, kuid lased teisi inimesi endale lähedusse, mistõttu ajapikku muutud ikkagi teistest inimestest sõltuvaks. Sinu vastutustundlikkus on märkimisväärne, mistõttu oled oma töökohal väga kõrgelt hinnatud töötaja. Arenenud vastutustunde tõttu võid ennast paljudes asjades süüdlasena tunda.
Suhtlemisel ja inimsuhetes ei ole Sa teiste inimeste jaoks kerge kaaslane. Sinust puudub vajalik lihtsus, mis võimaldaks teistel inimestel Sind mõista. Oled väga tundlik väliste tegurite suhtes. Hindad väga kõrgelt ilu, lojaalsust ja sõbralikkust. Sinu peale saavad teised inimesed alati täielikult kindlad olla. Võid mõnikord olla küllaltki naiivne, mistõttu võidakse Sind teiste inimeste poolt kergesti ära kasutada. Seepärast peaksid olema selles osas üsnagi ettevaatlik.
Püüad oma elus leida võimalusi selleks, et elada teiste inimestega koos harmoonilises õhkkonnas, et seeläbi kõik asjad oma elus vajalikus tasakaalus hoida. Mida enam Sul vanust on, seda diplomaatilisemaks ja targemaks Sa muutud, mistõttu võidakse Sinu abi paluda mõningate probleemsemate situatsioonide lahendamisel.
Sinu isiklik elu on vägagi värviküllane. Mõtled palju sellele, kuidas kõige paremini tulevikus hakkama saada, mistõttu paned väga suurt rõhku plaanide tegemisele. Oled vägagi ettenägelik, mis annab Sulle head võimalused suurematest probleemidest elus hoiduda.
Mõnikord võib tulla ette olukordi, kus Sul on raske oma plaane teostada, kuna detailidele tähelepanu pööramine võtab Sul nii palju aega, et Sul on raske sihtideni välja jõuda.
Oled kunstiliste oskusega, teatud määra rahutu, kuid samas väga tegus inimene. Auahnus ja rahutus muudavad Sind teatud ajahetkedel mässuliseks, mistõttu võid sellistel puhkudel olla ka inimsuhetes üsna terav.
Organismi nõrgad kohad: vereringe, nahk, neerud.
Peamised märksõnad: intelligentsus, kujutlusvõime, analüütilisus ja intuitsioon.
Tugevused:
Oled väga väärtuslik kogukonna liige. Oled hästi haritud, ettevaatlik ning austad teiste inimeste arvamusi. Sinu peamine tugevus peitub võimes erinevaid asju organiseerida ning diplomaatilisuses. Oled väga hea vahendaja teiste inimeste probleemide lahendamisel, kuna suudad suurepäraselt kõiki osapooli mõista.
Nõrkused:
Muretsed oma elu jooksul väga palju tasakaalu pärast oma elus. Seepärast on Sinu jaoks kiirete otsuste tegemine üsnagi problemaatiline. Oled äärmiselt ettevaatlik, mis võib Sind ilma jätta suurepärastest võimalustest, mis eeldaksid kiiret tegutsemist. Kui Sa ei leia oma oskustele ja annetele positiivset väljundit, võid hakata kartma kõikvõimalikke konflikte, astudes seeläbi oma asjaajamiste juures tagaplaanil.
Armastus:
Oled armastusväärne, tundlik ning romantiline. Oled oma partnerile suurepäraseks kaaslaseks, samas peab partner hoiduma sellest, et Sinu tundlikkust nõrkuseks pidama hakkaks. Sinu harmoonia soov on see, mis muudab armusuhte rikkamaks ja paremini toimivaks. Oled armuasjades väga helde, kuid eeldad samasugust lähenemist ka oma partnerilt.Kui Sind armastuse vallas petetakse, ei unusta Sa seda kunagi ning oled valmis selle eest ka omalt moel kätte maksma. Ise oled Sa aga truu ja ei peta oma partnerit kunagi. Petta on Sind armastuse vallas aga suhteliselt raske, kuna jälgid pidevalt oma suhtes tunnete sügavust.

 Kreeka pähklipuu

Sinu tegemisi ja suunda elus juhivad tunded ja emotsioonid. Loomulikkus ei ole Sinu jaoks eriti oluline. Pöörad oma elu jooksul väga suurt tähelepanu stiilile ning maneeridele. Samas oled Sa üsna arg, mistõttu püüad seda huvi endas varjata. Sa ei ole oma ettevõtmiste juures mitte kõige sihikindlam, mis on tingitud ka Sinu meeleolu muutustest. Võid olla vägagi kapriisne, agressiivne või egoistlik. Võid aga olla ka mõnel muul hetkel vägagi külalislahke, diplomaatiline, lojaalne, usaldusväärne ja muutlik. Kõik eelpool toodud omadused võivad Sinu puhul eksisteerida ka korraga. Seepärast peavad olema teised inimesed Sinuga suhtlemisel valmis selleks, et Sinu meeleolu võib iseenesest ühel hetkel muutuda. Seepärast nõuab Sinuga suhtlemine üsna suurt kannalikkust ja ka oskust.
Võid olla ka sõprussuhetes vägagi muutliku meelega. Ühel päeval astud sõprussuhtesse, järgmisel päeval loobud sellest. Mingit erilist põhjust selleks olla ei pruugigi. Sulle võib mõnikord isegi meeldida see, kui saad teisi inimesi kannatama panna, sest see pakub Sulle rahulolu. Oled keeruline inimene praktiliselt kõikides valdkondades. Sinu jaoks on suur probleem see, et Sa ei pruugi teiste inimeste seast piisaval määral eristuda. See tekitab Sinus kadedust.
Oled väga hea strateegiate koostaja. Suudad kõikvõimalikke aspekte suurepäraselt hinnata, tajud teiste inimeste motiive ning suudad ette näha ka oma ühe või teise sammu tagajärgi. Oled kõikide
oma asjaajamiste juures väga kiire, millega avaldad teistele inimestel muljet. Üldises eelistad oma plaane teostada vaikselt ja omaette, sest pead seda parimaks viisiks, kuidas kõik olulised asjad õigeaegselt ja hästi tehtud saaksid.
Sa püüad teha kõik selleks, et Sinu elu ei muutuks liialt tavaliseks. Sa ei karda riskide võtmist ning püüad endast võimalikult head muljet jätta, et teised inimesed seeläbi Sind enam märkaksid ja hindaksid. Sa ei tunne kompromisse, kuid samas ei kahjusta Sa ka oma konkurente sarnaste eesmärkide poole püüdlemisel. Sinu sõprusringkond on suhteliselt suur, kuid samas on ka Sul palju vaenlasi.
Usaldad kõikide asjade juures ainult iseennast. Oled iseseisev inimene. Oled inimene, kes vajab tunnustust teiste inimeste poolt.
Organismi nõrgad kohad: suu, söögitoru, kael, õlad ja nina.
Peamised märksõnad: resoluutsus, tähelepanelikkus ja organiseerimisoskus.
Tugevused:
Vajad oma ellu hulganisti turvatunnet. Selle saavutamisel oled Sa väga edukas ning suudad luua enda ümber sellise keskkonna, milleks paljud teised inimesed suutelised ei oleks. Astud kõiki samme oma elus selliselt, et nendel oleks pikaajaline mõju, sest pealiskaudsus ei ole Sinu jaoks. Materiaalne turvalisus on Sinu jaoks samuti äärmiselt oluline. Samas ei keskendu Sa sugugi ainult asjade ostmisele, vaid püüad sealjuures rõhku panna ilule, harmooniale ja kultuurile.
Nõrkused:
Kuna soovid leida oma ellu turvalisust ja järjepidevust, võid selle tulemusena olla küllaltki kangekaelne inimene. Ehkki Sinu jaoks on harmoonia äärmiselt oluline, võid Sa oma eesmärkide püüdlemisel selle harmoonia kergesti kõikuma lüüa. Kõik asjad, mida Sa pole näinud või proovinud, on Sinu jaoks ohuallikateks.
Armastus:
Armuasjades võib Sind iseloomustada ühe sõnaga – usaldusväärsus. Oled väga emotsionaalne, kirglik ning suudad oma partnerit alati mõista. Oled valmis oma perekonna jaoks tegema praktiliselt kõike, et neile oleks tagatud turvatunne ja rahulolu.
Sinu partner peab olema valmis selleks, et oled armuasjades üsnagi ootamatu ja oma meeli muutev. Vahel võib juhtuda sedagi, et võid oma kaaslasele välja pakkuda midagi sellist, mida ta Sinult kõige vähem oodata oleks osanud. Sinu partner peab olema valmis leppima suhtes Sinu suure mõjuvõimuga. Kui ta selleks valmis ei ole, võib armusuhe kiiresti laguneda.

Tamm

Oled pungil elujõust, energiast ja ilust. Oled kõikide oma asjaajamiste juures majesteetlik ja väärikas. Tänu oma kindlusele avaldad Sa teistele inimestel muljet ning lood seeläbi endale ka edaspidiseks uusi võimalusi.
Sinu tervis on suurepärane. See on Sinu jaoks ka äärmiselt oluline, kuna Sa vihkad haigusi ja nõrk olemist.
Oled julge inimene ning tunned kõikide oma tegemiste üle ka üsna suurt uhkust. Püüad teha kõik selleks, et teised inimesed Sind argpüksiks kutsuda ei saaks, kuid võid sellekohaste jõupingutustega ka liialdustesse minna. Hoiad oma tegemistel alati silma peal, püüdes hoida kõik asjad kindlalt tasakaalus. Ka tahtejõust ei tohiks Sul puudu tulla, mistõttu suudad kõik ette võetud asjad ka kenasti soovitud tulemusteni viia. Viid alati ellu need asjad, mida oled planeerinud.
Sellel kangekaelsusel on ka negatiivne külg. Sa ei suuda olla piisavalt paindlik, mistõttu võib see Sind viia keerukatesse olukordadesse. Suudaksid oma elus oluliselt enam saavutada siis, kui püüaksid olla oma käitumise juures diplomaatilisem.
Oled üldiselt üsnagi iseseisev inimene. Sinu jaoks on kõikvõimalikud piirangud vastumeelsed. Seetõttu kipud paljude asjaajamiste juures omavolitsema. Samas oskad Sa arvestada teiste inimeste arvamustega, mistõttu suudad omavolitsemisega suuremaid probleeme vältida.
Eelistad oma elu elada stabiilselt. Sulle ei meeldi muutused nii enda plaanide osas kui ka see, kui teised inimesed meelt muudavad. Ehkki Sind ei pruugi kõikide inimeste arvamused ja mõtted huvitada, pöörad Sa neile siiski suurt tähelepanu, kuna pead seda enda huvide kaitsmiseks. Üldises plaanis Sind aga teiste inimeste tegemised ja eraelu ei huvita.
Sinu jaoks on peamiseks tegevusalaks konkreetsed asjad ja ideed. Usaldad kõikide kaalukate asjade otsustamisel oma sisetunnet, kuna see aitaks Sul välja jõuda parimate tulemusteni. Sa ei sõltu eriti sellest, millised sündmused Sinu ümber toimuvad.
Organismi nõrgad kohad: silmad, süda, põlved, selgroog ja kopsud.
Peamised märksõnad: resoluutsus, täpsus, praktilisus, reaalsustaju, kuulekus ja organiseerimisoskused.
Tugevused:
Sinu käsutuses on äärmiselt suured energiavarud ja tugevad isiksuseomadused. Sinu pilt ei ole pööratud tulevikku, vaid praegusesse ajahetke. Sinu jaoks on oluline see, et saaksid olla teiste inimeste tähelepanu keskpunktis. Püüad hoiduda sellest, et muutuksid keskpäraseks inimeseks. Vajad oma ellu piisaval määral vabadust ning Sul on üsnagi huvitavad ideed, kuidas seda saavutada.
Nõrkused:
Sinu jaoks on oluline see, et saaksid olla kõikides asjades number üks. Kui Sa peaksid oma tegemiste juures jääma tahaplaanile, võivad Sinu suurepärased energiavarud muuta Sind egoistlikuks ja halastamatuks. Sul on teiste inimeste poolt tulevat kriitikat äärmiselt raske taluda, sest Sinu suur enesekindlus võib sellel puhul kergesti tagasilööke saada.
Armastus:
Oled armastuse vallas väga kirglik. Kui Sinu kõrval on partner, kes soovib Sinu üle domineerida, tähendab see paratamatult probleeme armuasjades. Sinu jaoks on oluline see, et partner Sind imetleks ja vastavalt Sinu soovidele tegutseks. Armastuse vallas ei pruugi Sa olla truu. See sõltub sellest, kuivõrd hästi partner suudab Sinu huvi üleval hoida. Oled armuasjades algul üsna ebakindel, kuid ajapikku muudab abielu Sind armuasjades oluliselt kindlamaks.
Sul on suurepärane oskus oma lähedaste inimeste elu väga meeldivaks ja mõnusaks muutmisel.
Teed armuasjade nimel suuri jõupingutusi ning ootad samasugust lähenemist ka oma partnerilt.

 Oliivipuu

Oled oma iseloomult rahulik, tasakaalukas, vähenõudlik ja arglik. Oled inimene, kes jääb oma elus tavapärase rolli kandjaks. Sa ei trügi oma ettevõtmistega liigselt esiplaanile, eelistades jääda paljudes asjades hoopis tahaplaanile, et seeläbi kõige paremini oma ideed ja mõtted teostada.
Püüad oma elu elada võimalikult tasakaalustatult ja vaikselt, sest püüad hoiduda probleemidest ja raskustest. Ka pole Sa agressiivne, mistõttu võivad paljudel juhtudel Sul oma õigused ja huvid kaitsmata jääda. Sul on küllaltki kindlad arvamused ja mõtted, kuid samas austad Sa ka teiste inimeste mõtteid. Seepärast püüad vältida seda, et oma mõtteid teistele peale suruma hakkaksid. Püüad hoiduda sellest, et sekkuksid teiste inimeste tegemistesse. Oled väga delikaatne ja vaoshoitud, mistõttu võivad teised inimesed pidada Sind ükskõikseks, mida Sa kindlasti pole. Vastupidi, igaüks võib Sinu poole pöörduda abi saamiseks. Püüad kõikides situatsioonides näha positiivsemat valgust, mis aitab Sul oma elu oluliselt värvikamaks muuta. Oled väga tundlik teiste inimeste ütluste ja arvamuste suhtes, mistõttu võib Sinu närvisüsteem olla alatasa suures pinges.
Suudad oma rõõmsameelsust edasi anda ka teistele inimestele. Seepärast oled teiste inimeste seltskonnas hinnatud kaaslaseks. Ehkki oled väga abivalmis ja hea loomuga inimene, ei tähenda see seda, et Sa laseksid oma headust ära kasutada. Sinu õiglustunnetus on hästi arenenud, mistõttu tead väga hästi seda, kus on Sinu piirid abivalmiduse juures. Sa ei tee jõupingutusi selleks, et ennast teistele meeldima panna. Oled täpselt selline nagu Sa oled ning hoiad teiste inimestega suhtlemisel ka teatud distantsi, et seeläbi hoiduda teiste inimeste probleemidesse sekkumast.
Suudad suurepäraselt mõista seda, mis Sinu ümber on toimumas. Aktsepteerid teiste inimeste arvamusi ning kindlasti võtad neid arvamusi arvesse ka oma mõttemaailma kujundamisel.
Sinu jaoks on oluline see, et saaksid oma elu jooksul juurde uusi teadmisi ja oskusi, mistõttu kulutad suure osa oma ajast just õpingutele. Oled seetõttu väga intelligentne ning oskad oma teadmisi ka edukalt ära kasutada.
Oled inimene, kes toob ka teiste inimeste ellu rõõmu ja meeldivaid mälestusi.
Sinu organism on väga tundlik külmetuste suhtes, mistõttu vajad palju soojust ja päikest. Pimedam aastaaeg võib Sinus olulisel määral masendust suurendada, mistõttu suurenevad ka Sinu kannatused.
Organismi nõrgad kohad: süda, kõrvad, sapipõis, ainevahetus, magu, soolestik.
Peamised märksõnad: õiglustunnetus, otsustusvõime ja analüütiline mõtlemine.
Tugevused:
Sinu peamiseks tugevuseks on selgus ning kindlad tõekspidamised. Näitad oma asjaajamiste juures välja üsnagi suurt sihikindlust, mis võimaldab Sul lahendada mitmesugused probleemid oma elus.
Nõrkused:
Oled väga tundlik kõikvõimaliku kriitika suhtes. Oluline on see, et Sulle õpetati juba nooruses, kuidas võimaliku kriitikaga kõige paremini toime tulla. Vastasel korral võib Sinu elus kaduda rõõmsameelsus ja huumorimeel, mida Sa hädasti vajaksid.
Armastus:
Oled armuasjades “hiline õitseja”. Vajad üsna kaua aega, et leida enda kõrvale see inimene, keda otsid. Oled oma olemuselt domineerivam osapool, mistõttu vajad enda kõrvale inimest, kes seda veidi tasakaalustaks.
Püüad armuasjades vältida armukadedust, kuigi see kipub Sinu puhul kergesti esile tõusma. Austad väga oma partneri soove ja vajadusi, mistõttu kipud oma soove ja vajadusi maha suruma. See võib Sind viia armuasjades kannataja rolli. Oled oma partnerile väga truu ning oled valmis tegema vägagi suuri järeleandmisi, et seeläbi suhe toimivana hoida.

 Mänd

Oled elegantse välimusega inimene, kes ei jää teistele inimestele märkamatuks. Tead üsna hästi seda, kuidas oma välimust enda huvides ära kasutada. Armastad väga kodu, kallihinnalisi asju ning hubast ja meeldivat interööri. Pöörad oma kodu kujundamisele väga suurt tähelepanu, et seeläbi tagada sellised tulemused, mis Sulle tõeliselt meeldiksid.
Tead väga täpselt seda, mida oma elult ootad ja vajad. Samas võivad olla Sinu soovid küllaltki mastaapsed. Sa ei lepi ainult sellega, mida elu Sulle välja pakub, vaid otsid endale ise uusi väljakutseid ja eesmärke. Sa ei ole kuulekas ja teistele inimestele alluv inimene. Sa sead endale eesmärgid ning lood sealjuures endale ka situatsioonid ja keskkonna, mille juures saaksid oma plaane teostada. Oled oma olemuselt väga julge ja sihikindel. Tead väga hästi seda, et elu seab Sinu teele mitmesuguseid takistusi, kuid nende ületamine on Sinu jaoks veel üks võimalus tõestada, et oled suuteline kõikide asjadega kenasti hakkama saama. Sa ei lase halval õnnel kunagi ennast ebaõnneni viia.
Oskad suurepäraselt tulevikuplaane teha ning kui peaksidki puutuma kokku mõningate takistustega, siis kohandad neid plaane kiiresti, et seeläbi takistustest kas üle minna või kõrvalt hiilida. Oled väga edukas oma töökohal  ning seda olenemata sellest, millise ala esindaja Sa ka ei oleks.
Tänu oma julgusele ja võimele riske võtta, oleksid suurepärane juht ja liider. Oled väga edukas inimene ärimaailmas. Näitad kõikide asjaajamiste juures välja oma äärmiselt suurt sihikindlust, mistõttu ei suuda Sind miski ega keegi peatada. Oled suuteline edukalt toime tulema ka väga keerukate situatsioonidega. Oled kiire tegutseja ning sealjuures ka äärmiselt täpne.
Ehkki oled teiste inimestega suhtlemisel seltskondlik ja sõbralik, ei ole Sa samas eriti helde oma abi või teenete pakkumisel. Heaolu ja mugavus on Sinu jaoks äärmiselt olulised, tähtsuselt esikohal. Teiste inimeste ebaõnn ei sega Sinu ööund, kuigi näitad välja oma sümpaatsust teiste inimeste murede korral.
Igapäevased asjaajamised võtavad suure osa Sinu ajast, mistõttu kipud Sa tihtilugu unustama ära selle, et võiksid ka enam lõõgastuda ja meelt lahutada.
Oled oma olemuselt sõbralik ja meeldiv, mistõttu on Sinu tutvusringkond üsna lai.
Organismi nõrgad kohad: ainevahetus, sapipõis, soolestik, süda, kõrvad, silmad.
Peamised märksõnad: esteetilisus, organiseerimisvõimed ja analüütilisus.
Tugevused:
Sinu peamiseks tugevuseks on objektiivsus. Oled suurepärane asjade organiseerija ning suudad oma elu rajada kindlale vundamendile. Sinu tegevus baseerub alati selgele ja kindlale asjade kaalumisele. Seepärast on Sulle elus tagatud edukus ja hea rahaline seis.
Nõrkused:
Sinu peamine nõrkus on pedantsus. Püüad kõiki asju enda jaoks hoolikalt läbi mõelda ja planeerida, mistõttu võivad eluga kaasnevad mõnud Sinust lihtsalt mööda liikuda. Seetõttu ei pruugi Sinu elu kujuneda eriti värviküllaseks.
Armastus:
Eelistad enda kõrval näha inimest, kes oleks oma olemuselt kindel ja hea huumorimeelega.
Armumine on Sinu suurim nõrkus. Oled tundeline ja impulsiivne, mistõttu võid kergesti teise inimesesse armuda. Sul on suurepärane oskus oma partnerit avanema suunata, mistõttu võib partner Sinuga arutada ka mitmeid selliseid teemasid, mida ta teiste inimestega püüab vältida. Seks on Sinu jaoks oluline ning tead väga täpselt seda, mida selles vallas pakkuda suudad ja mida partnerilt vastu ootad.

 Pappel

Oled atraktiivne, maitsekas ja kena inimene, seda eriti nooruses. Mida aeg edasi, seda enam Sa endale probleeme tekitama hakkad. Nimelt kipud väga palju muretsema oma vananemise pärast, mis muudab Sind ajapikku välimuselt oma vanuse kohta oluliselt vanemaks. Seepärast on oluline see, et oleksid ümbritsetud nende inimestega, kes oleksid suutelised Sind aitama ja toetama selliste hirmudega võitlemisel. Pead jälgima seda, et Sinuga vestlusi arendavad inimesed oleksid sellekohaste teemade käsitlemisel ettevaatlikud.
Peaksid hoiduma võimaluse korral elukoha vahetamistest oma elu jooksul. Sugugi kõik elukohad ei oleks Sinu jaoks sobilikud. Vajad enda ümber neid inimesi, keda täielikult usaldada saaksid, vastasel korral tunneksid suuri segadustundeid ja hirmusid. Surutuses tunned ennast halvasti, samas ei taha Sa ka üksi elada. Oled väga tundlik oma vabadust või iseseisvust puudutavate piirangute suhtes.
Kõige suuremaks probleemiks on Sinu jaoks julguse ja uhkustunde vähesus, mis võib Sul takistada elus edasi liikumist. Sa ei ole oma olemuselt eriti materialistlik, pigem kaldud omakasupüüdmatuse suunas. Oskad kõikvõimalikke asju suurepäraselt korraldada ning pöörad väga suurt tähelepanu tuleviku planeerimisele.
Teised inimesed peavad Sind rõõmsameelseks ja rahulikuks inimeseks, kuid Sinu sisemuses peituvad Sul mitmesugused hirmud.
Oled väga tark ning keskendud oma elu jooksul uute teadmiste ja oskuste omandamisele. Puudu ei tule Sul karjääri vallas ka auahnusest, mis võimaldab Sul selles vallas kaugele välja jõuda.
Oled oma mõtiskluste juures praktiline, mistõttu ei toetu Sa eriti oma intuitsioonile. Suudad endale elus kiiresti soovitud edukuse tagada, kuid sealjuures tuleks Sul arvestada ka sellega, et kiiresti saavutatud edu ei loo Sulle pikemas perspektiivis nii kindlat vundamenti, kui Sa seda sooviksid.
Organismi nõrgad kohad: Nahk, kopsud, hingetoru, bronhid.
Peamised märksõnad: analüütilisus, iseseisvus, närvisüsteemi tundlikkus, mõtlikkus, intuitiivsus ja kujutlusvõimelisus.
Tugevused:
Oled sihikindel ja ambitsioonikas. Lased ennast juhtida intellektil ning Sinu jaoks on oluline see, et Sul oleks kõiki asju võimalik täielikult mõista. Maailm on Sinu jaoks mõnus katsumus, mis võimaldab Sul pidevalt midagi avastada. Sinu jaoks on elus tõde väga oluline. Oled enda väljendamisel otsekohene, kuid samas suudad teiste inimeste tunnete haavamist vältida. Tänu oma kiirele mõttemaailmale on Sul suurepärased võimalused selleks, et elus soovitud edu saavutada.
Nõrkused:
Oled väga tundlik inimene, mistõttu tuleb Sul enda kaitsmiseks teha üsna suuri jõupingutusi. Sinu mõttemaailm võib aeg-ajalt ka Sulle endale segadustundeid tekitada, mistõttu võib see muuta kiiresti Sinu meeleolu. See võib hakata olulisel määral segama Sinu igapäevaseid tegemisi, kuna Sul võib puudu tulla vajalikust sihikindlusest.
Armastus:
Armastuse vallas emotsionaalset maailma silmas pidades, võid olla väga umbusklik. Keskendud väga palju mõtisklemisele, et seeläbi kõikide detailide juures kindla peale välja minna. Kuna tunned vaimses mõttes üsna suurt ebakindlust, vajad enda kõrvale partnerit, kes oleks usaldusväärne, tähelepanelik ning Sind erinevate asjade juures toetav. Kui oled endale sobiva partneri leidnud, võid olla kindel selles, et puhked õitsele.
Õnneliku abielu tagamine ei ole Sinu jaoks eriti kerge. Vajad piisavat vabadust, mis võib aga abielu muuta Sinu jaoks keeruliseks. Ka partneri arvamustega arvestamine ei ole Sinu jaoks kerge ülesanne.
Ehkki armastad väga perekonda ja kodu, vajad Sa oma ellu ka suurel määral vabadust. See vastuolu valmistab Sulle elu jooksul väga palju hingepiinu.

 Paju

Oled teiste inimeste jaoks atraktiivne ja originaalne. Oled sarmikas ning müstiline (eriti kui oled naissoost). Sinu mõttemaailm on pungil väga paljudest ideedest ja soovidest, kuid samas ei ole need eriti selgepiirilised, isegi Sulle endale.
Oled väga tundlik. Püüad alati kinni haarata nendest võimalustest, mis annaksid Sulle võimaluse ennast hästi tunda ja elu nautida.
Ehkki tundud teiste inimeste jaoks mõõduka inimesena, ei ole Sa tegelikult selline. Oled vägagi ettevõtlik, mistõttu suudaksid suurepäraseid tulemusi saavutada ärimaailmas. Oluline on aga siinjuures see, et paneksid enda jaoks täpsemalt paika selle, milliste eesmärkide poole liikuda sooviksid.
Oled oma tegevuste juures üsnagi salatsev, hoides oma plaanid ja ideed enda teada. Sa ei heida seda ette ka teistele inimestele, kes oma plaane Sinuga ei jaga.
Sinu jaoks on oluline nii päikesesoojus kui ka veekogude läheduses olemine, sest see võimaldaks Sul oma tervis heana hoida ning ennast suurepäraselt tunda. Oled olulisel määral oma käitumise ja tegevuse juures mõjutatud aastaaegadest. Sügis on Sinu jaoks aeg, mil Sinu pessimism on suurenemas, mistõttu ei pruugi see aeg olla Sinu jaoks parim aeg plaanide teostamiseks.
Sead endale tihtilugu üsna suuri eesmärke ning kui nende elluviimine ebaõnnestub, võid selle tulemusena võid pettumust pikka aega kannatada.
Organismi nõrgad kohad: selg, hingetoru, immuunsussüsteem, jalad.
Peamised märksõnad: intuitsioon ja rikas kujutlusvõime.
Tugevused:
Sinu suurimaks tugevuseks on see, et Sa oskad oma sisemise maailmaga kontaktis olla. Tunned ennast kõikide asjaajamiste juures turvaliselt ja keskendumisvõime on Sul suur. See võimaldab Sul edukalt ületada elus mitmesugused takistused. Teiste inimestega suhtlemisel oled tolerantne ja sõbralik, mistõttu lood endale sellega ellu mitmesuguseid võimalusi ja eeliseid.
Nõrkused:
Sinu peamiseks nõrkuseks on ülisuur tundlikkus. Seepärast võivad ka kõige tühisemad teiste inimeste väljaütlemised Sulle hulganisti ebameeldivaid tundeid tekitada. Kui Sa ei leia endale elus õiget tegevusvaldkonda, kipud reaalsest maailmast kergesti kõrvale kalduma. Oled vägagi pessimistlik inimene, mistõttu võivad ka kõige väiksemad probleemid Sulle arusaamatusi tekitada.
Armastus:
Oled oma partnerile väga tundlik ja armastusväärne kaaslane. Sa ei ole armuasjades domineerivaks osapooleks, kuid samas on Sinu jaoks vastumeelne see, kui Sinu üle domineerima hakatakse. Oled inimene, kes toob armusuhtesse harmooniat ja partnerite vahel vajaliku võrdsuse. Oma lihtsa ja loomupärase võimuga oleksid Sa väga toetav ja julgustav olemuselt nõrgemalt partnerile.
Võid olla oma partnerile ka üsna keeruline kaaslane. Oled kohanemisvõimelt üsna aeglane, mistõttu on Sul ka raske kompromissettepanekutega kaasa minna. Oled pidevalt kaitsevalmis, et seeläbi endale harjumuspäraseks kujunenud asju kaitsta. Seepärast peab Sinu partner olema selline, kes oleks Sulle muutusi pealesurudes vägagi kannatlik.
Oled romantiline ja sentimentaalne. Sinu jaoks on armuasjades vastumeelne rutiinsus ja hall elu, mistõttu püüad sellesse valdkonda tuua omalt poolt värvikust. Suudad oma partneri soove ja vajadusi üsna hästi mõista, kuid Sa ei ole valmis nendega sugugi alati kaasa minema.
Võid näida oma partnerile kaitsetu ja nõrga inimesena, kuid see võib Sinu puhul olla ka lihtsalt eriliseks taktikaks. Oskad nõrka inimest mängida, mis on tingitud ehk niisama lõbu pärast või siis on Sul teatud omakasu taga ajada. Kasutatud allikaid 
http://astrorok.ru 


You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate