No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

NEERULIIV

by - laupäev, märts 08, 2014

· Nuluõliga puhastamine. Rahvalikest vahendites on neerude puhastamiseks kasutatud nuluõli.
Algul segage 30 g kaupa uriiniväljutavaid taimi - punet, salveid, linnurohtu, naistepuna, melissi (võib lisada ka neeruteed) ja kibuvitsamarju. Keetke peenestatud taimede segu pooles liitris vees ja jooge nädal aega 3-4 korda päevas nagu tavalist teed, lisades soovi korral mett. Terve see aeg tuleb pidada taimetoidudieeti ja teha klistiire.
Seitsmendal päeval pool tundi enne sööki valmistage 100-150 ml taimetõmmist, lisage 5 tilka nuluõli ja jooge saadud vedelik läbi kõrre ära (nuluõli kahjustab hambaemaili).
Nõnda tuleb teha viiel päeval kolm korda päevas pool tundi enne sööki. Uriin muutub selle tagajärjel tumedamaks. Olles kaks nädalat vahet pidanud, võite kuuri korrata; tehke seda nii kaua, kui näete, et pruunide täppidena väljub uriiniga ka liiv.
· Mahladega puhastamine. Segu valmistamiseks võetakse 300 ml porgandimahla ning 90 g peedi- ja kurgimahla. Teine võimalus on segada 270 ml porgandi-, 150 ml selleri- ja 60 ml petersellimahla. Neid segusid kasutatakse seni, kuni saadakse soovitud tulemus.
· Sõstardega puhastamine. Kolmele supilusikatäiele sõstralehtedele valatakse 0,5 l keeva vett, lastakse 15-20 minutit tõmbuda, pigistatakse siis lehed kuivaks ja visatakse minema. Tõmmist soojendatakse keemiseni, puistates sellesse kaks supilusikatäie värskeid või kuivatatud sõstraid, ning kurnatakse uuesti. Saadud vedelikku juuakse päeva jooksul pool klaasi ning marjad süüakse samuti ära. Seda meetodit võib kasutada kui tahes kaua, sest mingeid halbu kõrvalmõjusid sõstratõmmisel ei ole.

Vaata teisi haigusi - 60-haigust-ja-nende-ravi-maarohtudega     

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate