No Copy

©koduhaldjas.blogspot.com.ee. Toetab Blogger.

Vaimsuse Neli Seadust.

by - pühapäev, märts 09, 2014


Esimene põhimõte ütleb:
„Kes iganes Su teele tuleb- see on õige.“
Mitte keegi ei tule Su ellu juhuslikult. Kõik inimesed, kes meid ümbritsevad, kõik kellega me suhtleme, esindavad midagi. Nad kas õpetavad meile midagi või aitavad käesolevat olukorda parandada.

Teine põhimõte ütleb:
„Mis kunagi on juhtunud, on ainuke asi, mis oleksi võinud juhtuda.“
Mitte midagi, absoluutselt mitte midagi, mida me kogeme, ei saa minna kuidagi teisiti. Isegi oma kõige väiksemas detailis. Sellist asja nagu, “Kui ma oleksin teinud seda teisiti…, siis oleks tulemus olnud teine…“ pole olemas. See mis juhtus, oli ainuke asi, mis juhtuda sai ja juhtuma pidi, et saaksime kätte oma õppetunni ja liiguksime eluga edasi. Iga olukord elus, millega me kokku puutume, on absoluutselt täiuslik isegi siis, kui seda trotsivad meie meeled ja meie ego.

Kolmas põhimõte ütleb:
„Iga hetk, millest midagi alguse saab, ongi õige hetk.“
Kõik asjad algavad täpselt õigel ajal, ei varem ega hiljem. Kui oleme millekski uueks oma elus valmis, siis on ta kohal ning valmis algama.

Neljas viimane põhimõte ütleb:
„Mis on läbi, see on läbi.“
Nii lihtne see ongi. Kui midagi meie elus lõppeb, siis abistab ta meie arengut. Seetõttu oled nüüd möödunud kogemuse võrra  rikkam, on meil parem see vabaks lasta ja minna edasi.

Ma usun, et see pole juhus, et Sina seda loed. Kui need sõnad Sinus akordina kõlavad, siis tähendab see seda, et Sa täidad nõudeid ning mõistad, et mitte ükski lumehelves ei kuku kogemata valesse kohta!

Ole enda vastu hea.
Armasta terve oma olemusega.
Ole õnnelik.


Allikas:light-of-change/four-laws-of-spiritualy

You May Also Like

0 comments

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.

Translate